3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

Haberlerini bekliyoruz ferhunde80....şimdi muhtemelen sıkıntılı bir durumdasın..dualarım seninle....

canım allah yar ve yardımcın olsun.mahkemen bugündü sonuçlandımı.merakla bekliyorum sonucu.umarım herşey istediğin gibi olur.sakın kendini üzme bu o adamın sana yaptığı değil kendine yaptığı bir terbiyesizlik.

Mahkemem bugündü arkadaşlar sabah 10 da .. bitti söylicek çok fazla lafım yok gücüm de yok zaten . boşandık oda boşanmak istediğini söyledi normalde 1 yıl olmadığı için anlaşmalı boşanma yoktu zaten ama hakim delillerim olduğu ve eski eşimde kabul ettiği için tek seferde yıpratmamak adına bitirdi.şahit istedi kayınvalidem şahitlik yaptı ve herşey bittiiiiiiiiiiiiiiiii (((((((((((((((((((((

ne denir ki bilmem.. gözün aydin mi.. gecmis olsun mu.. bunlari yasamana cok üzüldüm canim, allahim herseyin hayirlisini nasip etsin Şeniz:Saruboceq:

Film gibi wallahi. yani bırak git diyecegim ama boylelerı guzell bir karsılıgı hakedıyor!!

bitince çok mutlu olacağımı düşünüyodum belkide mutluyum ama çok garip oldum hayatta gerçekten herşey çok boşmuş bunu anladım yazıklar olsun ne denirki

canım çok tuhaf bir duygudur eminim Allah yardımcın olsun umarım eski eşin olacak o adam da yaptıklarının cezasını çeker kendine çoook iyi bak canım bugünler de geçecek

kurtulmusssun
bı kadının onurlu durusu bu a.s.
gecmıs olsun :1hug:
ınsallah hayat bundan sonra senın yuzune guler canım ınsallah hersey ıstedıgın gıbı olur bundan sonra :1hug:

Değerli arkadaşım,
Bir an önce kurtulmuş olmana çok sevindim. Bence senin yaşadığın şans, çünkü uzun bir zaman
sonra öğrenseydin, çocuğun olduğunda mesela çok farklı düşünecek ve daha çok üzülecektin.
bu yönlerini düşünmeni isterim. Özet olarak; helal süt emmiş insanlar olduğunu hatırlatır, sana hak ettiğin değeri verecek insanlarla karşılaşmanı temenni ederim. Mutlu ol,

allah kimsenin başına bu tarz şeyler vermesin gerçekten çok zor umarım bu yıl ve önümüzdeki tüm yıllar hepimiz için güzel geçer bana destek olan bütün herkese çok çok teşekkür ediyorum iyiki varsınızz

başından beri bu konuyu takip ediyorum
ne diyelim kader buymuşş
allah inş.bundan sonra karşına doğru birini çıkarır
eski eşin üzgün müydü boşanırken
nasl görünüyor du?

başından beri bu konuyu takip ediyorum
ne diyelim kader buymuşş
allah inş.bundan sonra karşına doğru birini çıkarır
eski eşin üzgün müydü boşanırken
nasl görünüyor du?

hiç takım elbise giyen bi insan değildi damat gibiydi diyebilirim sanki ikimizde boşanmak için mahkemeye değil nikah dairesine gider gibiydik ....üzgün değildi desem ylan olur garip bi suratı vardı sürekli bana bakıyordu gözlerimi kaçırdım.. mahkeme çıkışı konuşmak istedi yanıma geldi avukatıma teşekkür ettim bu kadar çabuk bittiği için ve arkamı dönüp gittim zaten o yalnız gelmişti biz oldukça kalabalıktık. annem ablam kuzenlerim ve bi arkadaşım böyle iştee

o anı hayalimde canlandırdım da..eski ein arkandan bakakalmıştır..valla seninle gurur duydum..her hayırda bir şer,her şerde bir hayır var derler...yeni yılda yeni ümitler,güzelikler,ve en önemlisi huzur diliyorum sana:1hug:

geçmiş olsun arkadaşım bundan sonra mutlu olmak senin elinde sakın kendini neden niçinleri düşünerek üzme sen doğru olanı yaptın
mutluluklar:1hug:

bitince çok mutlu olacağımı düşünüyodum belkide mutluyum ama çok garip oldum hayatta gerçekten herşey çok boşmuş bunu anladım yazıklar olsun ne denirki

Canım hakkında hayırlısı buymuş demekki..Bırazcık şu bocalama günlerini atlat o zaman gercekleri hissetmeye baslarsın tatlım..Böyle talihsiz olaylarda ne yazıkki insanın duyguları köreliyor elinde olmadan..
Ben daha öncede yazmıstım cok dirayetli,cok güçlü ve cok akıllı bır kadınsın..Ve cabucak atlatacagından emınım..
Tüm guzellıkler senınle olsun..
Sevgılerra.s.

Canım başından beri okuyorum yaşadıklarını ve inan hayretler içinde kaldım. Ama yuva yıkanın yuvası olmaz.. Eski eşinin de diğer kadınla mutlu olmayacağına bahse girerim. Zaten babası işinden kovmuş, evlatlıktan reddetmiş, annesi de senin tarafındaymış ...Baksana yapayanlız kalmış.Hiç üzülme hatta onun bu yüzünü erkenden gördüğün için sevin. En az zararla kurtulmuşsun. Yarın aşure günü, bol bol dua et. beddua etme çünkü eminim ki Allah zaten ona hiç huzur vermiycek....Geçmiş olsun canım. İyi ol, hiç üzülme...

Son düzenleme:
bende kader inanıyorum sonuçta bnu yaşamam gerekiyormuş ve yaşadım çekilcek çilem varmış ne yazıkki umarım son olur.. sonucunun en iyisi olduğunu düşünüyorum boşanmam gerkiyodu boşandım başka şansım yoktu yani zaten oda eğer affetmemi isteseydi ki böyle bi isteği olmadı ama affetmezdim 3 ayda bunu yapan ilerde kimbilir neler yapmazdı allahından bulacak eminim

çok zor bişeymiş gerçekten hala bile yaşadıklarıma inanmıyorum ister istemez de neden niçinlerle yaşıyorum ama buda geçicek başka şansım da yok zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…