3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

eyer çalışıyorsan kendı ayaklarını üstünde duruyorsan hiç üzülme boşverr ettihini çeker allaha aval et eyer boşandın ise en iyisini yapmıştırsın emın ol çüki affetsen bıda yapar senın güvenın olamz ona boşver hayatına yön vermeye ve onu unutmaya çalış bılıyourm sölemesi kolay ama yapmak uygulamak zorundasın kendin içi üzülme emi:)

vallaha çok dogru evli degilim ama sevgilim aldatılmıştı beni bunuda rüyamda görüyodum kendisinede söylüyodum ama ne bilim rüya dedim kızlar rüyalarınıza dikkat edin valla allah gösteriyo birde ferhundeye hayran kaldım çok olgun aklı başında bi bayanmış yani herkez atlatamaz kolay kolay kaldıramaz sen çok dirayetli bi hatunsun dün okudum çok üzüldüm haline rabbim dedim bundan sonra yüzünü güldürsün allah hepimizi salih kulları ile karşılaştırsın eden bulur onun şöyle bi karakterine baktımda nekadar basit bi kişili sahipmiş sade kahve arkadaşımızın yazdı gibi aldatmasa bile basit bi insanmış ilerde seni mutlu edemezdi seni taşıyamazdı o olgunla erimemiş 5 para etmezmiş bundan sonra yolun açık olsun zaman gelir buda geçer tatlım sevgiyle kal:1hug:

ayy ben hiç görmedim rüyamda böyle şeyler ben gerçeğini çabuk gördüm allahtan .:)))

tesekkur ederim tavsiyeler icin
hala son bi umidim var kendime dair

kıs kaybetme ümidini hiç bi zaman mutlaka sana değer verecek bseninde sevdiğin biri çıkacak karşına benimki tamamen sıradışı bi olay ben zaten nişanlıyken bile aldatılıyormuşum benim saflığım yani öyle bi insanla evlenmiş olmam hiç üzülme bence Şeniz

ayy ben hiç görmedim rüyamda böyle şeyler ben gerçeğini çabuk gördüm allahtan .:)))

kıs kaybetme ümidini hiç bi zaman mutlaka sana değer verecek bseninde sevdiğin biri çıkacak karşına benimki tamamen sıradışı bi olay ben zaten nişanlıyken bile aldatılıyormuşum benim saflığım yani öyle bi insanla evlenmiş olmam hiç üzülme bence Şeniz

yalnızlık boyle tecrubelerden daha iyi tabi
buna da sukur
bu durumda bile sen bize moral veriyosun canım ya :)

Son düzenleyen: Moderatör:
yalnızlık boyle tecrubelerden daha iyi tabi
buna da sukur
bu durumda bile sen bize moral veriyosun canım ya :)

bak ben bu zamana kadar bilipte anlatmadığım bişeyi daha size anlatmak istiyorumm.. ben ilk evlendiğim hafta balayına gidemedim 2 hafta sonra gidebildim hatta gideceğimiz otelide canım babam ayarlamıştı..ve tatile gittiğimde herşey çok güzeldi ama ben havuza denize girerdim eşim olacak hayvan gelmezdi biraz uyucam der sonra gelirdi.. sonradan öğrendim ki o birlikte olduğu kadında ordaymış bizimle birlikte oda tatilimizin içindeymiş..ben bunu duyduğumdaki ruh halimi az çok tahmin edebilirsiniz.. hayat çok acı ama gerçekten geçti kurtuldum çünkü ben böyle şerefsiz biriyle ömür geçmezdi hatta geçen kısacık aylarıma bile acıyorum ama ne çare

bak ben bu zamana kadar bilipte anlatmadığım bişeyi daha size anlatmak istiyorumm.. ben ilk evlendiğim hafta balayına gidemedim 2 hafta sonra gidebildim hatta gideceğimiz otelide canım babam ayarlamıştı..ve tatile gittiğimde herşey çok güzeldi ama ben havuza denize girerdim eşim olacak hayvan gelmezdi biraz uyucam der sonra gelirdi.. sonradan öğrendim ki o birlikte olduğu kadında ordaymış bizimle birlikte oda tatilimizin içindeymiş..ben bunu duyduğumdaki ruh halimi az çok tahmin edebilirsiniz.. hayat çok acı ama gerçekten geçti kurtuldum çünkü ben böyle şerefsiz biriyle ömür geçmezdi hatta geçen kısacık aylarıma bile acıyorum ama ne çare

yuh artık
cok serefsizmis cok
oha yani, allahin belasiymis bu tam ya

ya sana bisi sorucam, sen 4 sene bu adamin ne bicim karaktersiz oldugunu hic mi cakmadin be kardesim? birazcik olsun bi ariza hissetmedin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
kiz ne 4 senesi 3,5 ay...vay vay vay....ne adi herifmis...gerci ben yasadiklarimi anlatsam akliniz hayaliniz durur....ben birde bi dedikodu duymustum ayrildiktan sonra...benlen evliyken baska kadindan bi kizi olmus diye hatta kadin uzak yere tasinmis rezil olmamak icin...evli kadinlarlan bile iliskisi olmus..ve ben 5 sene o serefzizlen evli kaldim...o bes senenin icine neler sigdirmis neler..normal bi insanin 50 senenin icine sigdiramayacagi maceralar sigdirmis adi k...k

Son düzenleme:
yuh artık
cok serefsizmis cok
oha yani, allahin belasiymis bu tam ya

ya sana bisi sorucam, sen 4 sene bu adamin ne bicim karaktersiz oldugunu hic mi cakmadin be kardesim? birazcik olsun bi ariza hissetmedin mi?

yok hayatım yaa ne 4 senesi allah korusun sadece 3,5 ay evli kaldım

canım ya ALLAH sana sabır versın dunden berı butun yazıları okudum ve cok etkıledım gercekten cok uzuldum annemlede paylastım senın yasadıgın durumu boyle serefsızler cok bu dunyada ama sen cok guclu saglam karakterlı bır bayansın umarım butun sonra mutluluklar senı bulur bu uzuntuler sıkıntılar tabıkı hemen gecmeyecek ama zamanla atlatacaksın guzel haberlerını bıze vereceksın o adamda gercı adam demeye dılım varmıyor ya daha cokk aglayacak sen dıye gor bak ne hallere dusecek sen herseyın en guzelını hakedıyorsun ıyıkı yakın zamanda anlamsısın o adamının nasıl bırı oldugunu

4 senedir tanisiyoruz demistin onu dedim
4 senede karakterini az cok belli etmistir diye dusundum

hee evet 4 sene evli kalmadım ama 4 yıldır tanıyordum yemin ederim hiç böyle şeyler düşünmedim şüphelenilcek bi harekette de bulunmadı aynı evde yaşayınca yavaş yavaş sezinledim telefonuyla wc ye girmeler falan sonrası malum zaten ama hiç evlenmeden önce böyle bi konu yüzünden tartışmadık bile okadar yani düşün

canım ya ALLAH sana sabır versın dunden berı butun yazıları okudum ve cok etkıledım gercekten cok uzuldum annemlede paylastım senın yasadıgın durumu boyle serefsızler cok bu dunyada ama sen cok guclu saglam karakterlı bır bayansın umarım butun sonra mutluluklar senı bulur bu uzuntuler sıkıntılar tabıkı hemen gecmeyecek ama zamanla atlatacaksın guzel haberlerını bıze vereceksın o adamda gercı adam demeye dılım varmıyor ya daha cokk aglayacak sen dıye gor bak ne hallere dusecek sen herseyın en guzelını hakedıyorsun ıyıkı yakın zamanda anlamsısın o adamının nasıl bırı oldugunu

ayy sağol canımm anlatmayın annelerinize yarın öbür gün evlenceksiniz kadının aklı kalıcak benim annem perişan oldu ben üzülmeyeyim diye o bana belli etmedi ben ona o yüsden zor şeyler

ferhundecim...senin icin ve bütün zor durumda olan kadinlarimiz icin dua edicem..Allaha emanet olun..güclü ..kendi ayaklarimizin üzerinde kalma ve yikilmamak dilegiyle....öpüldün tatlim..seni yalniz birakmayiz..ara sira yazisiris canim...kendine iyi bak...ALLAH mazlumlarlan beraber unutmayalim bunu..

ferhundecim...senin icin ve bütün zor durumda olan kadinlarimiz icin dua edicem..Allaha emanet olun..güclü ..kendi ayaklarimizin üzerinde kalma ve yikilmamak dilegiyle....öpüldün tatlim..seni yalniz birakmayiz..ara sira yazisiris canim...kendine iyi bak...ALLAH mazlumlarlan beraber unutmayalim bunu..

saol canımmm bende dua edicemm öptüm görüşmek üzereŞeniz

yuh ya 3 ayda hemde ne kötü bir adammış.boşandınmı peki?nasıl bir süreç?çokmu yorucu üzücü?paylaşırmısın deneyimlerini?

ayy sağol canımm anlatmayın annelerinize yarın öbür gün evlenceksiniz kadının aklı kalıcak benim annem perişan oldu ben üzülmeyeyim diye o bana belli etmedi ben ona o yüsden zor şeyler

bunlar bıze hep ders oluyor ınsan kendıne ve sevdıgı adama konduramıyor yok canım benımkı asla boyle seyler yapmaz dıyoruz yapsa bıle ben hemen anlarım dıyoruz oysa sende evlenmeden hatta evlendıkten 3 ay sonra bıle aynı seylerı soyluyordun dımı kımseye cok guvenmemek gerekıyor demekkı

canım böyle durumda ne yazılır bilemiyorum..ama ne biçim herifmiş bu ...neyse ..bence kadın kimmiş neyin nesi kimin fesi araştır..sonra baktın hala gidiyo o kadına daha yol yakınken bebek falan yokken birşeyler yap..daha olmazsa suç üstü yakala kadının evinde..valla diyecek birrşey bulamıyorum canım benim senkendin en iyisini bilirsin..akıllı ve de mantıklı davran..Rabbim yar ve yardımcın olsun...amiiinn..

yuh ya 3 ayda hemde ne kötü bir adammış.boşandınmı peki?nasıl bir süreç?çokmu yorucu üzücü?paylaşırmısın deneyimlerini?

boşandım canım .. çok yorucu üzücü yıkıntılı bi süreç sende tahmin edersinki.. 3,5aylık evliyken anladım aldatıldığımı eşim demek istemiyorum ama ona şüphelerimi ve yakaladığımı söylediğimde itiraz etmedi inkar etmedi evet dedi yaptım dedi beni en çok üzen sarsanda bu oldu zaten sonrasında boşanma davası açtım hemen eski kayınvalidem ve kayınpederimde benimle birliktelerdi onu evlatlıktan reddettiler falan en önemlisi kendi ailem yanımdayı gerçekten çok zor günlerdi kısa ve öz geçtim ama sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin ancak merak ettim evlisin sanırım neden bu süreci merak ettin düşündüğün bişey mi canım :KK43:(((

bunlar bıze hep ders oluyor ınsan kendıne ve sevdıgı adama konduramıyor yok canım benımkı asla boyle seyler yapmaz dıyoruz yapsa bıle ben hemen anlarım dıyoruz oysa sende evlenmeden hatta evlendıkten 3 ay sonra bıle aynı seylerı soyluyordun dımı kımseye cok guvenmemek gerekıyor demekkı

yok öyle düşünmeyin 5 parmağın 5 i bir değil her erkek de aynı deil ben tamamen haysiyetsiz birine düşmüşüm ve farkedemedim oda farkettirmedi ta ki evlendim ve sanki yakalanmak için uğraşır gibiydi ilginç yani

yok öyle düşünmeyin 5 parmağın 5 i bir değil her erkek de aynı deil ben tamamen haysiyetsiz birine düşmüşüm ve farkedemedim oda farkettirmedi ta ki evlendim ve sanki yakalanmak için uğraşır gibiydi ilginç yani[/QUOTE]

canım benımya zararın neresınden donersek kar derler sen umarım bu olayı en yakın zamanda atlatırsın hersey gonlunce olsun

kendimi senin yerine koydum ve tüylerim ürperdi resmen çok zor şeyler yaşamışsın bak benimde eşim wc ye giderken telefonuyla gitti bir kaç kez bende dedim ki hayırdır ne oluyor oda oyun oynadıgını söyledi bende inanmadım o wc ye gidince bende gittim dayadım kulağımı kapıya tel.in sesi acık oyunun sesi geliyor aklım gitmişti daha sonra anladı sanırım tel.ini daha almadı
3.5 aylık evliyken en cicim günleri olması gerekiordu neyse bende bunları yazıp kabuk tutan yaranı kanatmiyim ama eb güzelini yapıp bosamıssın burda neler neler okuyorum ve hayretler içinde kalıyorum aldatıgını bilen ve mesleği olan nice kadın ayrılamıyor sen cok güçlü davranmıssın
bundan sonra umarım karsına allah dogru düzgün birini nasip eder çok mutlu olman dilegiyle

üşenmedim dünden beri bu topigi okuyorum ferhundecim inan üzüldüm ama seni de takdir ettim ..o kanı bozuk adama söyleyecek lafım yok zaten arkadaşlar söylemiş gerekeni sana..ama yanındayız emin ol...dogrusunu yaptım bu süreçlerde üzülebilirsin zaman zaman içine kapanabilirsin..ama geçecek emin ol istersen psikolojik yardımda alabilirsin yada degişik şeyler yap hayatında farklı çevrelere gir kendini evede tıkma..ablamdan biliyorum oda boşanınca zor zamanlar geçirdi çok yıprandı ve üzüldü o senin gibi sanslı degildi ne yazıkkı neler yaşadı şuanda bile aklıma gelince ürperiyorum..aldatılma olayı yoktu ama kullandı onu resmen dayak attı biz ailesi ile görüşmemizde kısıtlamalar getirmeye çalıştı arkadaşları ile görüşmesine müsadee etmedi düşün ki ablam ögretmen bu psikolojide bir süre ögretmenlik yapmak zorunda kaldı ama sonra onu çekip aldık bir dönem rapor alıp boşanma işlemi tayin falan vs sürdü şükür şuanda çok iyi ama geriye dönüp baktıgında yaşadıgı acı henüz bitmemiş beyninde ...şimdilerde evlilik hazırlıgı yapıyor zor karar oldu onun için..umarım sende mutlu olursun karşına adam gibi adam mert biri çıksın inş..

Son düzenleme:
X