3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

canım sen daha önce bu diyeti uyguladığında kaç kilo vermiştin ne kadar süre uyguladın

canım sen daha önce bu diyeti uyguladığında kaç kilo vermiştin ne kadar süre uyguladın

ozman sürekli degilde şoklamakiçin yapıyorduk
meslea 1 haftada 4 kilo veridigmi bilitim ama puan 7-8 de kalıyordu katı yapıyordum ilk kez bu kadar esnek yapıyorum

Selam kizlar, benim sonuçlardan migren cikti, ilac icmrkteb midem ve bagirsaklarum fena halde, hic kabizlik cekmedigim halde kabizim, su icmeme ragmen goz kapaklarim şiş şiş,odemim de var sanirim,
Henuz diyete donemedim ama 100 kb yi de astigimi sanmiyorum, sma yine de bugun tarti da 72.6 yi gormek canimi sikti, 70.7ye kadar dusmustum, bir hafta da 1 kilo verirken 1 haftada nasil 2 kg aldiysam artik...
Diyeti uygulayamasam da yarin bildirimlerinizu ozel mesajima bekliyorum, tamamlaninca liste her haftaki gibi tablomuzu yapicam, hepinizi cok cok optum

Canım benim çok geçmiş olsun diyeti Düşünme sen şimdi sağlığımı düşün canım buralarda ol özledik seni

bendede var migren .çok geçiş olsun

Iyi Akşamlar kızlar akşam azıcık biber kızartması yedim 3,4?çatal sonra 40 dk eliptik Yaptım bibere 5,5 puan verdim bugün toplam 23 puanım oldu birazdan çayla cipsi mi yiyeceğim 40 kapatırım inş günü )

Kızlar lays Fırında yedim çok şükür akşam yemeği yerine sanki biraz başım ağrıyor ama geçer herhalde 30 gr lays 20 puan yaptı tuzlu Fıstık 30 gr 6,45 puan bugün toplam 49?puanım oldu kızlar 50 geçmedim şükür inş yarın tartıda da mutlu olurum )

selam canım, çok çok geçmiş olsun. tanı konulduysa artık rahatlamışsındır. Allah beterinden korusun.
bir arkadaşda "komplike migren" çıkmıştı. anlık görme kaybı ve bayılmaları olmuştu.
ilaçlar bütün dengeleri değiştiriyor. soğuk algınlığı ilacı içip ertesi gün şiştiğimi bilirim. ödemdir o artılar.
sen hiiiççç üzülme. iyileşip diyete dönünce nasıl olsa geçersin sen bizi. geçen hafta cuma ki kilomda değilim ben mesela. artıdayım hasta halinle bile bizi düşünüp tabloyu yapıcaksın ya

nasıl bir duyguydu peküü? güzel miydi heee? bana çikolatalar eski tadında gelmiyor artık da :) cipsler baharatlı ya onların tadı aynı gelir herhalde.

yağlı ve faydasız lays e 20 puan vereceğine 1 tane sağlıklı yeşil elma yeseydin ya ayyyy
şaka şaka. gözümüz kalmasın. biryerimiz şişer sonra

Geçmiş olsun canım.neyinin olduğunu öğrenmek iyi olmuş.bundan sonra hastalığına göre davranırsın tabi.bir de ne olduğu bulunmasaydı daha kötü olurdu.öyle tanıdıklarım da var benim.
Boşver diyeti canım.önce sağlık.

ben de bugünü 15,2 puan ile kapatıyooorummm kapaaatttımm
sabah aceleden 2 haşlanmış yumurta 2 çatal peynir yedim. öğle yemeği yemedim. yumurtaları o kadar erken saatte yiyince oturup kaldılar midemde. zaten dünden midem rahat değildi. öğle yemeği yerine 20 tane fındık yedim 14:00 suları.
akşam da madam körili tavuk yedim. galiba kafayı da yedim

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.
kankitom nirlerdesin gel çabuk diyete dedim ama meğer gelmiş

Madam körili tavuk muuuu! Kopardın beni yineee
diyet ve ben flörtleşiyoruz canım .hala sevgili değiliz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…