3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Selam kızlar yürüdü bir saat geldim
Aktiva yogurt aradım bulamadım
Tost kaç puan veriyorsinuz

ekmeğin gramına ve cinsine bağlı, bi de neyli tost olduğuna.
20 gramlık 2 dilim köy ekmeğinden 24 puan sadece ekmeğinden gelir. sucuk olacaksa 1 puan da ordan gelir. peynir de olacaksa 1 puan da ordan. toplam:26 puan.

Madam körili tavuk muuuu! Kopardın beni yineee:KK70:
diyet ve ben flörtleşiyoruz canım .hala sevgili değiliz. :mad::KK70:

gel gel gel, kb ye gel, kb 'dekiler kan kardeşler,
şilik şilak
90'lı yıllardan bir parça uyarladım bakalım hatırlayabilcen mi akran diyettaşım.:KK70: aday diyettaşım diyem bari.

yoksa başka diyetlerde mi gözün? ikimizi bir mi idare ediyon hııı:KK53:

gel gel gel, kb ye gel, kb 'dekiler kan kardeşler,
şilik şilak
90'lı yıllardan bir parça uyarladım bakalım hatırlayabilcen mi akran diyettaşım.:KK70: aday diyettaşım diyem bari.

yoksa başka diyetlerde mi gözün? ikimizi bir mi idare ediyon hııı:KK53:
Ay ben senin kadar yaşlı mıyım öyle karteli hatırlıcak kadar:63: :KK48:
valla ben çok flörtöz bir kişiliğim.bütun diyetlerle flört eder, hiçbiriyle uzun süre takılmamm:63:
:KK70::KK70::KK70::KK73::-)

Hiç tatlıya çikolataya düşkün biri değildim.Sadece sabahları kahvaltıda çilek yada vişne reçeli yerdim bir tatlı kaşığı kadar.Ama canım tatlı birşeyler istiyor.Regl mi olcam.Tarihleride biliyom artık.Bugece karnımda da bir şişlik oldu.Zaten kiloları hep bu yüzden aldım 2 yıldır .Ben 45 yaşındayım malum menepoz belirtileri.Testlerde çıkmıyor ama .3 ay olmuyorum .sonra ayda 2 kere oluyom .2 aydır düzenliydi.tüh kiloda veremem şimdi.

Hiç tatlıya çikolataya düşkün biri değildim.Sadece sabahları kahvaltıda çilek yada vişne reçeli yerdim bir tatlı kaşığı kadar.Ama canım tatlı birşeyler istiyor.Regl mi olcam.Tarihleride biliyom artık.Bugece karnımda da bir şişlik oldu.Zaten kiloları hep bu yüzden aldım 2 yıldır .Ben 45 yaşındayım malum menepoz belirtileri.Testlerde çıkmıyor ama .3 ay olmuyorum .sonra ayda 2 kere oluyom .2 aydır düzenliydi.tüh kiloda veremem şimdi.
Sen o zaman canım, almamaya bakacaksın.çünkü 40 yaşından sonra başlıyor kilo almalar, verememeler.diyete devam et bence canım.

Sen o zaman canım, almamaya bakacaksın.çünkü 40 yaşından sonra başlıyor kilo almalar, verememeler.diyete devam et bence canım.
3 4 yıl evveline kadar 58 60 arsında oynardım .1 2 kilo aldımmı hemen verirdim.Birde çok yürüyüş yapardım geçen yıl boynumsa 3 tane fıtık çıktı biri sinire yapışıktı.sağ kolum felçli gibiydi 3 ay hiç çıkarmadan boyunluk taktım fizik tedavi oldum .tabikide sporda yapamadım o aradada bi 7 kilo aldım.kışın 3 ay adet görmedim oaradada bi altı kilo.naptıysam gitmed.işte bu diyet bana ilk kilomu verdirdi.çok okudum araştırdım.çok keyifli.bide herkez birbirini motive ediyor ozaman daha da hevesleni yor.65 düşsem göbek atçam.

nasıl bir duyguydu peküü? güzel miydi heee?:KK70: bana çikolatalar eski tadında gelmiyor artık da :) cipsler baharatlı ya onların tadı aynı gelir herhalde.

:KK20: yağlı ve faydasız lays e 20 puan vereceğine 1 tane sağlıklı yeşil elma yeseydin ya ayyyy:63::KK45:
şaka şaka. gözümüz kalmasın. biryerimiz şişer sonra:-):confused:
Aslında çok Haklısın canım uzun zamandır da meyve yemiyoru. Ben :KK43: ama canım ps çekti çok mutlu oldum yediğimde ama akşam yemeği yemediğim için mi ne çok başım ağrıyor şuan :KK43:

ben de bugünü 15,2 puan ile kapatıyooorummm kapaaatttımm:KK53:
sabah aceleden 2 haşlanmış yumurta 2 çatal peynir yedim. öğle yemeği yemedim. yumurtaları o kadar erken saatte yiyince oturup kaldılar midemde. zaten dünden midem rahat değildi. öğle yemeği yerine 20 tane fındık yedim 14:00 suları.
akşam da madam körili tavuk yedim. galiba kafayı da yedim:KK45::confused:

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.:KK24:
kankitom nirlerdesin gel çabuk diyete:KK4: dedim ama meğer gelmiş:-)
ya Öğlen yemek yemeden nasıl duruyorsunuz ya ben hiç dayanamıyorum Açlığa :KK43:

3 4 yıl evveline kadar 58 60 arsında oynardım .1 2 kilo aldımmı hemen verirdim.Birde çok yürüyüş yapardım geçen yıl boynumsa 3 tane fıtık çıktı biri sinire yapışıktı.sağ kolum felçli gibiydi 3 ay hiç çıkarmadan boyunluk taktım fizik tedavi oldum .tabikide sporda yapamadım o aradada bi 7 kilo aldım.kışın 3 ay adet görmedim oaradada bi altı kilo.naptıysam gitmed.işte bu diyet bana ilk kilomu verdirdi.çok okudum araştırdım.çok keyifli.bide herkez birbirini motive ediyor ozaman daha da hevesleni yor.65 düşsem göbek atçam.
E tamam o zaman. Sen diyetini bulmuşsun.ısrarla devam et.hangim8z eski kilomuzdayız ki canım..ben de 55tim genç kızken.şimdi 69.hayatın getirdikleri bunlar..

ben de bugünü 15,2 puan ile kapatıyooorummm kapaaatttımm:KK53:
sabah aceleden 2 haşlanmış yumurta 2 çatal peynir yedim. öğle yemeği yemedim. yumurtaları o kadar erken saatte yiyince oturup kaldılar midemde. zaten dünden midem rahat değildi. öğle yemeği yerine 20 tane fındık yedim 14:00 suları.
akşam da madam körili tavuk yedim. galiba kafayı da yedim:KK45::confused:

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.:KK24:
kankitom nirlerdesin gel çabuk diyete:KK4: dedim ama meğer gelmiş:-)

Hosbuldukkk ama çok guldummmm madam korili tavuk :KK70::KK70::KK70:

X