3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

allah yardımcın olsun ferhunde 80 gerçekten çok üzüldüm insan ne umutlarla evleniyo hemde sevdiğiyle ama bu erkekler niye böyleler anlıyamıyorum ama en iyisi boşanmak sana şimdiden böyle yapan bir adamla ömür geçmez sen kendini hiç üzme bırakda o üzülsün seni kaybettiğine böyle basit kadınlarla girilen ilişkide kaybeden hep erkek olur yakında basarlar kıç........na tekmeyi adi herif bukadar kısaa zamanda bıkarmı insan ya vala çok sinir oldum ben olsam eminim bende boşanırdım insanın sevdiğinin başkasının yatağında kollarında olmasıne kadar acı bide o adi kadına dokunan eller bide sana dokunsun allah cezasını versin böyle kadınlarında erkeklerinde

kızlar hepinizin yazdıklarınızı okudum gerçekten en büyük morali desteği sizlerden görüyorum çok çok teşekkür ederim..umarım bütün iyi dilekleriniz gerçekleşir. ve bende eski yaşantıma geri dönebilirim

kızlar hepinizin yazdıklarınızı okudum gerçekten en büyük morali desteği sizlerden görüyorum çok çok teşekkür ederim..umarım bütün iyi dilekleriniz gerçekleşir. ve bende eski yaşantıma geri dönebilirim

merak etme bitanem,hersey gecicek ve eski yasantına geri dönüceksin,suan en zor zamanların
tabiki atlatmak kolay olmuyor,helede kadınsan, ama sadece biraz sabır ve zaman.....
bak benimde 2yıl olucak ayrılalı ve suan sanki hiç hayatımda yokmuş gibi,olmamış gibi
seni haketmeyen o insandan ayrıldığın için mutluluk bile duyucaksın
ben suan sadece pişmanlık duyuyorum o adamla nasıl evlenmişim diye,nasıl bu kadar kör olmuşum diye ama alın yazısı...
yinede Allah'ın sevgili kullarıyızki bizi bu şerefsizlerden kısa zamanda kurtardı
bu yüzden şükrediyorum her zaman... :teselli:

evet tek celsede bitmesi mucizeydi ama süperdi kimliğimide değiştirdim ve o pislik adamn soyadından kurtuldum ..

şimdide yatakodamı değiştiriyorum zaten yatmıyodum orda ama burda durması bile beni kahrediyo.herşeyin geçiceğine bende inanmak istiyorum çnkü kısa zamanda çok yıprandım inşallah herşey çok güzel olur

merak etme bitanem,hersey gecicek ve eski yasantına geri dönüceksin,suan en zor zamanların
tabiki atlatmak kolay olmuyor,helede kadınsan, ama sadece biraz sabır ve zaman.....
bak benimde 2yıl olucak ayrılalı ve suan sanki hiç hayatımda yokmuş gibi,olmamış gibi
seni haketmeyen o insandan ayrıldığın için mutluluk bile duyucaksın
ben suan sadece pişmanlık duyuyorum o adamla nasıl evlenmişim diye,nasıl bu kadar kör olmuşum diye ama alın yazısı...
yinede Allah'ın sevgili kullarıyızki bizi bu şerefsizlerden kısa zamanda kurtardı
bu yüzden şükrediyorum her zaman... :teselli:

böle ayrılıp ta 2 yıl 3 yıl oldu hiç yaşanmamış gibi diyenlere imrenerek bakıyorum umarım bende bi gün böyle diyebilirim zor olsa gerek..

fırtınalı bir havadan sonra mutlaka güneş doğar ve içimizi, ruhumuzu ısıtır.Herzaman yanındayım,yanındayız bunaldığın zamanlarda burdayım

teşekkür ederim konuştukça inanılmaz rahatlıyorum paylaşmak herzaman çok güzel inanıyorum burda bi sürü dostluk edindim yalnız değilim bunu düşünmek bile mutlu edioo.

Ferhunde bu zor hayatın bir zorluğunu daha başardın.Bu kötü gün geçti gitti...Yavaş yavaş daha az acıyacak sonra geçip gidecek..Tabi sende deşme bence ne iyi ne kötü haberi gelsin...Birçok arkadaşıma da katılıyorum mutlaka ettiğini bulacak zaten...Ben bile sarsılmış durumdayım şu an senin adına senin durumun çok normal..rahat bırak kendini ..üzüleceksen üzül bitir...Sıra bende...hepimize iyi şanslar ne diyeyim...

Son düzenleme:
Canım çok geçmiş olsun....

Sen güçlü bir insansın. Bu buradan o kadar belli ki.

Ailen yanında. Çok şanslısın.

Bundan sonra ki hayatında mutluluklar dilerim.

Psikolojik destek alıyormusun canım???

Faydası olur mutlaka...

Canım çok geçmiş olsun....

Sen güçlü bir insansın. Bu buradan o kadar belli ki.

Ailen yanında. Çok şanslısın.

Bundan sonra ki hayatında mutluluklar dilerim.

Psikolojik destek alıyormusun canım???

Faydası olur mutlaka...

şuan için almıyorum ama yalnız da kalmamaya özen gösteriyorum umarım gerek kalmadan atlatıcam

Ferhunde,
Konuyu basından beri okuyorum ben de o kadar üzüldüm o kadar yıktı ki beni yasadıkların ben bu radan bunları hissederken sen kimbilir neler yasıyorsun içinde diye de hep düşündüm. bugune kadar yazma cesareti bulamadım. çünkü sözün biitiği andı senin yasadıkların. inan söyleyecek söz bulamadım sessizce dua etmekten baska. şimdi görüyorum ki işin prosedür kısmı bitmiş. İnşAllah manevi kısmını da böyle tek celse gibi aşar gidersin. ben 6 yıl önce nişanlanıp ayrıldım. ama ne nişan. 3mahkeme bıraktı arkada. dayak mı yemediğim kaldı, hakaretlere ugramadığım mı? arkama bakmadan yürüyemez olmustum.adamın babası öldürecegım dıye peşimde gezdi haftalarca. düğünüme 3 hafta kala o nişanlım olacak şerefsiz de yüzüstü bırakıp kaçtı. ülkeyi terkettim ben tüm yasadıklarımdan kurtulmak için. İngiltereye gittim 2 yıl Londrada yasadım ama içimdekiler hep içimde kaldı. cehennemin dibine gitsem içimde tasıdıgım acı benimle gelecek gibi. ama cok şükür bütün davaları kazandım. içim de sogudu artık. psikolojik destek iyi ama sana yardım edebeilecek tek kişi var o da yine sensin. ben cok dua ettim, aylarca içtiğim suyu bile kustugum tek lokma yıyemedıgım zamanlarda sadece abdest alıp kuran okuyuo dua edıyordum hergun. işimi, saglıgımı herseyımı kaybetmıstım. tek yaptıgım dua etmekti ama o dualar kurtardı beni. bir de Serap Ezgü :) evet o kadın progralarını ızlerdım hergun. sonra kendıme de acıma da güldüm. bu muymus beni yıkan, bak insanlar nele yasıyor utanmalısın halinden dedım kendime. tekrar toparlandım, yemek yiyebilir oldum. sonra Londra derken bir sevgilim bile oldu tekrar. tabii ilk başlama dönemlerinde yine terapi aldım alışabilmek için, yani korkmadan bir ilişkiye başalayabilmek için. hiç evlilik düğünlerine gidemez gitsem de panik atak geciriyordum.(o lanet hastalıktan da olustu tabii.) şimdi kendi düğünümü hayal edip heyecanlanıyorum.
Herseyin ilacı zaman. yangın bitiyor külü kalıyor bir süre sonra. cok kolay olmayacak ama Allah yardımcın olsun inşAllah. Dualarım hep yanında.biz hep buradayız unutma...

Ferhunde,
Konuyu basından beri okuyorum ben de o kadar üzüldüm o kadar yıktı ki beni yasadıkların ben bu radan bunları hissederken sen kimbilir neler yasıyorsun içinde diye de hep düşündüm. bugune kadar yazma cesareti bulamadım. çünkü sözün biitiği andı senin yasadıkların. inan söyleyecek söz bulamadım sessizce dua etmekten baska. şimdi görüyorum ki işin prosedür kısmı bitmiş. İnşAllah manevi kısmını da böyle tek celse gibi aşar gidersin. ben 6 yıl önce nişanlanıp ayrıldım. ama ne nişan. 3mahkeme bıraktı arkada. dayak mı yemediğim kaldı, hakaretlere ugramadığım mı? arkama bakmadan yürüyemez olmustum.adamın babası öldürecegım dıye peşimde gezdi haftalarca. düğünüme 3 hafta kala o nişanlım olacak şerefsiz de yüzüstü bırakıp kaçtı. ülkeyi terkettim ben tüm yasadıklarımdan kurtulmak için. İngiltereye gittim 2 yıl Londrada yasadım ama içimdekiler hep içimde kaldı. cehennemin dibine gitsem içimde tasıdıgım acı benimle gelecek gibi. ama cok şükür bütün davaları kazandım. içim de sogudu artık. psikolojik destek iyi ama sana yardım edebeilecek tek kişi var o da yine sensin. ben cok dua ettim, aylarca içtiğim suyu bile kustugum tek lokma yıyemedıgım zamanlarda sadece abdest alıp kuran okuyuo dua edıyordum hergun. işimi, saglıgımı herseyımı kaybetmıstım. tek yaptıgım dua etmekti ama o dualar kurtardı beni. bir de Serap Ezgü :) evet o kadın progralarını ızlerdım hergun. sonra kendıme de acıma da güldüm. bu muymus beni yıkan, bak insanlar nele yasıyor utanmalısın halinden dedım kendime. tekrar toparlandım, yemek yiyebilir oldum. sonra Londra derken bir sevgilim bile oldu tekrar. tabii ilk başlama dönemlerinde yine terapi aldım alışabilmek için, yani korkmadan bir ilişkiye başalayabilmek için. hiç evlilik düğünlerine gidemez gitsem de panik atak geciriyordum.(o lanet hastalıktan da olustu tabii.) şimdi kendi düğünümü hayal edip heyecanlanıyorum.
Herseyin ilacı zaman. yangın bitiyor külü kalıyor bir süre sonra. cok kolay olmayacak ama Allah yardımcın olsun inşAllah. Dualarım hep yanında.biz hep buradayız unutma...

yaşadıkların geçekten çok üzücüymüş canım okurken etkilendim gerçekten çok zor günler geçirmişsin ama atlatmışsın en güzeli bu galiba...bende atlatıcam okudukça zaten kendimde daha da güç buluyorum .. açıkçası bişey kaybettiğimi düşünmüyorum hatta hayatı tekrar kazandım bunu biliyorum bi ömrümü o adama heba etseydim çok daha kötüydü henüz çok gencim herşey düzelecek inşallahh..

allahtan herkese mutlu umutlu güzel bi ömür diliyorum

tabii ki atlatacaksın canım benim.. kesinlikle kazanan sen oldun.. ben hep "ipin ucundan dönmüşüm" diyorum o olay için. Allah sevdiği kullarından önce alır sabrını dener sonra verirmiş mutluluğu. bunlar hep sınav. sakın isyan etme. beddua da etme, içini kirletir onlar. sadece şükret ve dua et. emin ol karsılıgını göreceksin. tecrübeyle sabit :KK66:
cok güzel bir şey dilemişsin,mutlu, umutlu güzel bir ömür...ve daha da öenmli birşey var, ne biliyor musun HUZUR. insan bazen mutlu olmuyor ama huzurunu kaybetmek ölüm gibi. çalan kapıları telefonları korkmadan acabiliyorsa insan o bile büyük huzur.
yasadıklarına gübre gözüyle bak canım. ağaçların çiçeklerin yeşermek,büyümek için gübreye yani pisliğe ihtiyacı vardır. bu tip insanlar da gübre oluyorlar aslında bize, güç katan, topraga daha sıkı kök salmamızı saglayan birer gübre yığınları. bu acıdan uyandıgında kendinin bile inanamayacagı kadar güçlü biri olarak bulacaksın kendını..
kocaman öpüyorum...

tabii ki atlatacaksın canım benim.. kesinlikle kazanan sen oldun.. ben hep "ipin ucundan dönmüşüm" diyorum o olay için. Allah sevdiği kullarından önce alır sabrını dener sonra verirmiş mutluluğu. bunlar hep sınav. sakın isyan etme. beddua da etme, içini kirletir onlar. sadece şükret ve dua et. emin ol karsılıgını göreceksin. tecrübeyle sabit :KK66:
cok güzel bir şey dilemişsin,mutlu, umutlu güzel bir ömür...ve daha da öenmli birşey var, ne biliyor musun HUZUR. insan bazen mutlu olmuyor ama huzurunu kaybetmek ölüm gibi. çalan kapıları telefonları korkmadan acabiliyorsa insan o bile büyük huzur.
yasadıklarına gübre gözüyle bak canım. ağaçların çiçeklerin yeşermek,büyümek için gübreye yani pisliğe ihtiyacı vardır. bu tip insanlar da gübre oluyorlar aslında bize, güç katan, topraga daha sıkı kök salmamızı saglayan birer gübre yığınları. bu acıdan uyandıgında kendinin bile inanamayacagı kadar güçlü biri olarak bulacaksın kendını..
kocaman öpüyorum...

çok güzel yazmışsın canım emeğine yüreğine sağlık bende öpüyorummm

Ferhundecim bütün yazılanları dünden beri hayretler içinde okudum....
her şer'de bir hayır vardır arkadaşım....daha gençsin,çoluğun çocuğunda yok maddi açıdan da iyi olduğunu söyledin genede kendini teselli edecek bişeyler var hayatında...maddi açıdan kötü olsaydın da bütün hayatın boyunca onun seni aldatmasını izleseydin daha mı iyi olacaktı....diğer arkadaşların söylediklerini tekrar tekrar söylemek istemiyorum herşey söylenmiş zaten...senin vicdanın rahat olduğu için bu olayı atlatman kolay olacaktır...bence şerefsiz düşünsün bütün hayatı boyunca bu vijdanla nasıl yaşayacağını...
ALLAH YARDIMCIN OLSUN....

hiç de güçlü değilim aslında saatlerdir hıçkıra hıçkıra ağlıyorum.. güçlü değilim sadece güçlü durmaya çalışıyorum ama olmuyo yediremiyorum kendime .daha yeni gelindim ben ve bu yuvanın üstüne ne hayallerim vardı her genç kız gibi daha 28 yaşındayım ben neden ben diye sormadan edemiyorum dayanamıyorum günlerdir içime atıyorum ama dayanamıyorum dayanamıcamda galiba:KK43:((((((((((((((((((((((((((( senağlama

Neden güçlü olmıyacaksın ki bence çok güçlüsün 28 yaşındasın daha o senin için çok büyük avantaj, öyle bir pisliği herşeyin çok daha başında gördün defet hayatından ve kaldığın yerden devam et hayata bu 3.5 ayı delete et..
Senin yaşadıkların neki ben 10 kat fazlasını yaşadım 35 yaşındayım bu yaşta tekrar işe girdim küçücük bir çocuğun sorumluluğuyla ama yılmadım ayaklarımın üzerinde durmaya çalıştım hala da mücadele ediyorum ama inan çok mutluyum hayatımda yalan yok...

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun.Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır.Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır. Hani ağzınla kuş tutsan´Bu kuşun kanadı neden beyaz değil?´diye bir soruyla bile karsılaşabilirsin..iki ucu keskin bıçaktır bu işin. Yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her zaman. Bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur. İyi halin cezanda indirim sağlamaz.Sen´Ama senin için şunu yaptım´derken o´şunu yapmadın´diye cevap verecektir.Ve ne söylesen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır.Üzülme, sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadın.Özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın. ´Peki o ne yaptı´ deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta. Sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu Bir insan eksik yaşıyorsa, ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak İçin uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için?Hayatı ıskalama lüksün yok senin.
Onun varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın.Her zamanki gibi yaşayacaksın sen. ´Acılara tutunarak´ yaşamayı Öğreneli çok oldu. Hem ne olmuş yani, yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil. Sen mutluluğu hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadın ki.Epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor.Kitap okurken de mutlu oluyorsun Unuttun mu? Kentin hiç görmediğin sokaklarında gezip yeni yaşamlara tanık olmak da keyif verecek sana.Yine içeceksin rakını balığın yanında. Üstelik dilediğin kadar sarhoş olma özgürlüğü de cabası. Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun as olan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yasadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini..Bu yazıyı seninle vede diğer dostlarla paylaşmak istedim.Herzaman ayakta kalan sen olucaksın, kaybeden o oldu senin gibi bir insanı elinden yitirdiği için .Karanlığın sonunda muhakkak bir ışık vardr.O ışık senide aydınlatacaktır unutma.Ailenle beraber uzun mutlu huzurlu sağlıklı yıllar diliyorum.

gerçekten çok üzüldüm ALLAH yardımcın olsun fikir vermek isterdim ama diyecek hiç birşey bulamıyorum hakkınızda hayırlısı

.................................................................................................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
:eek:klava: allah bilir onu napıcağını sen hiç üzülme. allah kurtarsın seni bi an önce..
kendini üzme sapasağlam dur karşısında onurunu sakın ayak altına alma.

inanamıyorum yaa..bencede iradeni eline al ve mantıklı hareket et kabbini bir tarafa koyy..3.5 ayda bunu yapan herif ömür boyu ne yapmaz ...ne aşklar çıkar önüne...sakın daha fazla devam edip ömrünü karartma canım derrım ben başkada diyecek bişi bulamıyorum zaten güçlü ol...sakın kendini yıpratma..sen değil o kaybetmiş canım...

X