3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

bende aldatildim ve ne kadar aci verici bir duygu kelimelerle anlatilamaz...her seyi affederim ama ihanetmi aslaaaaaaa...su anki esimle cok mutluyumŞeniz hem karekter ve kisilik olarak ilk evlendigim yaratik su anki esimin tirnagi olamaz.....su anki evlendigim esim ihanet eden evli erkeklerle muhatap olmuyo selam bile vermiyo..oda cok kiniyo o tip karektersizlere..diyer serefsiz ise tam tersineydi bütün arkadaslari eslerini aldatiyordu oda saniyorduki bunu bütün erkekler yapiyo ve aldatmayanlarada kilibik gözüyle bakiyordu ondan iyiside yoktu,,,bu söz okuyamazsada ona..her erkek aldatmiyormus her erkek serefsiz ve namuzsuz deyilmis..bi insanin Allah korkusu olacak kul hakki nedir..evliligin kutsaligini animsamasi lazim...sonucta evlilik oyuncak deyil..ama kimsenin ahi yerde kalmaz.......alma mazlumun ahini cikar aheste ahestelülülülülülü herhalde ne demek istedigim anlasildi.....kul hakkini unutmasin aldatan erkekler ebedi cehennemi düsünsünler ihanet etmeden önce cünkü ALLAH affetse bile kul affetmedikce yani -karisi- bagislamadikca asla cehennemden cikis yokkötükedihüso

Son düzenleme:
zaten boşandım geçen hafta bitti herşey...

evdeki eşyaları değiştiriyordum giremedim uzun zamandır ..yatakodasını falan hepsini attımm. ihtiyacı olan birine vermeyi çok düşündüm ama yapamadım batıl bi inanç da olsa onlarada mutluluk getirmeyeceğini hissettim attım hepsini . senağlama

her seyden önce gecmis olsun canim.ve sonra tebrik ederim cesaretinden dolayi..kadinlik gururumuzu ayaklar altina alanlardan olmadigin icin ayrica bütün kadinlar adina tesekkür ederim....bencede afedilmemesi lazim ihanetin ben iki cocugum oldugu halde 5 sene zor cektim oda ailemin baskisiyla sürdü ama o 5 sene nasil sürdü bi ALLAH bilir birde ben bana 50 sene gibi geldi yeryüzünde cehennem hayati yasamistim resmen..dilerim bundan sonraki hayatinda seninde karsina hela süt emmis birisi cikar...umudunu yitirme..hayata küsme..şutarafagitti

Son düzenleme:
canım seviviyorsan bence çek konus duruma göre bakarsın çaresine

yok canim yok öyle yagma..yasakkelimesevgi karsiliklidir seven aldatmaz beni sevmeyipte aldatani niye seveyim..ben valla gözünün yasina bakmam öylede yaptim neden beni aldatin diye sormam bile hemen valizini kapi önüne koyarim ondan sonra ne hali varsa görsün.... sonra nasil olsa beni seviyo diye bunu suistimal eder..o kadarda saf olmayalim hanimlar..nasil olsa beni seviyo beni, aldatsamda affeder ve terketmez düsüncesiyle 1 deyil 100 kere boynuz takar...ne demisler acima acinacak duruma gelirsin..biraz akilli ve güclü olalim hanimlar..zaten affeden kadinlar tekrar tekrar aldatiliyo..ve nemelazim bi kadin taniyorum is isten gectikten sonra birakti 14 yil sonra..aptal aptal cekti simdide hastaliklan basi derte kocasindan hastalik bulasmis yasama ihtimali 20%.. ikide onun cocugu var...coluk cocugu bahane etmeyin biraz güclü olun..kendi ayaklarinin üzerinde durmaya cesaret edemeyen ve herseye boyun eyen bir kadin zayifdir-acizdir-gurur ve onuru yoktur ve her zaman aci cekmeye mahkumdur:mymeka:..zaten anne mutsuz ve sagliksiz olursa cocukda mutsuz olur.....unutmayin aldatan yine aldatir..suda bir bahane,neymis efendim, kocasi aldatirsa kadinda sucmuc sahip cikamamis eksiklik kadinda falan filan..adamin kani bozuksa kisiligi aldatmaya yatkinsa-meyilliyse asla bunu engelleyemez bi kadin..hatta dünya öyle bir duruma gelmiski bu konu üzerinde bazi serefsizler kitap bile yazilmasina müsade veriyorlar..ki kadin hatali olsa bile asil kocasi konusarak halleder düzeltmeye calisir hanimlar genelde yas olarak daha kücük oluyo kocalarindan ve biz hanimlar biraz daha nazliyiz ,hassas ve duygusaliz..hemen bi terslikte ve ufak bi tatsizlikta hemen baska bi kadinin kollarinami kosmasi gerkiyo...yok düzelmiyorsa evlilikte sorunlar ayrilir biter herkez kendi yolunu secer.. kimse kimseye ihanet etmeden ...acaba bi kitapta benmi yazsam neCADIARZU:kahve:

Son düzenleme:
merhaba Ferhundecim...üşenmedim valla 82 sayfa okudum hepsini.....zor zamanlar geçirmişin ve boşanmışın sonunda...geçmiş olsun herşeyden önce...insanız sonuçta yaşanmışlıklar kolay silinmiyor...ama çok güçlü bir kadınsın tebrik ediyorum seni ..umarım en kısa zamanda herşey geçer ve çok çok mutlu olursun...bu arada medeni durumunuda değiştir artık...kurtuldun o pis adamdan :eek:klava: sevgimle....

arkadaşım çok sevindim allah inşallah güzel şeylerle karşılaştırsın sen üzülüyorsan üzülme seni kaybettiği için ozülsün pişman olsun

yazdiklarini basindan sonuna kadar okudum
icimden esine bildigim bütün küfürleri söylemek geliyor

allah yardimciniz olsun

merhaba kızlar giremedim bi süredir .. bu sabah hastaneye geldiğimde kapıda bekliyordu ..sadece konuşmak istediğini söyledi. ben hiç konuşmadım sadece dinle dedi. hemen arkadaki cafede oturduk. çok pişman olduğunu boşandığmız gün aklının başına geldiğini falan söledi bu kadar büyüyebileceğini düşünmemiştim dedi...sonra ne hayalerimiz vardı düşünsene falan gibikonuşmaya devam edince bende hiç hayal kalmadı sen kendi hayallerini süsleyen şekilde yaşamına devam et yolumada çıkma diyerek kalktım işe geldim.sabahtan beri ağlıyorum bıktım artık hergün yeni ruha bürünerek karşıma çıkıyo allahın belası

işte duymak istediğim şey....:lepi:

pişman olup sana eşşekler gibi yalvaracağını biliyordum ama bu kadar hızlı olması nı beklemiyordum.....yaaa iştee ferhundecim gördünmüü....Allah büyüktür.....

başka söze gerek yok artık....hayatı boyunca bunun acısını çekecek...seni kaybettiğine yanacak....sende artık bu olaydan sonra daha mutlu ol canım....pişmanlığınıda gördün ya ohhh......

ama sakın ha sakın sözlerine kanıp geri dönme zaten boşandınız artık ama yinede söyliyim dedim....timsah göz yaşları döker o artık çünkü....

ben eminimki sen inanılmaz mutlu olucaksın canım....bu acılarının karşılığını sana büyük mutluluk olarak geri verecek ALLAH.....yerimseniben

sevgiler canım....

burdayım kızlar son durum eşyalarımı değiştirdim ona ait olan eşyaları alması içinde abisine haber yolladım istemiyorum demiş uakala bi şekilde bende durumu olmayan bi aileye verdim kıyafetlerini parfümlerini vs. dün aradı eşyalarımı almaya gelicem dedi bende geç kaldın hepsini attım dedim allah belanı versin dedi seninde dedim kapattım bu kadar

sen hiç sıkma canını Ferhundecim...hayatı alt üst oldu saldıracak yer arıyor ..beter olsun bence

burdayım kızlar son durum eşyalarımı değiştirdim ona ait olan eşyaları alması içinde abisine haber yolladım istemiyorum demiş uakala bi şekilde bende durumu olmayan bi aileye verdim kıyafetlerini parfümlerini vs. dün aradı eşyalarımı almaya gelicem dedi bende geç kaldın hepsini attım dedim allah belanı versin dedi seninde dedim kapattım bu kadar
haha cok iyi olmus :eek:bende balkondan 3. kattan videosunu asagiya firlatmistim istiyor diye malesef kafasina isabet ettiremedim..tabi video paramparca oldu.kaydirigubbakcemile3Allahdan daha agir birsey istememis yoksa kesin tahtali köyü boylardi....ayrica Allah kimin belasini verecegini daha iyi bilir...

Son düzenleme:
:roflol: ayy çok güzelmiş kafasına denk getirmediğin iyi olmuş bide adam sayarlar bize cceza verirler :)))

hayırlısı olsun arkadaşım...inşallah seni sevecek,kıymetini bilecek birini bulursun da mutlu olursun...

süper olmuş hayatımm ellerine sağlık.. Allah onun belasını vermiş de haberi yok:mymeka:

tmb-alkis-hareketli.gif

bi söz vardır hani köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diye akılsız boş beddua ediyor farkında değil.

tmb-alkis-hareketli.gif

bi söz vardır hani köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diye akılsız boş beddua ediyor farkında değil.

neden bilmem çok sevindiğim bi haber aldım.. aslında onlarla ilgili bi haber duymak o habere üzülmek yada sevinmek istemiyordum ama laelaelaelaelae

ortak bi arakdaşımız var ne yazıkki ve çok seviyorum kendisini olanlardan sonra biraz araları bozulmuştu ex eşimlede ama görüşmüşler ve ex eşim kendisine bi ev tutmuş ve o kadınlada yaşamıyormuş kadın hamilemiymiş diye sordum o soruya cevap vermiyo geçiştiriyo dedi pehh zaten inanmıyordum
kaydirigubbakcemile3

neden bilmem çok sevindiğim bi haber aldım.. aslında onlarla ilgili bi haber duymak o habere üzülmek yada sevinmek istemiyordum ama laelaelaelaelae

ortak bi arakdaşımız var ne yazıkki ve çok seviyorum kendisini olanlardan sonra biraz araları bozulmuştu ex eşimlede ama görüşmüşler ve ex eşim kendisine bi ev tutmuş ve o kadınlada yaşamıyormuş kadın hamilemiymiş diye sordum o soruya cevap vermiyo geçiştiriyo dedi pehh zaten inanmıyordum
kaydirigubbakcemile3

ee olacağına bak demişler görünen köy ve klavuz hikayesi yazık etti hem kendine hem de size evliliğine.ama yeni başlangıçlar ve yenilikler var artık önünde ve sen sağlam attın adımlarını devam et ve artık geriye bakma canım a.s.

hiç geri dönmeye niyetim yok hyatımın bundan sonrasnı mahvetmemek için elimden geleni yapıcam gözüm açıldı artık valla

ayyy canım çok güzel haberler aldım
o köpek daha çok arkadan koşacak

ailesiyle arası nası hala küslermi

bizi habersiz bırakma herşeyi anlat
biliyosun hepimiz senin birer bacılarınız

X