3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kızlar ben bu akşam önce yürüyüş yapıp sonra yemek yemek istiyorum nasıl olur sizce :)
bide diyetkoliğe ücretsiz üye oldum ama veri kaydetmiyor merak etti merakı mı kayıt olarak giderdim :KK70:

Selamlar. Herkese kolay gelsin. Ben 40.5 la kapattim günümü. Yemegimi erken yemege calisiyorum ki gece boş mideyle yatayım.3. Haftaya başladım bugün. Bu hafta yaklaşık 700 gr verdim. gecen haftaya gore cok cok az. Spor yapmıyorum ondan mi bilmiyorum. Hic kacamak yapmadim cunku.gramini bilmedigim seyleri de yemiyorum. Bayagı alistim boyle beslenmeye.

Hayatım msjını tesadüfen gördüm.bir dahaki sefere alıntıla olur mu:KK15:
valla ben yememe dikkat etmeye çalışıyorum. Spor da içimden gelmedi yapmak bu hafta.kafa nereye ben oraya yaniiiiiii:KK70::KK70::KK70::KK48:
dikkat et canım mutlaka verirsin:KK66: bende bu hafta pek düşük gitmedim adetten mi neden sürekli yemek yiyorum dünü 65 kapattım valla bügünde 50 ama akşam yemeği yemedim yürüyüşten sonra salata yiyeceğim :KK66:

Selamlar. Herkese kolay gelsin. Ben 40.5 la kapattim günümü. Yemegimi erken yemege calisiyorum ki gece boş mideyle yatayım.3. Haftaya başladım bugün. Bu hafta yaklaşık 700 gr verdim. gecen haftaya gore cok cok az. Spor yapmıyorum ondan mi bilmiyorum. Hic kacamak yapmadim cunku.gramini bilmedigim seyleri de yemiyorum. Bayagı alistim boyle beslenmeye.
moral bozmak yok Canım aynen devam et :KK66: ne güzel tartmadığım bişeyi yemiyorum diyorsun bende tartı mı çantam da mı gezdirsem acaba :)

Ayyy çok sevindim.Bildirimleri ne zaman yapmam gerekiyor...
Canım önce mutfak tartısı al kendine alana kadar da göz kararı idarece et canım indirebilirsiniz telefonuna fatsecret Programını indir canım oraya besinleri giyiyorsun karbonhidrat değerleri çıkıyor orda biz günlük 50 puanı geçmiyoruz 30,40 puan olursa daha hızlı gidiyor kilo canım istediğiniz şeyleri tartarak puan geçmeden yiyoruz sormak istediğin bişey varsa sor canım kilo bildirimini cuma günleri yapıyoruz listeye girmek istersen valentina_veta valentina_veta arkadaşımıza özel msj at canım boy YAŞ kilo hedef kilo :KK66:

Çok teşekkür ederim yazdıklarınızın büyük bir bölümünü okudum,ilk fırsatta tartıyı alıcam.örneğin taze fasülye kac kasık 1 porsiyona denk geliyor

arkadaslar anlatamiyorum galiba. ebru akinin listesi diye bi sey yok. atkins diyetinin listesi o. ordaki puanlar amerikaya uygun puanlar. onlarin porsiyonu daha dusuk.siz fatsecrette ulkeyi turkiye yaparsaniz,turkiyeye uygun verir puanlar. daha yuksek diye kendinizi kandiracaksaniz, kilo vermede zorluk cekersiniz. daha yuksek puan diye bi sey yok.gercek puanlar fatsecrette.ama tabi her kes istedigi puani hesaplaya bilir.o sekil de kilo verirsiniz.
bu arada aksam yine dissardaydim.kafeye gittik.ben cop sis dedim.yaninda brokoli,karnibahar vardi. toplam puanim oldu 45
bu arada toplamda 4 gune 1 kilo vermis oluyorum

arkadaslar anlatamiyorum galiba. ebru akinin listesi diye bi sey yok. atkins diyetinin listesi o. ordaki puanlar amerikaya uygun puanlar. onlarin porsiyonu daha dusuk.siz fatsecrette ulkeyi turkiye yaparsaniz,turkiyeye uygun verir puanlar. daha yuksek diye kendinizi kandiracaksaniz, kilo vermede zorluk cekersiniz. daha yuksek puan diye bi sey yok.gercek puanlar fatsecrette.ama tabi her kes istedigi puani hesaplaya bilir.o sekil de kilo verirsiniz.
bu arada aksam yine dissardaydim.kafeye gittik.ben cop sis dedim.yaninda brokoli,karnibahar vardi. toplam puanim oldu 45
bu arada toplamda 4 gune 1 kilo vermis oluyorum
4 günde 1 kilo çok iyi canım afiyet olsun iyi yemişsin :KK66:

X