Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hakkımızda hayırlısını olsun inşallah günaydın kızlar bu arada valla bnm iğne gününü saymazsak eğer bugün bel ağrısından duramıyorum iğnenin etkisimi yoksa 9 gün kaldı reglime o yüzden mi bilmiyorum bnmde kafam karıştı hayırlısı olsun bakalım.
Yaa güzel haberler alalım inşallah 🤲❤️❤️❤️

4 gün üst üste ilişki sonrası sana kalkış dedi canım 😂 yarın öğlen 12 de iğneyi vurulucam ben saat olarak değerlendirmeyi düşünüyorum 😂 24-36-48 sonra gün aşırıya döner 😂
Öff biz düzgün değerlendiremedik sanırım çok üzgünüm😔

bende iğne günü dahil 3 gün üst üste değerlendirdim sonra gün aşırı

Valla canım ben bir önceki vurulduğumda iğne gününden 1 gün öncesi 24 ve 36. Saati değerlendirebilmiştim ama kimyasalda olda tutmuştu. İnşallah güzel sonuçlar alıcaksın sıkma canını olur mu 🤗🤗
Yaa gerçekten mi, çok teşekkür ederim yazdığın için en azından bata kadar umudum olsun ya modum düştü🙈 😘

Mod düşürmek yok 😠 valla bu ay yine aynı şekilde yapıcam inşallah önce sen güzel haberi vericeksin sonra ben
İnşallah canım benim 🙏❤️
Leylekler filmini izlediniz mi kızlar?
Gayet sevimli hatta komik bir animasyon filmi.Gülerek izlemem gerekirken "çocuk sonunda kardeşine kavuştuuuu" diye iç çeke çeke ağladım hatta hönküre hönküre 🙈 eşimde kahkaha atarak halime güldü.
"ilaçlar mı etkiliyor acaba? Seni böyle görünce çok üzüldüm aslında ama çok komik geldi" diyor. Kendimizi tutamadık ben ağlıyorum o kahkaha atıyor 😄😄😄
Erken belirti mi acaba 🙈

İnşallah canım benim 🙏❤️
Leylekler filmini izlediniz mi kızlar?
Gayet sevimli hatta komik bir animasyon filmi.Gülerek izlemem gerekirken "çocuk sonunda kardeşine kavuştuuuu" diye iç çeke çeke ağladım hatta hönküre hönküre 🙈 eşimde kahkaha atarak halime güldü.
"ilaçlar mı etkiliyor acaba? Seni böyle görünce çok üzüldüm aslında ama çok komik geldi" diyor. Kendimizi tutamadık ben ağlıyorum o kahkaha atıyor 😄😄😄
Erken belirti mi acaba 🙈
filmi izlemedim ama bendede iki günce böyle bi agresiflik vardı çatıyodum sağa sola geriliyodum belkide iğnedendir sonuçta horman yani olabilir

Eklentiler

• _20220304_170720.JPG
    _20220304_170720.JPG
    21,6 KB · Görüntüleme: 100
X