3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

canım ben bu fılmı okadar cok seyrettımkı ınanamazsın.ustelık 17.ci gunumde basladı benım.ve arkası okadar cok geldı kı aynı anda 14 kızla konustugunu nılırım.arkana bakmadan yol yakınken kac derım tecrubemle.cunkı asla duzelmeyecek.3sene bosa cabaladıktan yallahı cekebıldım ben ve suan degıl 3sene 3 dakıkama acıyorum neden bekledım dıye.

bi yandan eşyalarının bi kısmını bavula koydum kapının girişine koydum. üzerinede meleği tanıdığıma ve gece onları takip ettiğimi belirten bi not yazıp kuşadasına onun asla ulaşamayacağı bi arkadaşıma gitmeye karar verdim. 1 hafta iznim var hastanede kullanabileceğim . bu arada ailemede iş için gittiğimi sölicem allahım hakkımda hayırlısını versin neler olucak bilmiyorum

son bırsey daha yazacagım, sakın aglama...

aglasan bıle agladıgını görmesin.. ilerıde barısırsın barısmazsın ona bız zaten karar veremeyız..

su an yeterınce hassassın zaten...

ama rica edıyorum.. ağlama.. bağırma.. ağlarsan ve kavgaya dönusturursen kendını kıymetlı hisseder.

o yuzsüzsse sen daha yüzsüz olmalısın konusurken...

Son düzenleme:
ayrıca ona fazladan 1dakika bile verme,

hiçbişey olmamış gibi davranman mümkün değil insan bunu nasıl yapabilirki,

bence herşeyi birbir anlat bunu nasıl inkar edebilirki,kadının adına kadar öğrenmişsin evinide hiç bırakma

hatta sorun çıkarırsa hemen ailene haber ver bu sıradan bir kavga değil ailenden saklayacağın

Çok zor bir durum ya ...inanası gelmiyor insanın... içinden ne geliyosa onu yap canım haykır yüzüne kus yaa.. sonra bak hayatına çoluk çocuğun yokken herkes kendi yoluna de.. .. severek isteyerek evlenmişsiniz nasıl bir dünyada yaşıyoruz. Boşanmalar hep böyle böyle artış gösteriyor. Bozuldu insan oğlu.. canım hakkında hayırlısı üzme kendini o utansın eğer yüzü varsa...

bence evi terk etme .kanun önünde suçlu sen olursun.işini hallet evden onu at,kilidini değiştir ve öyle kafanı dinlemeye git,çok hata edersin evden çıkarsan

Valla sen yap demiyorum ama ben olsam eğer yerinde bugün hiç bir şey söylemem tepki de göstermem..
Nasıl olsa yine gidecek takip ederdim o daireye girdikten sonra peşinden bende girerdim.
Ve o anda ondan açıklama yapmasını isterdim.
Bunun benim seviyemi düşürecek birşey olduğuna inanmıyorum. Onun düştüğü seviyeden sonra..
Ama ona yapılacak en güzel şok etkisi bu olurdu kesinlikle..

Ondan sonrada sen yoluna, ben yoluma..

Fındıkcığım benden çok yaşayacak. Aynısını ben diyecektim ki baktım fındık yazmış.

Hesabını sonuna kadar soracaksın tabiki. İçine atmayacaksın. Seni üzmeye, seni bu hale getirmeye ne hakkı var o vicdansızın.:mymeka:, Burnundan fitil fitil getireceksin onun. Kan kusacak. Sonrada basacaksın tekmeyi, ayıracaksın yolunu. Böyle birşey asla affedilemez ki:1no2: Allahtan çocuk yok, bu yönden çok şanslısın. Çocuk olsaydı herşey bu kadar kolay olmazdı maalesef.

Son düzenleme:
evinin kilidini değiştir sakın evi bomboş bırakıp gitme, evi onu bırakma
bir suçlu gibi kaçma

ailene sığın onlardan bunu saklama

bi yandan eşyalarının bi kısmını bavula koydum kapının girişine koydum. üzerinede meleği tanıdığıma ve gece onları takip ettiğimi belirten bi not yazıp kuşadasına onun asla ulaşamayacağı bi arkadaşıma gitmeye karar verdim. 1 hafta iznim var hastanede kullanabileceğim . bu arada ailemede iş için gittiğimi sölicem allahım hakkımda hayırlısını versin neler olucak bilmiyorum

Evet dik dur sakın onun karşısında mağdur olduğunu belli etme... hem git olanları ve gecmişi değerlendir kafanda... sana iyi gelecektir.

off cnm yaaa ne kötü inanamadım yazık sana hemde meslektaşız:KK43:(((((((((((((cnm bekle bakalım yıne yapacak mı soylenecek pek bir sozde yok aslında 3.5 ay kısa bir süre değl mi severek evlenmedınız mı siz...

canım bence sen deilde o gitsin eşyalarını topla bavula koy kapıya koy üzerine güzel bi yazıyaz ya ne diyim bilemiyorum ki yada götür kadının evine bırak eşyalarını ama ben ayrılmanın çözüm oldugunu düşünmüyorum bu kadar kolay olmamalı bşi evlilik kurmuşunuz bu kadra kolay bitmemelli ben ce daha farklı çözüm bulsan ben ayrılma taraftarı olamıyorum hiç

peki nasıl sabredicem hiçbişey olmamış gibi nasıl davranıcam bu gece gitmesse onunla aynı yatakta sevişmemiş bile olsak nasıl yatıcam ..iş yerinde yaptıklarını yada dün akşam işi uzadığı bahanesini yalanlarla süsleyip anlatırken nasıl sus pus oturup dinlicem napıcam ben yaa napıcammmmmmm senağlama

canım sen de haklısın sabretmek zor ama bişiler yapmalısın, onu şok edicek, yaptıklarından dolayı pişman edecek bişiler olmalı...

çok geçmiş olsun.
gözünüzün içine baka baka yalan söyleyen birine nasıl güvenirsiniz bilmiyorum..biz severek evlendik demişsiniz,sanırım yanlızca siz sevmişsiniz o değil...
aslında herşeyin başındasınız..gururunuza yediemiyorsanız ayrılın,kendinize bir yol çizin...bazen kolay vazgeçilebiliniyor...
tadınıda bir kere aldı mı bırakması da zor bence

sakin ol önce bi düşün bence konuş bi derim çünkü daha sonrasında kenine kızcak soru sorcaksın içinden çıkamıycaksın neden neden diyceksin en iyisi al karşına konuş sonrada bitti de dicem ama hiç kolay deil ben bitirmezdim heralde die düşünüyorum ama sen tiksinmişsin orası senin kararın

kızlar duramam burda onu görmeye tahammülüm yok gerçekten .ağlamaktan perişan oldum bu halimi görürse zaten daha kötü..tamam gitmeden evin kilidini değiştircem akşam 8de geliyo işten uçağım saat 22,00 de çıkmadan bavulu kapının önüne bırakıcam notuda en üst katta oturuyorum sanırım bişey olmaz :KK43:((((((((((((((((((

ben bunu yaşamayı haketmemiştim yaa lanet olsun

degıl boyle bı adamla konusmak yuzune bakıp tek kelıme bıle etmezdım
degmez canım boyle ınsanlara ne uzulmeye nede kendını yıpratmya
umarım en kısa zamanda atlatırsın bu olayı

valla ben onu paralamadan,yaptıklarını tek tek yüzüne vurmadan gitsem ,

içimde kalır uyku uyuyamazdım

bu pisliğe tek bir not ve valiz çok asilce haketmiyor böyle bir insanlığı

X