3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

ilişkiye biraz ara verelim demek ben şöyle bi etrafı kolaçan edeyim bi bakınıyım senden daha iyi daha güzel birini bulursam bide iyi anlaşırmıyım ona bakarım olmazsa zaten sen varsın elimin altında demek. ben onu anlardım en azından. ki teşebbüsü olan biri . sen hayatında olduğun için yanlış bulmuş şimdi sendende ayrıldı artık rahat rahat tanışır. Kendinizi bu kadar ona muhtaç göstermeseydiniz sen yoksan bende mutsuz olacağım düşüncesini o tatile giderek göstermişsiniz üzgünüm. Sevmiş olabilirsiniz ama hiç bir kula ona muhtaç olduğunuzu en azından sevgisine ihtiyacınız olduğunu göstermeyin yaralarını sarmayın ilk gözden çıkaracağı kişi siz olursunuz buna yakın şeyler yaşadım ki sonuç terkedildim. İyi ki de terketmiş gönlü ve kendi güzel eşimle tanışmışız.

Böyle empati dolu cümlelerin altından hep başka biri çıkar. İstedigi kadar edebiyat parcalasin bu "ben artık başkalariyla takılmak istiyorum" demektir.
Nazikçe ayrılmış saygı duymak ve önüne bakmaktan başka çare yok

Benim bile canım yandı okudukça. Allah yardımcınız olsun. Ama bana bitmiş gibi geldi. Şimdi gezecek dolanacak sonra belki olacak başkasıyla, olmayınca size dönecek. Bence siz zorlayın kendinizi gerekirse destek alın hayatınıza devam edin. Geri dönse bile kabul etmeyin. Bakalım o sizin için çabalayacak mı? Ben hiç zannetmiyorum.

Adam başkasına aşık olmuş sizi koymuş kapının önüne yedekte tutmak için de size iyi davranıyor merhamet gösteriyor Allah razı olsun biraz gururun varsa kabul etme önüne bak bir yandan da iyi olmuş gözünü birbirinde açan çiftler evlendiginde pek mutlu olamıyor sen de o da ne isteyip istemediğinizi biliyorsunuz bundan sonraki kararlarınız daha sağlıklı olur

Diğer kızla biraz görüşüp bakacak bakalım oluyor mu olmuyor mu, onla güzel giderse dönmeyecek, yok olmazsa zaten siz elinin altındasınız, geri gelir, ama kendinize biraz saygınız varsa bu terbiyesizi bir daha hatayınıza almayın. Siz gerçekten seviyorsunuz ama karşınızdaki adam gerçek anlamda sevmiyor sizi, sevseydi zaten ayrılamazdı

Birazcık zaman iyi gelecektir sizi anlıyorum böyle sonu belli olmayan zaman kadar insanı yıpratan, insandan götüren hiç bir şey yok ama sabredin, sizde bu süreç içerisinde kendinizi dinleyin, nede olsa dünyada tek bir erkek yok size bunları yaşatmayacak bir erkek vardır elbet

Ben yasamış ve bu yuzden sağlığımı bozmuş bri olarak söylüyorum ama sonra kendi gelcek merak etme

Sen 3 5 yıl ama benim tam 8 yilim gitti herşeyim de gitti inan oda ara verdi ama ben ariyodum bu yuzden geç döndü ama gecte kaldi simdi artik istemiyorum ve sonradan ogrendimki tam prefesyonel yalanciymis nefert ediyorum artk sağlığımı bozdu başka bi kari dokunmadı ibnen

Dönecek mi dersin. Pişman olsa öyle dönse keşke. Başka türlü dönüşünü istemiyorum..

Bu saatten sonra hiçbirşey yapmayı düşünmüyorum zaten. Tek isteğim pişman olup dönmesi ve acı çekmesi.. Ama ben aynı ben olamayacağım onu da biliyorum.

Sizin adınıza yürekten sevindim..

O da bana çok yardımcı olmuştu zamanında, belki benim kadar değildi evet ama. İşte sevgili olmak bu değil miydi? Hep yanında olmak..

Yazdıklarınızda haklılık payınız olduğuna inanıyorum. Alışkanlık belki de gerçekten bilmiyorum. Ama çok sevmiştim..

Kesinlikle katiliyorum. Eger digeriyle olmassa geri donecek yapamadim diye. Ve siz eminim kabul edeceksiniz... etmeyin sakin

Dönsün istiyorum ama etmeyeceğim. ben aynı ben olmayacağım ki. Yalnızca acı çekmesini dileyebiliyorum bu saatten sonra..

aldatma olmasaydı kendini dinlemek istiyor gerçekten derdim. ama aklı bulanmış bir kere. emek verdim diye vazgeçmemezlik yapma şimdi giden 3,5 sene, evlendikten sonra 10larca yıl, 20lerce yıl heba olabiliyor unutma..

Vazgeçememezlik yapmadım, itiraz etmedim bırakma diye. Yalnızca yerimde durdum, gitmedim de. Elimden geleni yaptım diyebilmek için..

Herkes çok tepki vermiş fakat ben dinlenmesinin normal olduğunu düşünüyorum.
Başka biri ile konuşması çok çok yanlış. Başıma gelse kesinlikle ardıma bakmazdım ama siz yapamadım diyorsunuz.
Eşimle ilk tanıştığımda her şey rüya gibiydi. Kıskançtı, bana çok bağımlıydı zamanla çok soğudum çünkü bu huylar her şeyi çıkmaza soktu.
Sonra eşimden müsade istedim. Bana zaman tanı sensiz bir nefes almak istitorum dedim.
Sağ olsun anlayışla karşıladı ve ben bir daha geri dönemeyeceğim sanırım diyerek ilişkii bitirdim.
Haklı sebeplerim vardı. Her şeyi anlattım.
Gel zaman git zaman onsuzluk çok ağır geldi. En yakın arkadaşımı kaybettim çünkü.
Eğlenemez, tat alamaz hale geldim.
Ve tam umudu kesmişken eşime geri döndüm. Sonra nişan, düğün vs 4 yıl bitti evlilikte. Hala çok seviyorum. İyi ki dönmüşüm. Eşim o kadar değişti ki bambaşka biri oldu. O düzelmeseydi yine olmayacaktı.
Diyeceğim o ki tek taraflı bakmamak lazım. Sizde oturup düşünün hatalarınızı.
Affedebilecekseniz tabii..

Bana benzer şeyler söyledi. Yaptığımız hataları birbirimizleyken düzeltemeyeceğimizi. Mutlaka ayrı kalmamız gerektiğini. Çünkü insanoğlu böyleymiş. "1 yapmazsın 2.cide yine yaparsın" dedi. Aynı şeylerin kendisi içinde olduğunu söyledi.. Bilmiyorum kılıf mı başka bir şey mi. Ama söylediklerinize benzer şeyleri onda hissettim.

Dönsün istiyorum ama etmeyeceğim. ben aynı ben olmayacağım ki. Yalnızca acı çekmesini dileyebiliyorum bu saatten sonra..
Mutsuz bir profil sergileme sakin, paylasimlar yap,dolas gez,hepsini gozune sok. Elbet bir zaman sonra bakmak ister vs. Umursamadigini hissettir. Dondugunde ise yuzune tukur. Aynisi benim basima geldi ama ben her defasinda kabul ettim gideceğini bile bile. Amma gurursuzmusum diyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…