3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

bence de nafaka al,al istersen sonra sokağa at ama al.Allahın takdirine bırak...bu bize de ders olsun güvenmemek lazım,o melek denen kadına söyleyesim geliyor ağır laflar ama edepsiz olmak istemiyorum Allahından bulsun

İnanın erkekleri anlamak o kadar zor ki.Neden böleler zaaflarına neden bu kadar çok çabuk yenik düşerler.Üstüne üstelik bu kadar yeni bir evlilik, en güzel yaşamaları gereken zamanlarda neden başka bir kadına ihtiyaç. Sadece kendisine ait olan eşinin değerini kıymetini nasıl bir başkasıyla paylaşır.Derler ya insanlar çiğ süt içmiş diye bu söz bence sadece erkekler için söylenmiştir. Ama şöle bir durum da var kadının düşmanı kadındır derler.Yapman gereken birkaç günlük düşünme sürecinden sonra ailene herşeyi anlatıp bir avukatla görüşmen. Hayat herkesin önüne bir şekilde engebeler çıkarır.Siz bunları zamanla aşıcaksınız. Neden ben niye ben diye düşüneceksiniz ağlayacak kendinizi hırpalayacaksınız. Lütfen kendinize zarar vermeyin bu şekilde.Siz kazanan tarafsınız bunu unutmayın esas eşiniz ne yapacağına yansın. Aldatan kendisi aldanır ,hiç birşeyin bedeli ödenmeden gitmek olmaz.Eşiniz denen mahlukat da bunu ödüyecek.Sizin ahınızı alması bile yeterli.Kanuni olarak bütün haklarınızı talep edin.Lütfen en kısa zamanda kendinizi toparlayıp, sanki onu hiç tanımamışgibi bir film şeridi gibi hayatınızdan kesip atın. Ailenizle birlikte mutluluklar huzurlu günler sağlıklı günler sizin olsun.

bence hiç kendini yıpratma.allahın sevgili kuluymuşsunki daha en başında anlamışsın ve o insan olmayan mahlukattan kurtuluyorsun.birde ya çocuğun falan olsa ve bunları yaşasaydın ne olacaktı düşün .çok şanslısın bence (başında öğrenmek açısından).
hayat senin için bundan sonra başlıyor.eminim bir yerlerde seni hakedecek birisi var ve seni bekliyor.mutluluk aslında okadar yakınki her acı kadar.komşumuzda 1 yıllık evliyken bunu yaşadı ve boşandı.şimdi 8 aylık evli ve okadar mutluki anlatamam.keşke en başında eşim karşıma çıksaydı diyor.eminim sende mutluluğu bulacaksın.çünkü bunu hakediyorsun.allah onlarında cezasını verecektir.aslında ben eşine değil kadına kızıyorum Çok üzgünüm çoook.bir insan hem cinsine bunu nasıl yapabiliyor anlamıyorum.:1shok:
ama unutma ne oldum dememeli ,ne olacağım dememli.ve her insan ektiğini biçermiş.allah onunda cezasını vercektir.

MUTLULUK SANA ÇOK YAKIN LÜTFEN ONU YAKALA VE BIRAKMA.....a.s.

canim tazminat falan istemiyorum deme. buyuk ihtimal kadinin oturdugu evin kirasini falan da esin oduyordur. kadin hamileyse hastane doktor masraflari vs herseyi de essek gibi kocan karsiliyordur. Sana yedirtmedi ona da yedirmesin.
al babalar gibi nafakani, tazminatini. hawai de tatilini yap. dubai ye git. bhuket adalarina git. catir catir ye. inana evliyken aldatilip ustune de madem bu kadr istiyor bosanmayi alsin mutlu mesut o o..puyla yasasin o zan. zaten evli adfamdan hamile kalacak kadar basit. kasitli yapmistir. yoksa hicbir erkek evli iken ve kacamak yapiyorken, karsidakinin hamile kalmasini istemez. kasitli bir sey.

madem o kadini hamile biraktin ne diye evlendin? terbiyesiz. kocan da adinin tekiymis. serefsiz.

ya hatta madem oyle. bosanma. birak evlenemesinler. cocuk da gayrimesru olsun. kadin da o...pu olsun. inan surundur. zevk aliyorum dersin neden bosanmiyorlar derlerse.

hayır canım bosan kesinlikle vede sıyrıl bu kadar pisligin içinden. sen onlar kadar basit diilsin esinin de yanına kalmaz o

Böyleleri hapse girmeli...
Bu aslında bir suç...adam bile bile bir insanın hayatını bozuyor ,psikolojik olarak onu yıpratıyor bu resmen suç ...ilahi adalet olacaktır biliyorum ama bence kanun da ceza vermeli..

Yersiz gurur yapıp bir an önce kurtulcam diye birşey almadan bırakma.Nafaka çalıştığın için alamazsaın ama aldattığı için manavi tazminat alırsın.Bence ödeyebileceğinin çok üstünde maddi ve manevi tazminat isteyerek dava aç.Sakın hiç bir şey istememezlik yapma ben yemedim alın siz yiyin deme.Senin bir şey istememen demek onlara ilersi için rahat bir hayat sağlamak olur alabileceğinin çok fazlasını iste.
Herşey bitip sen yaşadıklarınla kalınca pişman olursun hiçbirşey istemediğine amaç onun canını yakmak onunda en kolay canını parasını alarak yakarsın, ne kadar çok tazminat alırsan onlar için yeni bir hayat kurmayı o kadar çok zorlaştırırsın buda onların mutlu olmaması demek.
Senin canını yakanlarınkini sende yak iş işten geçince pişman olursun inan.

durumuna nasil üzüldüm anlatamam güzelim, ne yazsam onuda bilmiyorum.
hangi söz bu durumda azda olsa teselli olur ki...
ama arkadaslar hakli, allahin sevgili kuluymusunki cok erken ve cocugun olmadan görmüsün gercek yüzünü...
bizi öldürmeyen acilar güclendiriyor bunu düsün...
Dualarimdasin tatlim, dün burayi okudugumdan beri ne oldugunu merak ettim...
ALLAHIM sana güc sabir versin, yar ve yardimcin olsun...
ve bundan sonra hayirli insanlar cikarsin karsina...

nekadar aptal daha 3,5 ay evliyken yapan 35 aylıkken neler yapar bence o konuştuğun çocuğu şahit göster ve kimseyi dinleme hemen boşan .şimdi cesaret edemessen ileride hiç edemessin ve şuan çektiğin acıları tekrar tekrar çekersin.Bu adam işin başında seni yanlız bırakmış birde çocuğun olunca elin ayağın bağlanacak sen evde çocuk bakarken oda başkalarına bakacak.:yasakkelime:teselli:

zinayı "suç"tan çıkartan hükümetime "sevgilerimi" gönderiyorum!!!

boşver arkadaşım allah görüyo mazlumuda,vicdansızıda:1closedeyes:hükümet belki hakedilen cezayı veremezdi hak geçirirdi ama ahirette çıkar bunun acısı ondan...madem bunları yaşatcaktın neden evlendin be adam! yazık ya türk filmlerinde olurya intikam almak için kızla evlenir...gerçi intikam alcak bir şeyde yok.ama allah görüyo her gecenin sabahı her acının mükafatı olcaktır...zaliminde yanına kalmayacaktır:nazar:

Son düzenleme:
ya insan ne yazacağını bilemiyor inan tek söyleyebileceğim allah yardımcın olsun inşallah bi şekilde kurtulup hayatına yeniden başlarsın canım

aynen öyle zaten öbür dünya "hesabın" oldugunu bilmek insanın "eli kolu baglı kaldıgı" zamanlarda ne yapıcam diye çıldırdıgı zamanlarda bile nası soguk su serpiyor yüreğe...ben arabamızı yeni almıştık
-Allah kaza bela vermesin- neyse parkettik girdik bi yere adamını biri resmin tamponu alıp gitcekmiş nası vurup kaçmış.bir Allahın kuluda not bırakmamış arabanıza vuran arabanın plakası şu diye ki nası ramazan trafiği olan saatti görülmemesi imkansız. insan çıldırcak gibi oluyor kıt kanaaat etinden dişinden artırmışsın bir malın sahibi olmuşsun elin herifi mahvetmiş gitmiş.o gnden beri kalbimi kıran canımı üzen haksızlık yapan biri olsun hep ogünki içimi ferahlatan bu düşünceyi hatırlatırım kendime "bu dünyada vurdu kaçtı da orda Allah sorucak bana razı mısın bu adamdan kulum diye" o zaman görücek kalbi kıranda eşini aldatan da sahtekarlık yapanda hırsızlık yapanda..
konu sahibi arkadaşım sende bu düşünceyle ferahlat içini.elinden geldiğincede hakkını savun! tazminatını da al derim ben!

Yani okudukça sinirden zıplıyorum.Ya insan nasıl bu kadar hain olabilir bir genç kızın hayatını nasıl mahfedebilir.Başkası varsa neden bunu yapar ben bunu anlamıyorum.İnsan Nişanlıyken aldatmaya başlarmı ya.Ya onu tercih edersin nişanı atarsın yada böyle birşeyi başlatmazsın.Canım, senin suçun neydi sana o kadar üzüldümki.Beni yanlış anlama hayatının en güzel günlerinin böyle sonlanması benim bile zoruma gitti.:eek:klava:Sakın ezilme ve üzülme :teselli:senin en güzel günlerini acıyla dolduran o insana hakettiği cezayı ver.Maddi herşeyini al! Al ki birdaha insanların hayatıyla ve hayalleriyle asla oynanmayacağını öğrensin. Manevi olarakta içindeki kinini ve nefretini yüzüne haykır o nun karşısında asla ağlayan üzülen bir kadın olma, güçlü ol dimdik dur ...

yazıklar olsun o adama,ortalıkta adam diye dolaşıyor,arkandan ne işler çevirmiş,senin ahın varken o kadınlada mutlu olmaz...

canım bencede arkadaşlar çok haklı...

al nafakanı istersen sen elini sürme fakirlere dağıt o parayı ama al mutlaka....

mahkeme işlemlerine başladık kızlar dün akşam eve geldi eşyalarını aldı gitti anneside bizdeydi.hiç konuşma olmadı . zaten eşyalarını hazırlamıştık bavullara koymuştuk yatak odasının kapısını kilitledim oraya giremedi ama hiç bişeyde soramadı.çekti gitti sonra mesaj attı bu kadar doğal karşıladığına göre sende ayrılmak istiyordun galiba diye :KK43:((((((((((((((((((((( sanırım sabrımı zorlayarak beni çileden çıkarmaya çalışıyo allahın belası senağlama

mahkeme işlemlerine başladık kızlar dün akşam eve geldi eşyalarını aldı gitti anneside bizdeydi.hiç konuşma olmadı . zaten eşyalarını hazırlamıştık bavullara koymuştuk yatak odasının kapısını kilitledim oraya giremedi ama hiç bişeyde soramadı.çekti gitti sonra mesaj attı bu kadar doğal karşıladığına göre sende ayrılmak istiyordun galiba diye :KK43:((((((((((((((((((((( sanırım sabrımı zorlayarak beni çileden çıkarmaya çalışıyo allahın belası senağlama

Birak şu salak herif için ağlamayi arkadaşim
ne bekliyormuş ayilip bayilip yalvarmanimi?
bulunmaz bursa kumaşiydi o da şimdi pazarlarda bile satiliyor
hayatina bak sen artik ye iç gez:nazar:

aynen dediğin gibi, sessiz kalarak, bi yorumda bulunmayarak ilgini üstüne çekmeye çalışıyo.. belki sinirlendirmeye, sen bağırıp çağırdıkça ona değer verdiğini ümit etmeye çalışıyo.. hiç tepki verme, herkes biliyo ki sonuna kadar haklısın.. o adamın sokaktaki köpek kadar değeri yok..!!

X