3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Geçmiş olsun canim ins sağlığına kavuşursun Allah şifa versin..

kizlar ben aksam yemeyine puanim kalmadi.arkadaslarla disari ciktik. second cup un meshur chocolatte sinden ictim 1 fncan. butun puanlarimi yedi. ama o nasil bir tad,nasil muhtesem bir icecek.bayildim bayildim. yazin da bir ice coffee yapiyorlar insan ictikce icmek ister. bugun sadece oglen yemeyi yedim. puanlarim doldu. aksam yemeyim de latte oldu. ac yaticam

Ben güne iyi başlamıştım Ama arkadaşlarımla buluştumBurda hava süperdi ,dolaştık çok keyifliydi.Kahve, çay, poğaça derken akşam üzeri bir şişede bira .bilmiyom kaç oldum.yarın devam.

ay canım yaa çok üzüldüm. çok çok geçmiş olsun. inşallah bugünkü eeg testin de temiz çıkar.
tansiyon başlı başına hasta eder insanı. o düzene girince daha iyi hissedersin.
antibiyotik rahimle ilgiliydi sanırım. o da işe yaramaya başlar yakında.
sen yeter ki kendini iyi hisset, sağlıklı ol, diyeti şimdilik düşünme.
biz de seni öpüyoruz, kucaklıyoruz.
nasılsa iyileşince beni geçersin. ben o kadar ağır ilerliyorum yani:) hatta durdum seni bekliyorum

Son düzenleme:
Selam kankitommmvalla hiç içimden gelmiyor yazmak.yoğunluktan spor da yapamıyorum. Kilom ağır ağır gidiyor yani.sen nasılsın canım?diyet nasıl gidiyor? ?
niye yazmıyon ayy yoğun da olsan bir merhaba gönder
benimki de aynen ağır ağır gidiyor. 08 nisana geri göndüm. o kadar ağır yani. ama tahmin ediyordum . çünkü ben bu kilolarda(71-72,5) 6 sene takıldım, kilo vermeye uğraştım ama sadece koruyabildim o zamanlar. 2012 de 68 li rakam görebilmiştim en son ama bu kez kararlıyım olacak inşallah. geceleri pilatese başlarsam en azından bölgesel çalışırsam daha iyi bir görünüme kavuşurum. hem de selülitlerim azalır belki

Bugünü 65 kapattım yarın çok düşük yemem Lazım sporda yapamadım

olsun canım, arada olur öyle. yoksa sevdiğimiz şeylere özlemimiz artarsa hepten saldırırız.
ben de eşime geçen gün yarım bardaktan bulgur pilavı yaptım. ohh doydum dedi:)
ben ise sulu yemeklere hasretim, bir de meyveye oğluma çilek yıkarken hooppp 5 tane yemişim geçende.
çok az almıştım oğlum yiyecek diye. hemen kalanını tarttım. etiketteki kilodan çıkardım o yediğim 5 tanenin 100 gramı geçtiğini gördüm görmesem daha iyiydi

zencefilli yeşil kahvemi içiyorum. dün wc ye çıkabildim. tartıda -400 gördüm şükür.
oğlumu okula götürüp gelicem. klasik kahvaltımı yapıcam. salam ilavesi ile.

dün eşim de ben de salam alıp gelmişiz. normalde şarküteriden uzak dururuz. sağlıklı değil diye. sucuk hariç.
çok güldüm, ne yiycez diye düşünüp aynı şeyi alıp gelmişiz. ben bi de mayonez aldım. önceden eve hiç girmeyen şeyler bunlar.

Ben güne iyi başlamıştım Ama arkadaşlarımla buluştumBurda hava süperdi ,dolaştık çok keyifliydi.Kahve, çay, poğaça derken akşam üzeri bir şişede bira .bilmiyom kaç oldum.yarın devam.
poğça en az 20 puandır. simit 25 puan çünkü. bira da 1/4 litresi 12 puan imiş.

merhaba bayanlar diyet ilgimi cekti denemek istiyorum fakat emziren bayanlar yapabiliyor mu ne dersiniz?
güzel dengelediğinde yapılabilir gibi geliyor bana.
yani sırf et yumurta tavuk balık değil de, puana dikkat edip sebze ve meyve de eklenirse olabilir. normal yeme şeklinden farkı ; tatlı ve hamurişi yenmiyor. -ki onlar zaten sağlığa zararlı-
puanı yeten çikolataları yiyor ama

Hepinize günaydın .1 saat tempolu yürüdüm ,köylü pazarına uğradım, bu akşamiçin taze fasülye aldım.Çok canım istedi ama baktım şimdi fatsecrete 100 gr mı 15,36 .yuh ya sebze düşmanı.yandım ben ...sebzesiz duramam ben valla.ayarlıycam dengeyi.

günaydın bende dün iiy gidiyodum.taki akşam saat 5 kadar bi gözüm dönmüş.günü 76 ile kapadım sonuç sabah tartıda aynı çıktım.

canım çok geçmiş olsun .sağlık herşeyden değerli mecburi bi ara bu .sen kendine iyi bak bir an önce iyileş kaldığın yerden devam edersin

Günaydın hanımlar -600 ile güne başladım.gçen cuma gördüğüm kiloyu bugün daha yeni görmüş oldum yani bugün ve yarın giden asıl verdiğim kilo olcak.hafta sonu biraz abartmıştm kareşimin doğum gününde.onun cezasını çekiyorum kaç gündür.bu hafta sonu diyetime sadık kalmaya çalışacağım.
2 yumurta omlet---- 0,84
123 gr salatalık----2,66
34 gr kaşar--- 1,34
10 adet zeytin ---- 2,06
6 gr nutella---- 3,45
12 gr ekmek--- 6,07
toplam==16,42

canım çok geçmiş olsun ya sen sağlığına dikkat et sonra devam edersin diyete bizi habersiz bırakma öptüm çok

haklısın canım sonra özleyince saldırıyoruz bugün toparlıyacağım inş. canım yaz geliyor zayıflamamız lazım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…