3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

Arkadaşlara katılıyorum polisle bile olabilir bu baskın hem boşanma için uğraşmazsın bir celsede...
Bize söylemesi kolay sen bilirsin tabiiii

evi terkedemem normalde .. bu oturduğumuz evi bize babam aldı yani benm kendi evim.o yüzden onun gitmesi lazım ama inanın ona bunu anlatmaya kendini savunmasına onu dinlmeye yalanlarını dinlemeye gücüm yok okadar güçlü değilim. Ailem bunu duyarsa çok üzülcek ama başka çaremde yok tabiki bi mektup yazıp herşeyi anlatıp 3-4 günlüğüne buralardan gitsem off saçmalıyorum galibaa :KK43:((((((((((((((
avukat arkadaşlar daha iyi bilir aslında ama benim bir durumum olmuştu
evi terketmek istemiştim

avukat arkadaşım bana sakın dedi
eğerki evi sen terkedersen hiçbir hak idda edemezsin mallarda
otur evinde ama onun eşyalarını koy bir valize kapının önüne bırak dedi:nazar:
bence acilen kilidi değiştir:1ninca:

evi terkedemem normalde .. bu oturduğumuz evi bize babam aldı yani benm kendi evim.o yüzden onun gitmesi lazım ama inanın ona bunu anlatmaya kendini savunmasına onu dinlmeye yalanlarını dinlemeye gücüm yok okadar güçlü değilim. Ailem bunu duyarsa çok üzülcek ama başka çaremde yok tabiki bi mektup yazıp herşeyi anlatıp 3-4 günlüğüne buralardan gitsem off saçmalıyorum galibaa :KK43:((((((((((((((

ona tek bi msj at.. dün gece nerdeysen orda kal diyeee.. istemiyrum seni bitti de... eve gelse seni kandırmaya çalışacak oyüzden hiç yüzyüze gelmeee

Bence evi terketmesi gereken sen degil, o...
Sen niye terkediyomussun, sen niye kaciyosun.. Birak o kacsin o tasini baslara vursun..Sen saglam durmalisin,ne kadar güclü akilli bi kadini kaybettigini görmeli ve er yada gec pisman olmali.. Sakin kendini koyverme arkadasim, gelsin anlatsin anlatamiyosada kovarsin evden.. Ispat olarak takip ettigini anlattiginda zaten basindan asagiya kaynalar sular akar.. Sakin ol.. Ailene hemen anlatma bence,biraz toparlan kendine gel yoksa ortalik dahada karisir..

Canım demekki marketteki çocuk bile eşini arabasından bile tanıyorsa demekki çok sık görüşüyorlar. Bazı erkekler hayatlarında uzatmalı sevgilileri olduğu halde sırf ailesinin gönlü olsun diye iyi aile kızıyla evleniyor.Ama sonuç hep bu sonu buluyor. Allah hakkında hayırlısını versin inşallah. İyiki bir mesleğin var ve çalışabiliyorsun buna şükret.

şimdi aradı açmadım hastaneyi aramış herhalde evi aradı açtım neden evdesin geliyorum hemen bişeymi oldu dedi zor tuttum kendimi bişey dememek için bişeyim yok başım ağrıyo evdeyim dedim..Babam aramış akşam yemeğe gelin bize diye gideriz dimi dedi bende başım ağrıyo gidemeyiz dedim kapattım senin neyin var diye mesaj attı offffffffffff ben nasıl çıkıcam bu işin içinden yaaa

Çok üzülerek sölüyorum ama yapıcak şey basit, hemen valizlerini eline var ve gönder cnm ...

Savunulucak bir tarafı yok bu olayın yolun başındayken hayatını karartmaşakkıdı

Valla sen yap demiyorum ama ben olsam eğer yerinde bugün hiç bir şey söylemem tepki de göstermem..
Nasıl olsa yine gidecek takip ederdim o daireye girdikten sonra peşinden bende girerdim.
Ve o anda ondan açıklama yapmasını isterdim.
Bunun benim seviyemi düşürecek birşey olduğuna inanmıyorum. Onun düştüğü seviyeden sonra..
Ama ona yapılacak en güzel şok etkisi bu olurdu kesinlikle..

Ondan sonrada sen yoluna, ben yoluma..

suskun kalacaksın tabii.. konusupta kendını yıpratma.. gerılme..

gitmek istemıyorum dıyeceksin.. neden dersede Melek'le git dıyeceksin.. bu kadarr

Son düzenleme:
off canım ne denir ki buna, ALLAH sabır versin, şimdi güçlü olmalısın...
madem o sana bi oyun oynadı ee güzel de bi oyunu hak etti... sen bu akşam tekrar çıkarsa dışarıya onu takip et ve fotoğrafını çek, daha sonra boşanma davası aç, biraz sabret ve dava günü geldiğinde delillerini suratına fırlat ve onu dinlemek istemediğini , evden defolmasını söyle...dava günü gelene kadar seninle birlikte olmak isterse doktora gittiğini ve genital bi rahatsılık gecirdiğini söyle, dışarda ihtiyacını giderdiği için fazla ısrarcı olmaz..
unutma, şimdi güçlü olman gereken zaman...

Herşeyde sabır arkadaşım
Elbet seni böyle üzen birisi bunun cezasını çekecektir. Sadece bu kadar kısa bir süre önce evlenmesi ve böyle bir konumda seni bırakması çok kötü:KK43:((
Gücünü topla ve en kısa zamanda kendini bu adamdan kurtar.

off canım ne denir ki buna, ALLAH sabır versin, şimdi güçlü olmalısın...
madem o sana bi oyun oynadı ee güzel de bi oyunu hak etti... sen bu akşam tekrar çıkarsa dışarıya onu takip et ve fotoğrafını çek, daha sonra boşanma davası aç, biraz sabret ve dava günü geldiğinde delillerini suratına fırlat ve onu dinlemek istemediğini , evden defolmasını söyle...dava günü gelene kadar seninle birlikte olmak isterse doktora gittiğini ve genital bi rahatsılık gecirdiğini söyle, dışarda ihtiyacını giderdiği için fazla ısrarcı olmaz..
unutma, şimdi güçlü olman gereken zaman...

peki nasıl sabredicem hiçbişey olmamış gibi nasıl davranıcam bu gece gitmesse onunla aynı yatakta sevişmemiş bile olsak nasıl yatıcam ..iş yerinde yaptıklarını yada dün akşam işi uzadığı bahanesini yalanlarla süsleyip anlatırken nasıl sus pus oturup dinlicem napıcam ben yaa napıcammmmmmm senağlama

Bu ne ya! Ahlaksızlık diz boyu. Bende olsam derhal aileme anlatırım. Ve polisle beraber o eve giderim. Boşanırken hiçbirşekilde başını ağrıtamaz. Bence Allahın sevgili kulusun ki yolun başında gördün bu olanları ve çocuğunuz yok. Sakin ol ve hiç kendini üzme. O kaybetti sen değil....

o zaman koyun onun eşyalarını valize götürüp sevgilisinin kapısına park ettiği arabasının üzerine bırakın.

anlar herhalde valizdeki eşyalarını görünce neler olduğunu

ya çok feci bi durum dün akşam neden kapıyı çalıp suratına tükürmedin hayret ettim kendini savunacak hiç bişeyi olmazdı hem
bende diğer arkadaşlara katılıyorum valizine koy eşyalarını kapının önüne
sonrada gelince dün akşam neredeysen oraya git de fazlada konuşma sakin ol ve okadınlada ilişkisinin bekarlığına dayandığını düşünüyorum telefonlara seni çıkartması filan tamamen kendine güven sağlamak için yapılmış bi oyunayrı hattı olabilir nerden bileceksin ki
arkadaşım kurtar kendini hiç bi şekilde bu adama ihtiyacın yok

kızlar hepinize çok teşekkür edeim bana güç verdiniz.. allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın iyi ki varsınız

bence o senin evde olduğundan huylandıysa birsüre kadına gitmez.bence aileni çağır ve anlat ailen yanındaykende evden at.evde baıp ispatlıyacaksında ne olacak.ev zaten seninmiş ,işinde var bance kendini daha fazla yıpratmadan ayrıl.en az zararla kurtul.emin ol affedersen kocan birsüre durup daha sonra yine tekrarlıyacaktır.çocuğuda sırf yedi halt ortaya çıkarsa ayrılama diye istemiştir.

X