3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

ayyy canım çok güzel haberler aldım
o köpek daha çok arkadan koşacak

ailesiyle arası nası hala küslermi

bizi habersiz bırakma herşeyi anlat
biliyosun hepimiz senin birer bacılarınız

ayyyyyy canım yaa çok içten yazmışsın çok hoşuma gitti kaydirigubbakcemile5

ailesiyle küsler hala bi tek abisiyle görüşüyo ama evde değil yani ben öyle biliyorum

ayyyyyy canım yaa çok içten yazmışsın çok hoşuma gitti kaydirigubbakcemile5

ailesiyle küsler hala bi tek abisiyle görüşüyo ama evde değil yani ben öyle biliyorum

3-5 gün sonra barışırlar...çok gördük biz bunlarııııııııııııııııııııııııı

3-5 gün sonra barışırlar...çok gördük biz bunlarııııııııııııııııııııııııı

evet haklısın olabilir ama gerçekten çok önemi yok benim için artık.. sonuçta onun ailesi tabiki de barışabilirler bende ex eşimle bi aile kurmaya çalışmıştım ama aile olamadan bitti herşey yıkıldım üzüldüm bundan sonra onun ailesiyle yada kendisiyle neler yaşadığı beni çok etkilemicektir ... :a015:

ay canım sana cok sayfa acılmış hepsini okumayı isterdm ama zamanım yok fırsat buldukca hepsini okucam suankı msj okumam ii oldu ana senin güzel düşüncelerine cok sevindim boşversene inşallah bundan sonra mutlu olluurssun sana dualırımı eksik etmicem inşallah dahada kat kat mutlu olursun

Ferhunde arkadasım senı o kadar ıyı anlıyorum kı ıcının ne kadar acıdıgını ınan hıssedebılıorum cunku aynısını bende yasadım bu adı serefsız erkeklerın genel yapısı bu ama senınkı sana gercek yuzunu erken gostermıs canım bak bence erken yakalamıs olman senın menfaatıne ınan.allaha havale et onuda defet evden...kesınlıkle hemen yapmalısın. ısı tazeyken bıtırırsen yaran cabuk kabuklanır ız bıraksada ınan yenı bırını bulursun dunyada tek erkek o mu canımm ...allah yardımcın olsun ama hersey olacagına varır unutma...soyleyecek soz bulamıyorum olan olmus affetsen ne olur affetmesen ne olur onu dusun affedersen benım yasadıklarımı yasar ılerde daaha ıgrenc bır pozısyonda bulursun kendını...affetme acı olsada affetme kendıne ıyı bak

bu nasıl bi igrencliktir yaaklava: meslein war ayaklarının ustunde durubilirsin,cocugun yok..bu kadar erken gordugun için gercek yuzunu sanslısın belkide..gercekten cok usuldum senn adına....:a015:

Ohhh bu super bir haber..:lepi:. Dur daha sen O'nun kopek olup surundugu gunleri de gorecen. Heh heh heeee keyfim yerine geldi. :içelim: Beter olsun insallah.

Kadin tabi ki hamile degil:) O ailesine kabul ettirmek icin yaptigi hiyarligin mazereti olarak soylemisti. Hani ya ben aslinda bozmazdim yuvami ama iste hamile kalmis. Napimm ortada birakamadim ayaklari... Ama yemezler...

Ayrica da dediklerimiz bir bir cikiyor. O zaman dedik ya daha ilk gunden birbirlerini yemeye baslayacaklar. Baslamislar. Sevseler ayni evde yasarlardi.

Bu da kocana omur boyu kapak olsun...kaydirigubbakcemile2

:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

hiç şaşırmadım desem.....

yok bacım yasak olmadı ya kıymetii kalmadı ferhunde devam etse idi onlar bi 30yıl devam ederdiii
şimdi tatlı gelmiyo oh olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Canım senin konunu okumuştum ama yorum yapmamıştım, ama içimden geçirdim bu adam o melek denen kadınla çok sürmez arası diye düşünmüştüm ve gerçektende öyle olmuş :sm_cool: yasak tatlı gelir insana budan sonra çoookk vurur kafasını duvarlara çokk :teytey:

yetet artık yıpratma daha fazla kendini klava: böyle böyle büyüyor insan işte,aksine ayakların daha sağlam bassın yere,sen farkında değilsin ama ne kadar güçlü bir kadın olduğunu yazdıklarını okurken anladım,tamam artık bacım bitti geçti gitti,umarım mevlam bundan sonra güzel yollar açar hayatında,yaşın genç,çocuğun yok,işn var,evin var,ailen arkanda,iyi de kurtulmuşsun o adamdan eee dahane bacım :hooray: şimdi bembeyaz bir sayfa aç derim,bence sen açtın bile a.s. başarılar...

3,5aylık bi evlilik sürecinde bunu yaparsa ilerde nelerrrrr yapmazki seni asla haketmiyo

ya arkadaşım şok olarak okudum çok üzüldüm bu nasıl aşk nasıl sevgi nasıl 3.5aylık eşini aldatır insan yaaa bence hiç düşüncek bişey yok kesinlikle ayrıl yol yakınken benim kesinlikle tahammül edemeyeceğim ve asla kabul etmicem bişey bu yol yakınken ayrıl derim ben.

Canım ben yeni yeyim daha öğrenemedim siteyi ilk yazdığım yorumu 1nci sayfayı okyyup yazdım meğer 80 sayfaymış her sayfayı okudum hem senin adına çok üzüldüm hemde kurtulduğun için çok sevindim en doğrusu bu bundan sonra her şey gönlünce olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…