3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Sizi anlayabiliyorum, siz de beni anlıyorsunuzdur..

Desteğiniz için teşekkür ederim. tek istediğim pişman olması artık ama dönerse ben olmayacağım..

Çok güzel bir sözmüş. Teşekkür ederim desteğinize..

Güçlü durmak için elimden geleni yapıyorum. Pişman olmasını istiyorum yalnızca. Yaptığı hatayı anlamasını, kahrolmasını her ne ise işte..

Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez derler ya, doğru ise bu söz.. Onun için de geçerli olmasını herşeyden çok istiyorum..

Yazmayacağım kesinlikle..

Yazdıklarınız beni ağlattı... "O kadar tanıdık ki"

Desteğiniz için teşekkür ederim. çok naziksiniz..

Sizin adınıza çok sevindim. İçiniz soğumuştur döndüğünde. Ben de içim soğusun istiyorum işte öyle..

Ne olursa olsun bi erkeğe vazgeçilmez olduğunu hissettirmemek lazım hep bi kaçmak lazım bu erkekler üzerlerine düşünce bu hale geliyor ne yazık ki

Israrcı olmadım bırakma diye ağlamadım. Ama gitmedim de öylece kaldım yerimde. Fazlasıyla kırgınım eskisi gibi olabileceğimi ben de düşünmüyorum. Ama pişman olsun ben ne yaptım desin istiyorum..

Bana da "beni hayatının merkezine değil de, oraya yakın bir yere koysaydın keşke" demişti, tam da bu cümlelerle..

Çok benzer şeyler yaşamışız. Geri dönüyor , evet. Ama döndüğünde artık siz kabul edemiyorsunuz. Ben de öyle oldu. Çok emek verdim, verdik ama onun kafası karıştı bir süre sonra ve ayrılmak istedi. Günlerce hatta aylarca ağladım. Korkunç bir boşluğa düştüm. Özlemek ,kızgınlık, kırgınlık her şey vardı içimde. Ama asla kötü ayrılmadım ve ağzımdan kötü tek kelime çıkmadı. Sonuçta bir yaşanmışlığımız vardı. Aynı sizin gibi hiç hak etmediğim şeyler yaşadım. Sonra döndü. Çok pişman döndü ama ben istemedim artık. Çünkü içimde bir şeyler kopmuştu. Onsuz yaşamaya kendimi alıştırmak için uğraşmıştım. Yavaş yavaşta alışmıştım yokluğuna. En azından kendime yetebilmeyi öğrendim. İlk ayrıldığımızda onsuz ne yapıyormuşum onu bile unutmuş durumdaydım. Çok acıydı her şey. Dediğim gibi döndü çünkü hiç bu kadar sevilmeyeceğinin farkına vardı. Ama benim içimde her şey kopmuştu. Çok kırgındım. O şimdi yeni bir ilişkiye başladı ama pek mutlu görünmüyor. Hala sahte hesaplardan yazıyor bana. Cevap vermiyorum hiç birine. Bana yaşattığı acıyı da ömrüm boyunca unutacağımı sanmıyorum. Kendime saygım kalmazdı dönseydim. Şuan çok mutlu değilim hayatım her anlamda zor. Ama uzun zamandır sayesinde unuttuğum kendime saygımı geri kazanmış olmanın verdiği bir huzur var.

Bana da "beni hayatının merkezine değil de, oraya yakın bir yere koysaydın keşke" demişti, tam da bu cümlelerle..

ahaha bana da bencil ol demişti :))

şimdi ay g.tüm diyorum haspama bak bir de bana akıl veriyor kendini ne halt sanıyorsa.

bi silkelenin kendinize gelin uykunuzdan uyanın anlayacaksınız gerçekleri

O kadar güzel yazmışsınız ki, bana güç verdi. Dilerim her şey gönlünüzce olsun bundan sonra da..

ahaha bana da bencil ol demişti :))

şimdi ay g.tüm diyorum haspama bak bir de bana akıl veriyor kendini ne halt sanıyorsa.

bi silkelenin kendinize gelin uykunuzdan uyanın anlayacaksınız gerçekleri

Herkes ne kadar benzer şeylerden geçmiş..

Desteğiniz için çok teşekkür ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…