Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa güzel haberler alalım inşallah

4 gün üst üste ilişki sonrası sana kalkış dedi canım yarın öğlen 12 de iğneyi vurulucam ben saat olarak değerlendirmeyi düşünüyorum 24-36-48 sonra gün aşırıya döner
Öff biz düzgün değerlendiremedik sanırım çok üzgünüm

bende iğne günü dahil 3 gün üst üste değerlendirdim sonra gün aşırı

Valla canım ben bir önceki vurulduğumda iğne gününden 1 gün öncesi 24 ve 36. Saati değerlendirebilmiştim ama kimyasalda olda tutmuştu. İnşallah güzel sonuçlar alıcaksın sıkma canını olur mu
Yaa gerçekten mi, çok teşekkür ederim yazdığın için en azından bata kadar umudum olsun ya modum düştü

Mod düşürmek yok valla bu ay yine aynı şekilde yapıcam inşallah önce sen güzel haberi vericeksin sonra ben
İnşallah canım benim
Leylekler filmini izlediniz mi kızlar?
Gayet sevimli hatta komik bir animasyon filmi.Gülerek izlemem gerekirken "çocuk sonunda kardeşine kavuştuuuu" diye iç çeke çeke ağladım hatta hönküre hönküre eşimde kahkaha atarak halime güldü.
"ilaçlar mı etkiliyor acaba? Seni böyle görünce çok üzüldüm aslında ama çok komik geldi" diyor. Kendimizi tutamadık ben ağlıyorum o kahkaha atıyor
Erken belirti mi acaba

filmi izlemedim ama bendede iki günce böyle bi agresiflik vardı çatıyodum sağa sola geriliyodum belkide iğnedendir sonuçta horman yani olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…