3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Günaydın hanımlar -600 ile güne başladım.gçen cuma gördüğüm kiloyu bugün daha yeni görmüş oldum yani bugün ve yarın giden asıl verdiğim kilo olcak.hafta sonu biraz abartmıştm kareşimin doğum gününde.onun cezasını çekiyorum kaç gündür.bu hafta sonu diyetime sadık kalmaya çalışacağım.
2 yumurta omlet---- 0,84
123 gr salatalık----2,66
34 gr kaşar--- 1,34
10 adet zeytin ---- 2,06
6 gr nutella---- 3,45
12 gr ekmek--- 6,07
toplam==16,42:KK55:
günaydın canım menün çok güzelmiş afiyet olsun :)

günaydın kızlar dünü 65 puanla kapattım bugün çok dikkat etmem lazım
sabah
domates:3,14
salatalık :1,73
10 yeşil zeytin:1,11
aç bitir salam 5 ince dilim :2,4
kaşar peynir :034
haşlanmış yumurta:0,56
toplam :9,28 puan

öğlen yemeği taze fasulye ve yayla çorbası var. 1 kepçe yayla çorbası kaç puan olur acaba bide fatsecret niye kepçe hesabı yok ki:KK47:

günaydın kızlar dünü 65 puanla kapattım bugün çok dikkat etmem lazım
sabah
domates:3,14
salatalık :1,73
10 yeşil zeytin:1,11
aç bitir salam 5 ince dilim :2,4
kaşar peynir :034
haşlanmış yumurta:0,56
toplam :9,28 puan

öğlen yemeği taze fasulye ve yayla çorbası var. 1 kepçe yayla çorbası kaç puan olur acaba bide fatsecret niye kepçe hesabı yok ki:KK47:
bugün bende taze fasülye pişircem baktım çok fena 15,36 kb puanı 100gr mı.

Gunaydin kızlar çok hafif uyandım bugün :KK66:)
diyetteyimben diyetteyimben bende kabızlık cekiyorum çok fena 5 li cay iciyorum o iyi gelir umarmm bugünde yemekte kızartma var karisik domates soslu birde mantar çorba ikisinden yerim kiArtmanin patatesini yememm

Zeyas bu yöntemle ne kadar verdin

niye yazmıyon ayy:KK53: yoğun da olsan bir merhaba gönder :KK45::KK39:
benimki de aynen ağır ağır gidiyor. 08 nisana geri göndüm. o kadar ağır yani. ama tahmin ediyordum . çünkü ben bu kilolarda(71-72,5) 6 sene takıldım, kilo vermeye uğraştım ama sadece koruyabildim o zamanlar. 2012 de 68 li rakam görebilmiştim en son:oops: ama bu kez kararlıyım olacak inşallah. geceleri pilatese başlarsam en azından bölgesel çalışırsam daha iyi bir görünüme kavuşurum. hem de selülitlerim azalır belki:confused::mad:
Tatlım yanına leslie yi de ekle.o bütün vücudu ćalıstiriyor.öptüm. sonra yazarim

Gunaydin kızlar çok hafif uyandım bugün :KK66:)
diyetteyimben diyetteyimben bende kabızlık cekiyorum çok fena 5 li cay iciyorum o iyi gelir umarmm bugünde yemekte kızartma var karisik domates soslu birde mantar çorba ikisinden yerim kiArtmanin patatesini yememm

Zeyas bu yöntemle ne kadar verdin
canım tam anlamıyla bu hafta başladım. 1 kilo verdim henüz

kizlarrr dun ac yatmanin bedeli -500 oldu. hem tarti guzel oldu, hem dunku lattenin tadi agzimda hala.yok oyle bi tat.
oglen yemeyim 1 adet snikers
32 kb, 287 kalori
aksama bakalim napicam :KK43:

afiyet olsun ablacım ben gr nasıl ayarlayacağım bilmiyorum belki de yemem :KK43:
Valla canım ben pişirdim bile zeytinyağlı.bide patlıcan salatası yapıcam yanına.dediğim gibi 100 gr 15,36 .tabiikide bunun içinde soğanı ,domatesi varmı bilmiyom.yani pişmiş halimi ,pişmemi,ş halimi bilmiyom.

Valla canım ben pişirdim bile zeytinyağlı.bide patlıcan salatası yapıcam yanına.dediğim gibi 100 gr 15,36 .tabiikide bunun içinde soğanı ,domatesi varmı bilmiyom.yani pişmiş halimi ,pişmemi,ş halimi bilmiyom.
ama ebru akındada 7 kb veriyor o iyimiş ya.hangisi doğruki...

ben pişmiş hali diye biliyorum ablacım :)

kızlar öğlen dayanamadım herkes yerken börek yedim :KK43: ve puanım 50 oldu bile bide bugün 30 larda tutayım diyordum akşama ton balıklı salataya kaldım yine :KK43: neyse 1 saat yürürüm artık hava bugün güzel

Merhaba kizlar,sizi cok ozledim, ama kac gundur o kadar kotuyum ki gormu bile okuyamadim.
2 kere burun ameliyati oldum 2 kere de sezeryanla dogum yaotim boyle kotu gunler gecirmedim, bugun 8 tane ilac ictim antibiyotik tansiyon ilaci agri kesici bulanti ilaci karin agrisi icin ilac,anca iyiyim diyebiliyorun, yarin eeg testine girecegim, bakalim ne cikacak.
Diyet falan da kaldi, kafami kaldiramiyorum, nasil insan bu kadar hasta olabilir bas agrisi mide bulantisi halsizlik...
Valla gozumun feri sondu,
Aklim hep sizde, ne puan sayiyorum ne bise oyle can derdine düstum,
Aklinda hep bir an evvel iyilesmek ayaga kalkmak spor yapmak diyet yapmak,ama insanin yasam enerjisi olmayinca dunya duruyor sanki...
En kisa zamanda araniza donmeyi umut ediyorum.hepinizi ozledim, cok cok öpüyorum
çok çok geçmiş olsun canım..
antibiyotik dokunmuş olabilir..
Ben güne iyi başlamıştım Ama arkadaşlarımla buluştumBurda hava süperdi ,dolaştık çok keyifliydi.Kahve, çay, poğaça derken akşam üzeri bir şişede bira .bilmiyom kaç oldum.yarın devam.
poğaçanın çoktur puanı herhalde.. olsun üzülme bugün başlarsın ..
merhaba bayanlar diyet ilgimi cekti denemek istiyorum fakat emziren bayanlar yapabiliyor mu ne dersiniz?
bebeğin kaç aylık.. benimki 7 aylık yapıyrum ben.. sütüm de iyi..
olsun canım, arada olur öyle. yoksa sevdiğimiz şeylere özlemimiz artarsa hepten saldırırız.
ben de eşime geçen gün yarım bardaktan bulgur pilavı yaptım. ohh doydum dedi:)
ben ise sulu yemeklere hasretim, bir de meyveye:KK53: oğluma çilek yıkarken hooppp 5 tane yemişim geçende.
çok az almıştım oğlum yiyecek diye. hemen kalanını tarttım. etiketteki kilodan çıkardım o yediğim 5 tanenin 100 gramı geçtiğini gördüm:KK70: görmesem daha iyiydi:KK75:
evet yaa.. en de çocuğa yedreyim diye yemiştim kivi gitti puanım
bu arada simit yalnis yazilmis. 56 puani geciyo bi simit. ebru akindaki liste amerikan versiyon.orda simitler kucuk kucuk
oyyy çok muş
canım 100 gr zeytinyağlı taze fasulye 7 puan, 1 yemek kaşığı ise 1.4..
kızlar öğlen dayanamadım herkes yerken börek yedim :KK43: ve puanım 50 oldu bile bide bugün 30 larda tutayım diyordum akşama ton balıklı salataya kaldım yine :KK43: neyse 1 saat yürürüm artık hava bugün güzel
benim de canım çekiyo böreeekk

çokşükür iş yerindeki pc den yazabiliyorum..
öglen 5-6 tane patates yedim dilimlenmiş fırında :KK43:
k çk yüksek

denge lıgyt ekmegi kim sormuştu bilmiyorum ama uno denge lıgyt ekmek kızlar her markette var

ebru akının kh listesi çok güvenilir geliyor bana facsecrette çok fazla ççıkıyor bazen :?? sizinde oluyormu mesela yogurt bir tanesinde 3 khdigerinde 5 oluyor..

X