3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Kızlar merhaba ben bu akşam 1 km Yürüyüş Yaptım sonra evde 30 dk eliptik akşam yemeği yemedim onun yerine tuzlu Fıstık yedim çayla bugünü de 65 kapattım yine ama yaptığım sporlar biraz Karşılar herhalde )

Ne bileyim durmadan soruyorum ya...Yarın tartılıp özel mesaj yollarım,cumaya kadar bende farketmez haftaya anlaşılır ...senin 10 günde ne kadar gitti ecrin
Olsun canım sor sen canım ben çok zor kilo veriyorum bu diyette 4 hafta olacak 67 kiloyla başladım en son tartıda 64 kiloyu gördüm benim için mucize gibi bakalım cuma tartı ne gösterecek ben hafta da 1 kilo veriyorum buna da şükür bende pko insülin direnci bide tiroidlerim yavaş Çalışıyor onun için çok yavaş gidiyor kilo ama çok şükür gidiyor )

Ecrin çok iyi vermissin cnm darısı bana aylardır Sürünüyorum bu köy kollarda

Bende iki gün önce biber dolması yedim yarim porsiyon olarak hesapladim benim tartım yok ofisteye tartamam zaten olcenler yazabilirmi mesela fasulye filan bir ymk kaşifi kacgram

Pegasus bilmiyordum ben öyle olduğunu cnm ben fatsecrat gore hesapliyorum 30-40 arası kalıyorum umarım kilo verebilirim

Sagol canım bu diyetle iyi gidiyor valla sende uyarsan verirsin canım ben bu sefer Kararlıyım istediğim kiloya inmeden bırakmak yok canım ben bugün taze fasulye yedim ama tartmadım

Günaydın herkese
Dünü 28 ile kapattım
Sonuç + 600 niye böyle oldu anlamadım
Eşim 90.2 du oda 92.2 çıktı
Şaşkınız

günaydın kızlar,
kahvaltımı yaptım. 2 haş.yumurta ve az peynir ile. öncesinde zencefilli yeşil kahvemi içtim.
şimdi nescafe içiyorum. oğlumu uyandırıp hazırlayıp okula götürcem oradan da işe geçicem.

Günaydın herkese
Dünü 28 ile kapattım
Sonuç + 600 niye böyle oldu anlamadım
Eşim 90.2 du oda 92.2 çıktı
Şaşkınız

ben de aynı oldum bu sabah. 25,5 ile kapatmışım dünü. benim tahminim; ödem yapan şeyler yemişizdir, tuzlu vs. veya malum wc sorunu. moralinizi bozmayın yarına yansır belki de.

dün akşam yemeğinden sonra karnım şişti ama hala inmedi. salam yemiştim bünye alışık değil, bu ne ki diyor düşünüyor nasıl sindireceğini hala

Ben güne hızlı başladım galiba
1 kaseyoğurt 11.42.
2 kaşık yulaf ezmesi 12.6
1 ınce dılım ananas 7.9 ==31,2

moral bozmak yok Canım aynen devam et ne güzel tartmadığım bişeyi yemiyorum diyorsun bende tartı mı çantam da mı gezdirsem acaba :)
canım ben çantama koyuyorum davetlere gittiğimde. ablamda diyorki seninki sosyete diyeti. olmayacak şey değil. sığıyor çantaya küçük bişey zaten

Niye kilo veremiyorum diye canımı sıkarken dün aksam regl oldum gunumden 4 gun once. Sanirim yesil kahve ve bitki caylarinin etkisiyle. Ben regl donemlerimde hep 1-2 kilo fazla cikarım. O yuzden bu hafta tartılmayacağım. Ama diyete devam. Dün akşam ilk kaçamagımi yaptım. Çocuklara zencefilli limonlu kek yapmıstim. Ben de 1 kucuk dilim yedim. 10 puanim vardi ama yine de cok vicdan azabı duydum yedikten sonra.

kizlarrrrrrrrrrr ben cok mutluyum -700 gr ciktim. gerci dun 13 km yurudum. ayakkabi ariyodum. ayakkabiyi buldum,geldim eve baktim kopegim mutsuz.aldim onu cikardim gezmeye.eve gelince baktim uygulamadan 13 km yol yapmisim. bu gun bacaklarim agriyor gerci ama olsun. ustelik dun gece cok ac yattim.yolda erik,cilek aldim. agzimin suyu akiyodu ,yemek istiyodum puanim yetmedi. bu gunku menum
ogle yemeyim 200 gr cilek,100 gr erik (erik puani cok fazla )
toplam 32,46 kb

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…