3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

Ya cnm ben aldatılan bayanların eşlerini boşamaya kalkmalarına karşı bir insanım....ama seninki farklı inan farklı herşey bu kadar toz pembeyken yeniyken eskimemişken sıkılmamışken....buda nesi oha falan derim yani ben..demekki sen ona yetmiyorsun...çünkü onun hem nefsi hem gözü hem hem hem herşeyi okadar aç ki...pis bi açlık bu...sen onun bi pis açlığını gideremezsin buda seni çok yorar..bence ne sabret ne göz yum nede savaş...bu evlilik bitik..boşa zamanını verme...derim ben..

ya yüz verdikçe tepemize çıkıyorlar zaten...adam olsun aldatmasın,evine bağlı olsun...
aaaaaaaaa kahır çekilirde bu kadar da değil

Bence kocandan değil,kocanı elde eden o cadıdan kurtulmalısın,şiddete karşı biriyim ama böyle her önüne gelen erkeğe çok afedersiniz fingirdeyen kadınlara var ya saç baş dalacaksın,büyük konuşmayayım ben de yakında evleneceğim ama allah korusun böyle birşey başıma gelse sanırım kadından kurtulmaya çalışırdım,allah sabırlar versin umarım yaptığının yanlış birşey olduğunun farkına varır eşin,bir daha öyle birşey yaparsa şayet eşin,suçüstü bas derim tabi şartlar uygunsa...Allah yardımcın olsun....

Bence kocandan değil,kocanı elde eden o cadıdan kurtulmalısın,şiddete karşı biriyim ama böyle her önüne gelen erkeğe çok afedersiniz fingirdeyen kadınlara var ya saç baş dalacaksın,büyük konuşmayayım ben de yakında evleneceğim ama allah korusun böyle birşey başıma gelse sanırım kadından kurtulmaya çalışırdım,allah sabırlar versin umarım yaptığının yanlış birşey olduğunun farkına varır eşin,bir daha öyle birşey yaparsa şayet eşin,suçüstü bas derim tabi şartlar uygunsa...Allah yardımcın olsun....

işte hep aynı şey..kocalar gider kadına..koca suçlu olmaz,hatta mağdurdur çünkü kadın ona fingiremiştir ,o da ne yapsın dayanamamıştır garibim..o masum olmasında fingirdeyen kadınmı masum olsun değilmi?
yapmayın Allah aşkına yaaaaaaaa....o kadından kurtulacağınıza kocanızın biraz vicdan sahibi olması için Allaha yalvarın..kendinizi de kandırmayın..
senin kocan o yolun yolcusu ise onu kim durdurabilir..hadi bir kadından kurtuldun,öteki kadından da kurtuldum,ötekinden de mi kurtulacan..kaç kadından kurtulacan sen yaaa...kocan da nasıl olsa bna kabahat bulmuyor diyip birlikte olabildiği kadar olacak kadınlarla...sende hafiye gibi hayatını sürdürecen...şimdi burada bir erkek olsa helal olsun sana derdi herhalde..birde evleneceği kişinin yada karısının senin gibi olmasını isterdi..:kızgın:

Son düzenleme:
Yazılanları sabahtan beri soluksuz okudum,seni teselli edece bir söz mümkün değil,zaman herşeyin ilacı olacak, o da bulacak Allah ından ama yazılanları okurken bambaşka bişi geldi aklıma ,bunu söylemenin şu durumda zamanımı emin olamadım ama ,bu kadının ne mal olduğu belli ,kendinize bir test yaptırsanız,hemşiresiniz zaten ,Allah korusun en önemli şey sağlık ,bari ona zarar vermiş olmasın.

arkadaşlar çok güzel bi haberim var yani bu kadar kötü olaylar yaşarken bu haber ilaç gibi gelsi nedense.. sanırım intikam içimde gittikçe büyüyo..

yazmıştım boşanma davasını açtım diye..

biraz önce kayınpederim aradı. eşimin otomotiv işi var demiştim orası kayınpederimindi ve biraz önce aradı onu işten konduğunu bi daha dükkana sokmayacağını söledi. nasıl sevindiğimi anlatamam artık hiç işi de yok allahıma şükürler olsunn

merak eden arkadaşlar için yazıyorum.

arkdaşlar hiç bişey beklediğimiz yada düşündüğümüz gibi olmadı. kuşadasına falan gidemedim evde bekledim konuşmak için tekrardan eve gelip gitsin baskın yapayım diye değil konuşmak için.. geldi herşeyi bildiğimi gece onu takip ettiğimi söledim çok şaıracaksınız ama inkar etmedi yanımda ablam vardı o melek denen kadın hamileymiş kızlar şok üstüne şok yaşadım boşanmayı kabul etti bana bunları yaşattığı için özür diledi ama başka şansı yokmuş yani boşanmayı isteyen o oldu. ailem onun ailesi herkes biliyo dün gece evden gitti üstelik kız bizim düğünümüzde varmış ben görmemişim nişanlandıktan sonra başlamış aralarında bişey bitirecekmiş ama olmamış bu tarz şeyler anlatırken fenalaştım çekti gitti.allahından bulsun diyorum annem ve ablam yanımda kalıyo. düğünde takılan takılar kayınvalidemlerde duruyodu onların hepsini bana getirdi.sonuna kadar destek olcağını söyledi.babası evlatlıktan reddetti bunları yazarken bile şaka gibi geliyo hala bu kadar saf salak olabileceğime inanamıyorum..herşey yaşandı ve bitti. :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

lanet olsun bu adama
yazdıklarnızı okuyunca resmen yaşama sevincim gitti
hiç abartmıyorum
şerefsiz köpekkk allah belasını versin
senden ne istedi ya inanmıyorum madem baskasını sevdın soyle ayrıl
nısanlıyken bir de hamıle bırakmıs allah belasını versın su mubarek cuma saatınde
çokçok sinirlendim yaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

en inanamadığım bu kadınla ilişkisi devam ederken kadının düğününüze katılmış olması ve şu anda hamile olması.. yani bu iki durum inanılır gibi diil nası insanlar bunlar, nası bi yaşam tarzı anlamak olanaksız..

arkadaşlar çok güzel bi haberim var yani bu kadar kötü olaylar yaşarken bu haber ilaç gibi gelsi nedense.. sanırım intikam içimde gittikçe büyüyo..

biraz önce kayınpederim aradı. eşimin otomotiv işi var demiştim orası kayınpederimindi ve biraz önce aradı onu işten konduğunu bi daha dükkana sokmayacağını söledi. nasıl sevindiğimi anlatamam artık hiç işi de yok allahıma şükürler olsunn

ohh sefamız olsun kaydirigubbakcemile5 baksın şimdi melek kadın o adama kaydirigubbakcemile

ama ben yineliyorum onların ilişkisinde bi sır var evlilik paravan olmuş olabilir kafan rahatlayınca bi kurcala bakalım yani ben olsam kurcalardım.mesela düğün cd.ni izle bakalım ortada tek bi kadın var mı yada hamile bi kadın var mı eşin arkadaşlarının yanında...
orda da yasak bi ilişki var ama ya kadın evli ya eski tanıdık biri ya ailenin istemediği biriydi evlenemediler bi bişey var.

ohh sefamız olsun kaydirigubbakcemile5 baksın şimdi melek kadın o adama kaydirigubbakcemile

ama ben yineliyorum onların ilişkisinde bi sır var evlilik paravan olmuş olabilir kafan rahatlayınca bi kurcala bakalım yani ben olsam kurcalardım.mesela düğün cd.ni izle bakalım ortada tek bi kadın var mı yada hamile bi kadın var mı eşin arkadaşlarının yanında...
orda da yasak bi ilişki var ama ya kadın evli ya eski tanıdık biri ya ailenin istemediği biriydi evlenemediler bi bişey var.

arkadaşım o kadını görmeye gücüm yok açıkçası şuanda..hala rüyada gibiyimm.. ama düğün cd sini defalarca kez izledik ama hiç öyle garip birine rastlamadım ama şuanda lanet ettiğim o güne ait şeyleri izlicek güce sahip değilim

evet canım haklısın...dogru diyorsun.

bak şükret ne güzel herşey senden yana.şu mahkeme de bi belli olsun bişey kalmıcak inşallah.

bu arada kaç yaşındasın acaba ?

Oooooh içimin yağları eridi :sm_cool:

Ruhum biraz olsun rahatladı valla:sm_cool:

:teytey: :teytey: :teytey: canım benim Allah seni iyi bir insanla karşılaştırsın. Vicdanlı, ahlaklı sadık.

Öptüm :1hug:

çok sevindim şu son gelişmeye vallahi babasıda adam gibi adammış helal olsun oğlum falan demedi tarafsızca olaylara hakim oldu

Hadi hayırlısı az bile olmuşmirmirmirmir yalnız bir de pişkin pişkin sende ayrılmak istiyordun galiba yazmış ne pislik yaaa benneyaptımki çok istiyorsan gel devam edelim bende başka adamdan çocuk peydahlayayım ozaman sende kabulleneceksin ayrılmak yok ama de bakalım ne dicek:1ninca: diyemez bişe tabi sana saldırır yine terbiyesizzzzzkaydirigubbakcemile
böyle şerefsizlerin hepsinin kökünü kurutsun Allahkötükedihüso daha 28 yaşındasın cocugunda yok valla başın dimdik olsun ailesi bile evlatlıktan reddetmiş helal olsun yani sengözlerimebaksanab

çok sevindim şu son gelişmeye vallahi babasıda adam gibi adammış helal olsun oğlum falan demedi tarafsızca olaylara hakim oldu

annesi benden çok ağlayıp üzülüyo perişan oldu kadın.. çok iyi insanlarmış hiç bi sorun yaşamadım şimdiye kadar bu olaylardan sonra ben bile helal olsun dedim hiç beklemiyordum bu kadarını..artık bi çöpü bile yok kenarında birikmiş parası evi arabası hiçbirşeyi yk .. hatta üstüne borcu var benim kllandığım arabanın kredisi üstüne 25inde ödemesi gidicek eline allahıma şükürler olsun yaşadığım acıyı hafifletmeye yetmez ama buna da şükür senağlama

tabiki yaşananlar unutulmaz ama bak ne kadar güzel cezasını veriyor yüce rabbim sen allaha sığın gerisini boşver arabanın taksidine gelincede ödesin beyefendi nereden buluyorsa bulsun o senin sorunun değil canım sen bundan sonra sadece kendine bak hayatına onu tanıdığın günden yeniden başla o olmadan sanki hiç olmamış gibi daha çok gençsin hayat insanın karşısına hiç beklemediği andan o kadar güzel gülüyorki sen bile inanamazsın inş. bundan sonra herşey gönlünce olur

X