3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Benim bebegim daha bir aylık

2 sabahdır zencefilli yeşilkahve içiyorum işe yaradı. ama bu tür şeylere alıştırmak da sakıncalı. napsak bilemedim.
artık sabahları ekmek yerine domates salatalık yiyorum üstüne z.yağı gezdiriyorum. yağlar kolaylaştırır

napıyorsunuz kızlar ben bu hafta sabit kalacağım galıba 2 gündür 50 yapıyorum dün hatta 65 yaptım nolcak böyle ya ben en iyisi kendime liste yapayım evde sonra işyerinde listeye uyayım

ben sormuştum canım ekmeği.teşekkürler evet fatsecret bazen şaçma geliyor banada.

Benim bebegim daha bir aylık
canım çok küçük bebeğin.. senin herşeyden dengeli yemen gerekir.. bence bu diyeti yapma,, emziren ane diyetleri var onlara bak istersen.. sağlıcakla büyüt yavrunu
cacık ne kadar çok puanlı ya fatsecret ta
tabii yoğurdun 1 kasesi 12 zaten salatalık da var..
1 yemek kaşığı 1 puan diye hesapla ona göre ye istersen

Haklısın ama şimdiden strese girdim kalır bu kilolar diye korkuyorum ama sıkı yapamam dogru. 20 kılo fazlam var kıyafetlerıme Giremiyorum onlar bana bakıyor ben onlara :)))

Sagol canım arastırıcam Dediğin diyeti en azından günlük ya yürüyüş ve evde 10 dk da olsa hareket yapıyorum faydası olur umarım zaten çikolata tatlı aram yok ekmek de kessem şimdilik sıkı bir diyet yapana kadar faydası olur umarım

Yoğurtta niye bukadar kb var acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…