3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

ahhhh eriiikkkk.. hakikaten şimdi pek canım çekmiyor ama eriğe karpuza dayanamam ben de

keşke benim de haftada bir bir gitse.. kalıcı olsun da yavaş olsun

ekmeğin gramına göre hesapla canım en az 17 oluyor

kızarınca düşüyor bir miktar sen 18 de 2-3 gr da bişey olmaz

Hoşgeldiniz çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ederim. Kocaman bir maşallah diyelim. Gelelim ekmeğe ben fatsecretten sizin için baktım 1 ince dilim kızrmış kepekli ekmek 10.86 kb yapıyor. 25 gram kepekli ekmek 12.93. yani ekmeğin kb si malesefki çok yüksek.
Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.
Ben 17 olarak hesaplayayım o zaman.Bu diyette biraz daha otursun sistemim belki bende aranıza gelir menü paylaşırım ama çok vakıf değilim daha konuya.yavaşa yavaş sizleri okuya okuya öğreneceğim inşallah

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.
Ben 17 olarak hesaplayayım o zaman.Bu diyette biraz daha otursun sistemim belki bende aranıza gelir menü paylaşırım ama çok vakıf değilim daha konuya.yavaşa yavaş sizleri okuya okuya öğreneceğim inşallah
muhteşemsin arkadaşım çok iyi vermişsin.. her zaman bekleriz menü yazmasan da uğra ..

Iyi Akşamlar kızlar bugün 65 puan oldum Öğlen yediğim bulgur pilavı ve mercimek Çorbası Yaktı beni akşam ton Balıklı salata ve 1 dikim ekmek :KK43:

Cevabın için çok teşekkür ederim ecrin.
Sizin topiği de fırsat buldukça okuyorum geçmiş sayfalardan.Bahsettiğin siteyi de inceledim.Aktif kullanırım orayı da.
Uno kepekli tost ekmeği kullanıyorum.1 dilimi 21 gram.
her zaman bekleriz canım bende bim den alıyorum tam buğday17 22 gr arası Değişiyor değerleri :KK66:

Merhaba :KK45:

ben su an 80 kiloyum ve bu 10 kiloyu vermem gerekiyor. Ilk sayfada yazan arkadasin dedigi gibi ilk ayda garanti 10 kilo veriliyor mu yani...öyleyse yarin hemen baslarim.

ben de fırında olanını seviyorum..
dün haşlanmış tavuk vardı ama artık sıkıldım bende tavukları didikledim 1 soğanla kavurdum içine de biraz brokoli, kekik biber kattım çok güzel oldu
tavuktan bıktım ama aldım buzluğa koydum yine bugün:oops:
önümüzdeki günlerde pişirisem uyguluycam bu tarifini canım, teşekkürler.

Ben kış meyvalarini aramiyorum ama yazın nasıl dayanacagim bilmiyorum karuz erik felan..o_O
aynen kiraz erik çilek yemeden duramam. netcez? puanları meyveye ayırcaz hep:KK76:

zerdeçal hiç kullanmadım faydası varsa mutlaka kullanırım :) normalde hiç böyle sıkıntılarım olmazdı.diyete başladığımdan beri durum böyle malesef :oops:.sabah sirke+bal+sıcak su yaptım bir bardak içtim.o bile etki etmedi.zerdeçalı araştırcammm :KK66:

köri sosunun içinde vardır ya zerdeçal; tavuğu öyle mi denesek.

ben su an 80 kiloyum ve bu 10 kiloyu vermem gerekiyor. Ilk sayfada yazan arkadasin dedigi gibi ilk ayda garanti 10 kilo veriliyor mu yani...öyleyse yarin hemen baslarim.

merhaba, hoşgeldin .:KK54:
yaşına, kilo fazlana, metabolik durumuna, diyete uyumuna bağlı değişebiliyor.
38 yaşındayım 1 ayda 4,4 kilo verdim. :KK68:

evimin karşısında fırın var ben ordan alıyom taze taze:KK76::KK45:

ben de merak ediyorum noldu ki acabao_O

bende fırından alıyordum ama gr fazla gelince binden almaya başladım senin kanka Günler'de alem yapıyordur :KK66:)

İyi aksamlar kızlar 33.84 ile günü kapadimm bugün kaçamak yok borazda yurudumm

Ebru akin karbonhidrat diyeti yazarsanız geoglda oradan faydalanirdiniz birde bu denge ekmek bu diyete en uygun ekmek bence

valentina_veta valentina_veta canım nerelerdesin umarım önemli bişey yoktur merak ettim seni

kankim nerdesin? günlerde mi geziyorsun napıyorsun:63::KK45::confused::KK68::KK74:

Merhaba kizlar,sizi cok ozledim, ama kac gundur o kadar kotuyum ki gormu bile okuyamadim.
2 kere burun ameliyati oldum 2 kere de sezeryanla dogum yaotim boyle kotu gunler gecirmedim, bugun 8 tane ilac ictim antibiyotik tansiyon ilaci agri kesici bulanti ilaci karin agrisi icin ilac,anca iyiyim diyebiliyorun, yarin eeg testine girecegim, bakalim ne cikacak.
Diyet falan da kaldi, kafami kaldiramiyorum, nasil insan bu kadar hasta olabilir bas agrisi mide bulantisi halsizlik...
Valla gozumun feri sondu,
Aklim hep sizde, ne puan sayiyorum ne bise oyle can derdine düstum,
Aklinda hep bir an evvel iyilesmek ayaga kalkmak spor yapmak diyet yapmak,ama insanin yasam enerjisi olmayinca dunya duruyor sanki...
En kisa zamanda araniza donmeyi umut ediyorum.hepinizi ozledim, cok cok öpüyorum

Merhaba kizlar,sizi cok ozledim, ama kac gundur o kadar kotuyum ki gormu bile okuyamadim.
2 kere burun ameliyati oldum 2 kere de sezeryanla dogum yaotim boyle kotu gunler gecirmedim, bugun 8 tane ilac ictim antibiyotik tansiyon ilaci agri kesici bulanti ilaci karin agrisi icin ilac,anca iyiyim diyebiliyorun, yarin eeg testine girecegim, bakalim ne cikacak.
Diyet falan da kaldi, kafami kaldiramiyorum, nasil insan bu kadar hasta olabilir bas agrisi mide bulantisi halsizlik...
Valla gozumun feri sondu,
Aklim hep sizde, ne puan sayiyorum ne bise oyle can derdine düstum,
Aklinda hep bir an evvel iyilesmek ayaga kalkmak spor yapmak diyet yapmak,ama insanin yasam enerjisi olmayinca dunya duruyor sanki...
En kisa zamanda araniza donmeyi umut ediyorum.hepinizi ozledim, cok cok öpüyorum
Ayy arkadaşıııım çok geçmiş olsunn.okurken inanamadım.neden böyle oldu?? Boşver diyeti.güzel haberlerini bekliyorum. :/

X