3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

Ferhunde konunu bugün farkettim ve son bi kaç saattir okumakla meşguldüm.
Arkadaşlar zaten söylenmesi gereken ne varsa söylemiş.
Ama ben bişeyler yazmadan edemedim.

Umarım mahkeme her yönüyle istediğin gibi sonuçlanır.

Hayat bu herkeze aynı davranmıyor malesef,
belki bu talihsiz olay nazarlığın olur.
Bundan sonra geçireceğin günler öylesine güzel olurki
gülmek ve hayatın tadını çıkarmaktan bu kabuk bağlamış acıyı
hatırlaman bile mümkün olmaz.

İyi ol inşallah....

Ferhunde konunu bugün farkettim ve son bi kaç saattir okumakla meşguldüm.
Arkadaşlar zaten söylenmesi gereken ne varsa söylemiş.
Ama ben bişeyler yazmadan edemedim.

Umarım mahkeme her yönüyle istediğin gibi sonuçlanır.

Hayat bu herkeze aynı davranmıyor malesef,
belki bu talihsiz olay nazarlığın olur.
Bundan sonra geçireceğin günler öylesine güzel olurki
gülmek ve hayatın tadını çıkarmaktan bu kabuk bağlamış acıyı
hatırlaman bile mümkün olmaz.

İyi ol inşallah....

cnım iyi dileklerin için teşekkür ederim umarım yaşamam bu ve buna benzer bi olayı bi daha ve hiç kimse yaşamasın gerçekten çok acı.. ama hayat gerçekten herkese aynı davranmıyo ne yazıkki :KK43: benimde çekilcek çilem buymuş kaderr

6 ocak salı yani yarın

Canım hayırlısı olsun.O adamın söylediklerini kafana takma..Ona kafaya takıyor gibi görünme,umursama..Sen değil o strese girsin,boşver..İnşallah hayatında bembeyaz bir sayfa açılacak ve hayata kaldığın yerden umut ve sevgi ile yeniden başlayacaksın..Herşeyin gönlünden geçtiği gibi gerçekleşmesi dileğiyle...:1hug:a.s.Şeniz

Dönünce hemen yaz canım..gelip geçecek ferhunde80,sakin ol ki hakkını koruyabil..ne yapalım geldi başına bir kere..en iyisini yapmalı...

haklısın gerçekten geldi bi kere elden bişey gelmiyo bi an önce kurtulursam eğer ozaman en az yarayla bunu atlatmış olduğumu düşünebilcem

haklısın gerçekten geldi bi kere elden bişey gelmiyo bi an önce kurtulursam eğer ozaman en az yarayla bunu atlatmış olduğumu düşünebilcem

Tabi hemen kurtulmak önemli fakat daha önemli olan insanlık onurumuzu onunla bırakmadan kurtulmak..Yani aceleyle kurtulmak için onun yanına bırakma bazı şeyleri..senin hayatın bu kadar ucuz değil...o yüzden sakin ol,omuzların dik git ve hakkını koru..Hadee bakiim marş marş..(senden 20 gün sonra aynısını ben yapacağım..o zamanda sen itersin arkamdan :)))

Tabi hemen kurtulmak önemli fakat daha önemli olan insanlık onurumuzu onunla bırakmadan kurtulmak..Yani aceleyle kurtulmak için onun yanına bırakma bazı şeyleri..senin hayatın bu kadar ucuz değil...o yüzden sakin ol,omuzların dik git ve hakkını koru..Hadee bakiim marş marş..(senden 20 gün sonra aynısını ben yapacağım..o zamanda sen itersin arkamdan :)))

ayy bu gazla ben o şerefsizin donuna kadar alırım :p aynısını sen neden yapıcaksın yaaa beni örnek alma sakın arkadaşım :p

Canım hayırlısı olsun.O adamın söylediklerini kafana takma..Ona kafaya takıyor gibi görünme,umursama..Sen değil o strese girsin,boşver..İnşallah hayatında bembeyaz bir sayfa açılacak ve hayata kaldığın yerden umut ve sevgi ile yeniden başlayacaksın..Herşeyin gönlünden geçtiği gibi gerçekleşmesi dileğiyle...:1hug:a.s.Şeniz

İnsan bir tepki gösterir arkadaşım..Eğer bu topiği sadece 2 kişi arasında konuştuğunuzu bilseydim birşeyler yazmazdım...Hoşçakalın....

ilk defa burda kendimle ilgili birşeyler yazıyorum...sürekli takip eder okurdum.

çok moralim bozuk çok mutsuzum. henüz evleneli 3.5 ay oldu ve dün gece aldatıldığımdan emin oldum.aslında 2 aydır hissediyordum ama bi türlü kondramıyordum. eşim olacak adam geceleri telefonunu kapatır kapatmadığı zamanlarda tuvalete bile girse telefonuyla giderdi. nedenini sorduğumda telefonda oyun oynuyorum diyip gülüp geçiyodu..son bi kaç haftadır geceleri iş için aradıklarını gitmesi gerektiğini söler çıkardı.bu arada eşim otomotiv işi yapıyo.. dün gece yine iş yerinden aradıklarını araba satışı ile ilgili sorunlar çıktığı gitmesi gerektiğini söledi giyindi çktı. artık dayanamıyordum ve bende peşinden çıktım işyeri evimize 10 dk mesafede uzaktan takip ettim arabayla . ama o işyerine sapmadı 20 dk sonra bi apartmanın önünde durdu indi ve apartmana girdi. saat 2,5 du..bekledimm belki gelir hemen diye gelmedi kızlar saatlerce bekledim sabaha kadar arabada apartmandan çıkmasını bekledim.gelmeyince eve gittim giyinip işe gitmek için çıktım yine girdiği apartmanın önüne gittim arabası ordaydı.apartmanın altındaki markete girip çocuğa eşimin arabasını gösterip tanıyıp tanımadığını sordum .. her akşam geliyo abla yukarda melek diye bi kadın var ona geliyo hayırdır bi sorunmu var dedi ben uzaklaştım ordan işe gittim ama duramadım eve geldim. hala gelen giden yok saat 11de mesaj attı aşkım iş uzadı ofiste yattım seni çok özledim akşama görüşürüz diyee

ne yapıcağımı bilemiyorumm hatta inanamıyorum inanmak istemiyorum ne olur bişeyler söleyin

of aman allahım benden beterleride varmış diyebildim.Bu ne ya allah aşkına haddini bildir şu adama.senin yerine ben sinirlendim hatta deli oldum 3.5 ay da nasl sıkldı da başa birine geçti.Ferhunde arkadaşm şu adamdan kesin ayrl bende aldatıldım çocuğum için affettim ama sen yol başındayken bitir.Çünkü emin ol akıllanmcaktır.3 aydır uğraşıyorum hala bi değişiklik yok benimkinde.çocuğunda yok boşuna gençliğini hırpalama derim.Tabi bi önce dinle bakalm ne dicek beyefendi?Allah yardımcımız olsun hepimizin.

offffffff
buneya
hayretler içindeyim şaka gibi
üstelik çokta yeni evlisiniz.
nasıl yapabıldı bunu sana anlamıyorum.
böle bır hayat surmek ıcın kımse evlenmez aldatmak için evlenmediya
allah yardımcın olsun
suan sok oldum aklımada bırsey gelmıyor canım öle bide msj atmıskı sana çok rahat yalan söyleyebılıyor.
şimdiden böyleyse ondan sana hayır gelmez canım

..........................
gidişat farklıymış ppardon

Son düzenleyen: Moderatör:
ferhundecim yarin bize yaz olur mu? lutfen ibret olsun aldatilan hanimlara. cesaret edemiyorlar. kocalari da tepelerine cikiyor.

bilmemnesini açan terbiyesiz bir kadın yüzünden evliliğini bitirme.çünkü onlardan birsürü var.:mymeka:
eşinin onun üstüne gittiğini sanmıyorum.erkekler bir kadının peşinden koşmaz,kadın davetkar davranırsa fırsatı değerlendirir.kaydirigubbakcemile2

Arkadasim sacma sacma yazma. okumuyorsun bastan topigi takip etmiyorsun. ortada oyle bir laf ediyorsun ki... coktan gectik biz o asamalari. 66 sayfayi okumak zoruna gidiyorsa yorum yapma, bi halta yaramiyor yaptigin yorum.

AYRIL güven duvarlarını yıktı hep şüphe edeceksin yolun başındasın daha en mantıklısı bu bence

Arkadasim sacma sacma yazma. okumuyorsun bastan topigi takip etmiyorsun. ortada oyle bir laf ediyorsun ki... coktan gectik biz o asamalari. 66 sayfayi okumak zoruna gidiyorsa yorum yapma, bi halta yaramiyor yaptigin yorum.
oldu işim yok 66 sayfalık roman okuyayım.:mymeka:
buda benim yapıcı bakış açımdı,yerine ulaşır ya da yerinde kalır ama seni yetkili yapmaz..:1closedeyes:
seni hoşgörüye ve toleransa davet ediyorum.yasakkelime

:1shok::1shok::1shok:şoktayımm şoktaa 3.5 ay da heee vaybeee ne erkeklerr varmışşş kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

X