3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

mahkeme işlemlerine başladık kızlar dün akşam eve geldi eşyalarını aldı gitti anneside bizdeydi.hiç konuşma olmadı . zaten eşyalarını hazırlamıştık bavullara koymuştuk yatak odasının kapısını kilitledim oraya giremedi ama hiç bişeyde soramadı.çekti gitti sonra mesaj attı bu kadar doğal karşıladığına göre sende ayrılmak istiyordun galiba diye :KK43:((((((((((((((((((((( sanırım sabrımı zorlayarak beni çileden çıkarmaya çalışıyo allahın belası senağlama

yüzsüz herif!!!!!!!!

mahkeme işlemlerine başladık kızlar dün akşam eve geldi eşyalarını aldı gitti anneside bizdeydi.hiç konuşma olmadı . zaten eşyalarını hazırlamıştık bavullara koymuştuk yatak odasının kapısını kilitledim oraya giremedi ama hiç bişeyde soramadı.çekti gitti sonra mesaj attı bu kadar doğal karşıladığına göre sende ayrılmak istiyordun galiba diye :KK43:((((((((((((((((((((( sanırım sabrımı zorlayarak beni çileden çıkarmaya çalışıyo allahın belası senağlama

ağlayıp yalvarmanı bekliyordu herhalde,sen böyle yapınca daha da koydu ona
ama duurr daha o biraz zaman geçsin o zaman anlayacak sensizliği,evini özleyecek
ve o melek denen kadın artık ona cazip gelmeyecek!

çok merak ediyorum nasıl bi kadın benden farklı neyi var yada neden benimle evlendi onunla evlenmedi bu düşünceler beni yiyip bitiriyo. köpekler kadar pişman olsada bu eve artık adım atamıcak midem bulanıyo artık ondan hiç bi acaba tekrardan bişeyler düzelebilir mi diye en ufak bi soru işaretim yok kafamda allahından bulsun

okuyunca cok üzüldüm diyecek bir sey bulamiyorum
icimden isyan etmek geliyor sen tazecik esini birakkkk
0.............. git sonradanda niye hemen kabul ettin bosanmayi deeee
bastan bunu yapan aradan yillar gecince ne yapmazsi
aslinda ben hic bir evliligin yikilmasina taraf olmadim bunca yil kk de
ama sana yik diyorummmm allah yardimcin olsun canimmmmmkendine iyi bak ve nafakanida alllllll dilencilere sadaka olarak dagit genede alllllllll

eminim senden zerre kadar bile fazlası yoktur hatta çok eksiği vardır...

ilk eksiği şeref ki evli bir adamla ilişkiye giriyor.....

çok merak ediyorum nasıl bi kadın benden farklı neyi var yada neden benimle evlendi onunla evlenmedi bu düşünceler beni yiyip bitiriyo. köpekler kadar pişman olsada bu eve artık adım atamıcak midem bulanıyo artık ondan hiç bi acaba tekrardan bişeyler düzelebilir mi diye en ufak bi soru işaretim yok kafamda allahından bulsun

hiç sanmıyorumki senden daha güzel daha alımlı olsunn
yasak olduğu için daha cazip gelmiştir
yasaklar hep tatlıdır
ama gör bak bundan sona yuvasını bozmanın verdiği mutsuzlukla onunlada mutlu huzuru olamayacak

ccanım yasadıkların cok zor gercekten
ama senı aldatarak hataların en buyugunu yapmıs sen nafaka felan ıstemeyıp hemen bosanırsan onu odullendırmıs olursun
esının sana cektıgı msjdanda anlasılıyokı senın bu kadar guclu oldugunu tahmın bile edememıs ve hazmedememıs canm

canım o senden "arkasından aglamanı, perişan olmanı, ya da belki de bir şans daha vermeni, belki kadın hakkında bişeyler sormanı, neden yaptın neden diye hırpalamanı, belki de güçsüzlüğünü" görmek istemiş de ondan atmış o mesajı hiiç cevap atma çıldırsın kudursun inşallah "neden-niçin"lerin içinde...
napıcakmışsın acaba ayrılmayı istemeyip de hadi erkektir şu bu desek ulan sen daha 1-2aylık evlilikte yapmışsın bunu, amenna desek ve hadi buna da göz yumsak daha kızla evlenmedenden beri varmış o şıllık hem de hamile! Allah'ından bulsun. hemde gelip sana diyor bi çocugumuz olsun sana benzesin! hadsiz herif.

hiç sıkma canını hiç de onu amacına ulaştırma seviyesine düşme agladıgını görmesin mahkemeye ya da eşya almaya geldiginde şık ve bakımlı ol bişeylerle ilgilen odaya saklanma tv izle mesela yada arkadaşınla kahve yap otur iç normal davran normal davran da bi iplenmemeyi görsün çıldırsın!

Ay yüzsüze bak terbiyesiz, cibiliyetsiz herif..
Yat kalk kurtulduğuna şükret canım..

ferhunde 80

Sakın öbür kadını merak edip kendini sıkma. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş demekki kocan olacak herif nasıl karaktersizse o da öyle biridir.

Son düzenleme:

Senin perişan olacağını düşünüyordu tabii. Ne kadar üzülsende belli etme arkadaşım. Kendine güven ve dik dur karşısında. Daha da şaşırsın kendi kendini yediğinden böyle şeyler söyleyecektir sana. O kendine yeni bir hayat kursun sen arkasından yas tut! Yok öyle yağma... kendi istedi kendi bulsun cezasını... kötükedihüso

sakın gücünü kaybetme...dimdik dur ayakta..sakın yıkılma..
daha gençsin kariyerin var..
kendini işine ver ve düşünme..
aklından ve içinden geçen şeyleri ölç biç mantığına uyan şeyi yap derim ben..

biz ne desek boş aslına bakarsan :1no2: sen yaşıyorsun sen hissediyorsun..

duacın oluruz hakkında hayırlısı olsun.

sevgiler

ya ben anlamıyorum bu erkekleri anlayamayacağımda sanırım senin evde karın var ne bekliyorsun sen dışarıdakilerden birde benim anlamadığım anlayamadığım bu kadın senin düğününede gelmiş nasıl oluyo bu ya neden o zaman evleniyo bu insan seninle offf artık bunları okudukça benim kocam yapmaz diyemiyorum güvenim kalmadı kimseye artık paranoya oldum okudukça böyle şeyleri en ufakşeylerden şüphelenmeye başladım ortada birşey yokken insanın pisikolojisi bozuluyo vallahi

ne fark eder görücü usulü yada severek hic bir seyin garntisi yok ki ... canim ferunde80 cok cok gecmis olsun söylenecek fazla bir sey kalmamis elden hic bir sey gelmiyor... bir sürü soru isareti bir sürü gözyasidan baska bir sey birakmadi .... duygularla oynayan aldatan yakann yikan insanlara lanet olsun lanet olsun nasil sakin durulur biliyorum nedemek yaaa evlen genc bir kadinin kanina gir birde gel bizim de cocugumuz olsun diyor sana daha bir iki gün önce. Nasil bir vicdan düsünmeden edemiyorum ama biz bunu cözemeyiz herhalde düsünsekte cözemeyiz. Istenilen yuva kurmak mutlu olmak aile olmak karsimizdaki insani kenimiz gibi saniyoruz bu yüzdende hayal kirikligi daha da artiyor. Nebicim günlerde yasiyoruz allah sonumuzu hayir eylesin. Canim bu yasadigin hayal kirkiligi gururunla oyanayan insani en hafif zararla unutmaya calis hayatina yeni bir düzen var. cok sükür cocugun yok yasin genc.. elbett bundada bir hayir vardir. Allah yar ve yardimcin olsun. Bundan sonra daha mutlu olursun insallah...

bir evlenen pişman birde evlenmeyen
en iyisi evlenmeyecen,kariyer yapacan,para kazanacan,gezip tozacan,hayatını yaşayacan

ya bu erkekeler ömrümüzden ömür alıyor yaaaaaaaaaaaaa

Ya cnm ben aldatılan bayanların eşlerini boşamaya kalkmalarına karşı bir insanım....ama seninki farklı inan farklı herşey bu kadar toz pembeyken yeniyken eskimemişken sıkılmamışken....buda nesi oha falan derim yani ben..demekki sen ona yetmiyorsun...çünkü onun hem nefsi hem gözü hem hem hem herşeyi okadar aç ki...pis bi açlık bu...sen onun bi pis açlığını gideremezsin buda seni çok yorar..bence ne sabret ne göz yum nede savaş...bu evlilik bitik..boşa zamanını verme...derim ben..

X