3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

allah güç kuvvet versin en kısa zamanda unutursun..hayatını en iyi şekilde geçirirsin inş..

Arkadasim kacmak care degil, yüzlesmelisin saglam durmalisin.. Acilarindan korkup kacmak seni onun gözünde basite bile düsürebilir, kolay degil asla olamazda ama o senden daha fazla yikilmali ve bunu kendi gözlerinle görmelisin.. Orda durup onu huzursuz etmelisin..

Bence adamın bütün eşyalarını poşetlere doldur git meleğin evinin önüne bırak ve evinin kilidini değiştir ailesini de ara sakince durumu anlat.. Sonrasını kocan olacak adam düşünsün..

en iyisini yapiyorsun, sıca sıcana karşılaşmaman daha iyi. önce uzaklaş ne yapmak istediğine karar ver. sonra onla yüzleş seni güçlü görsün perişan halde değil

canım kusura bakma belki şuan kızgınsın ama sendede hata var sen nasıl gönderiyosun ki eşini gece benim eşim öle bişi dese akşam işim çıktı sabah çuvalamı girdi derim yani fazla güvenmişsin geç karşısına içini dök sonra git yoksa hep soru sorcaksın kendine ben bunu haketçek ne yaptım neden kadın kim benden dahamı iyi güzelmi die o gitsin o utansın ama al karşına normal karşıla her zamanki gibi soguk kanlı ol ben ce ben bi yazı okumuştum çok hoşuma gitmişti ama sonu kötü idi istersen yazıyım bi kadın eşinin onu aldattıgını ögreniyo ve hiç birşey olmamış gibi davranıyodu eşini kendine aşık edince eşini,n onsuz yaşayamayacagını anladıgı zaman intahar ediyo ve eşine yazdıgı mektupta şöyle dio seni çok sevdim ayrılamadım ve kendi içimi nefret le doldurdum o arada senin beni deli gibi sevmeni sagladım ve bensiz olamıycagın anda seni terkttim bunu yapmam dsaki amaç benim yaşadıgımı anlanmman gibi sende intahar et demiyporum kadın yanlış yapmış ama eşine çok i,yi bi ders vermiş ben de bu yazıdan kendime pay çıkarmıştım sen de bişiler çıkarmayı dene istersen böle bitmemeli

hikaye okuyo gibi gelenlere tek söliyebileceğim daha güzel hikayeler yazabilmeleri..insan yaşamadan bu tarz şeyler hikaye geliyo demekki umarım bi gün başınıza gelmez neler yaşadığımı bi ben biliyorum bide allah yinede sağolun arkadaşlar

canım bence aılene haber vermeden gıtme en azından bılsınler

esın senı bulamayınca dırek oraya gıdecektır ve bu olayı esınden degıl senden duymaları daha ıyı olur

bı kac gun uzaklasıp kafanı dagıtman kendını toplaman acısından ıyı olur
cunku burda durdugun surece sorun cıkaracaktır
hos sen geldıkten sonra yıne sorun cıkacak ama en azından kendını toplayıp karsısında daha guclu durup daha soguk kanlı davranabılırsın

bi yandan eşyalarının bi kısmını bavula koydum kapının girişine koydum. üzerinede meleği tanıdığıma ve gece onları takip ettiğimi belirten bi not yazıp kuşadasına onun asla ulaşamayacağı bi arkadaşıma gitmeye karar verdim. 1 hafta iznim var hastanede kullanabileceğim . bu arada ailemede iş için gittiğimi sölicem allahım hakkımda hayırlısını versin neler olucak bilmiyorum

bişey sorucam

allah aşkına sen hemşire değilmisin

ailene iş için gidiyorum dediğinde 1hafta ne işi demeyecekmi ??????

ve eşin ailene gitmeyecekmi ????????

bunları düşünmüyormusun sen

canım benimmm :teselli::1hug: yazdığını ve yazılanları nefesimi tutrak okumuşum....Üzüldüm,sinirlendim,çuvaldızı kendime batırdım...sana söyleyebileceğim ufak tefek az ama öz şeyler var benimde nacizane..

1) Bu olayı arkadaşının yanına gidene kadar bence ailene açma..
2) Oraya gittiğinde yada gitmeden telefon hattını değiştir ki sana ulaşamasın..
3) Valizini kapı önüne koyman (arkadaşlara katılıyorum) çok doğru bir olay..
4) Biracık dinle kafanı,silkelen kendine gel çünkü geri döndüğünde adliyeye gitmende sana yardımcı olacak..
5) Ve kesnlikle onu affetme...

Kendini ondan kurtarmaya bak.Ben senin yerine kendimi koyduğumda emin ol bu kadarını yapmazdım..Ben gider o evi basardım (her ne kadar haneye tecavüz de olsa umrumda değil) utandırırdım.Sonra kavga kıyamet ha bununla kalmazdım herkese rezil ederdim o adamı..Büyük bir yaygarayla bitirirdim olayı...

Ama sn bunları yapma ! Yapman gereken kendine vereceğin EN AZ ZARARLA bu olayı kapatman ve tertemiz bir sayfa açman hayatında.

Allah yardımcın olsun diyorum.Erkeklere güven olmayacağının bi kez daha farkına vardım.

ya neden gidiyosun yüzleşsen bu kadar korkak olmayın yaaasize acı çektirsin sonrada çek git o yaptıgı ile kalsın bumu zaten senin gitmen koysa bölee bişi yapmazdı acı çektir senin yaşadıklarının ne kadar acı oldugunu hissettir (aynısını yaparak deil tabiki) ama bi bedel ödet bence

bişey sorucam

allah aşkına sen hemşire değilmisin

ailene iş için gidiyorum dediğinde 1hafta ne işi demeyecekmi ??????

ve eşin ailene gitmeyecekmi ????????

bunları düşünmüyormusun sen

evet hemşireyim ve eğitim için bazen bu tarz lansmanlar oluyo gidebiliyoruz yani. eşim aileme gidemez diye tahmin ediyorum. en azından not yazdığım için suçunu bilecek

kızlar hepinize çok teşekkr ediyorum gerçekten çok zor bi durumdayım. onunla karşılaşcak gücüm yok çünkü daha 3,5aylık evliyim ve beni aldatıyo üstüne bide yalan sölüyo kimbilir ben konuşmaya kalksam ne yalanlar sölicek üstelik çok güçsüzüm şuanda çok ağlıyorum karşısında hiçde dimdik duramam bu yüsden bi süreliğine gidicem evin kilidini değiştirince bile hala giriceksede girsin lanet olsun artık umrumda değil herşey insanlar için bunu biliyordum ama aldatılmak çok acı inanılmaz yıkıldım çok sevmiştim çünkü hazmedemiyorum ama bunu asla affedemem

canım bence elinde delillerinin olması en güzeli.yani onun oraya gittiğini ispat edebilmelisin. yoksa evirip çevirip yalan söyler. mesela der ki... o kadınla yalnız değildim onun sevgilisi arkadaşım. onunla beraber oturduk vs. gibi buna benzer yalanlarla çevirebilir. eğer boşanıcaksan mutlaka ispatlayacak şeyler toplamalısın.aileninde ve eşinin ailesininde inanıp sana hak vermeleri için....

canım benim iş güç sahibisin boşver ayrılamktan başka yapacak bişe yok.
üzülme dicem ama,şimdiden aldatılıyosan...

Allahtan bu degesiz adama uyupta çocuk yapmaya karar vermemişsin... Ya hamile olsaydın şu an....Eve gelince açmasaydın kapıyı , nerden geliyosan git oraya deseydin..Ayyy nası sinir oldum yaaa yuhhh yaa yuhhhhhhhhhhhhhhh

hiç bir erkeğe güvenmeyeceksinn..söyleme sesini çıkarma birgün yine gittiğinde peşinden git ve kapıyı çal..karşısına dikil ve bişey sölemeden dön evi boşaltt...gerisini o düşünsün böyle bir insan için üzülmeyede yıpranmayada değmez...

hiç bir erkeğe güvenmeyeceksinn..söyleme sesini çıkarma birgün yine gittiğinde peşinden git ve kapıyı çal..karşısına dikil ve bişey sölemeden dön evi boşaltt...gerisini o düşünsün böyle bir insan için üzülmeyede yıpranmayada değmez...

Evi niye boşaltıyorki....Koy bavulunu kapıya , o nereye giderse gitsin canım

X