Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlaarr 🖐 iğne sonrası 7. günden durum bildiriyorum
Göğüslerde hassasiyet var uçlarına dokunamıyorum kasıklarım sert gibi ama ağrı yok bazen batma oluyo sadece birde karın şişliğim devam ediyor
Sizlerde neler var ?

Günaydın canımm, benimde göğüs uçlarında hassasiyet, kasıklarda arada ağrı var. İğne etkisi azaldı bayağı, iğne sonrası 5. Gündeyim beta hcg testinde silik çizgi var ama etki azalıyor, iki güne silinir bence

Günaydın kizlar topiginiz hayırlı olsun
İgneden sonra belirti aramayın,12. veya tam gününde 14.gunde kan verip ogrenirseniz daha iyi olur.Ben de geçtim bu yollardan
Ya tabiki belirti aramamak lazım benim iğne sonrası 5. Gün mesela tuttuysa bebiş rahme bile inmedi daha bizim dediklerimiz daha çok iğne etkisinin geçip geçmemesi ile alakalı, iğne etkisi geçtikten sonra heyecan aramaya başlarız Birde genelde ilk iğnemizi olduk çok heyecanlı geliyor

Kızlar günaydınn ben bugün saat 1 de iğnemi vurulucam dün yumurtam 18-16 mm dı iğne vurulunca yumurta büyümeye devam edip o şekilde mi çatlıyor bilgisi olan var mı ?

Ah bilmem mi,ilk ignemi kasim 2021de oldum tutmadi.Aralikta ikincisi oldu tuttu ama 5 haftalık düşük oldu maalesef.İlk ignede aşırı belirtilerim vardi ikincide ise sadece yüzümde sivilcs çıktı oradan kendime değişik geldim ve 12.gun öğrendim ama işte düşük olmasi etkiledi. İnşallah 14.gun pozitif olur
Kızlar günaydınn ben bugün saat 1 de iğnemi vurulucam dün yumurtam 18-16 mm dı iğne vurulunca yumurta büyümeye devam edip o şekilde mi çatlıyor bilgisi olan var mı ?
Bugün 18 olan 20 16 olan 18 olmuştur. İstenilen büyüklük elde edilmiş oluyor.
İgneden sonra Büyümeye devam etmiyor canim,igne catlamasi için yardimci oluyor

Öyle diyorlar canım, hadi hayırlısı pozitif haberler ver bize inşallah

İnşallah hepimiz pozitif haber alırız canım bu ay iğne oldun mu?

Valla canım Perşembe kontrole gittiğimde 17-15 di Cuma 18-16 olmuş 1 mm büyümüş inşallah bugün zahmet edip 2-3 mm büyümüşlerdir

İnşallah hepimiz pozitif haber alırız canım bu ay iğne oldun mu?
İnşallah canim benim
Yok canim ben düşük yapali 2 ay oluyor, iğne düşünmüyorum mayisa kadar ama gebelik testi pozitif gibi çıktı
Valla canım Perşembe kontrole gittiğimde 17-15 di Cuma 18-16 olmuş 1 mm büyümüş inşallah bugün zahmet edip 2-3 mm büyümüşlerdir
Kiz profilin degismis ben de diyorum bgm21 vardi bizim ay igne mi yapcaksin Allah hadi bakalim

Evet canım kimyasaldan sonra 2 ay gecikmeli tedaviye başladım femara kullandım iğnemide az önce yaptım inşallah güzel sonuçlar alırım sen naptın tedaviye ara mı verdin?

Aaa testini atsana şenlenelim biraz, inşallah güzel haberler verirsin kuzum

Evet canım kimyasaldan sonra 2 ay gecikmeli tedaviye başladım femara kullandım iğnemide az önce yaptım inşallah güzel sonuçlar alırım sen naptın tedaviye ara mı verdin?
Toparlanmak zaman aliyor dimi kuzum,ay hadi İnşallah olacak
Magnis girmiyor diye ben de girmedim biraz uzak kaldim forumdan,2 ay oldu düşük olalı açıkçası doktor fobim bile oluştu Çarşamba gittik mayista gel bakalim adet olunca dedi ama ben mide bulantimdan test yaptim çizgi çıktı hafif
Aaa testini atsana şenlenelim biraz, inşallah güzel haberler verirsin kuzum
Vallahi canım benim pek umudum yok gece yatmadan yapmıştım yoktur dusuncesindeyim

Eklentiler

• IMG_20220305_015454.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 84
Ayy evet kuzum valla çizgi var inşallah sağlıklı gebelik olur kuzum çok sevindim senin adına ama mutlaka kaset test yap Pazartesi kan ver Ve bana dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…