Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy evet kuzum valla çizgi var 🤗🤗 inşallah sağlıklı gebelik olur kuzum 🙏 çok sevindim senin adına ama mutlaka kaset test yap Pazartesi kan ver 🤗 Ve bana dua et 🤗😂
Valla kuzum emin olmak için tekrar yaptim bu daha net şaka galiba🤦🏼‍♀️
Elkmde kadet test yok pazartesiye kaldi her sey🙄 ama eger olduysa şok olurum
tabii ki dua ederim canim benim inşallah pozitif gorucez 😍😍😍

Toparlanmak zaman aliyor dimi kuzum,ay hadi İnşallah olacak 😍
Magnis girmiyor diye ben de girmedim biraz uzak kaldim forumdan,2 ay oldu düşük olalı açıkçası doktor fobim bile oluştu Çarşamba gittik mayista gel bakalim adet olunca dedi ama ben mide bulantimdan test yaptim çizgi çıktı hafif🙄

Vallahi canım benim pek umudum yok gece yatmadan yapmıştım yoktur dusuncesindeyim🙄
Net görüyorum ben canım 💕bat ne zaman?

Kızlar meme hassasiyetinden aşırı rahatsızım, atlet değince bile mahfediyor.Göğüs uçlarım çok belirgin ben hiç böyle görmemiştim. İğne etkisi oldukça azaldı, beta hcg test bayağı silik ama bu hassasiyet tahmini ne zaman geçer? Daha önce iğne tecrübesi olanlar yardım edin bana 🙈

Çatlatma gününü ve sonraki günü degerlendirebildik ben çarşamba günü korona oldum doktor sık ilişki dediği hafta korona oldum 😂😂 o yüzden 2 gun oldu korona ile fln tuttuğuna hic inanmıyorum biraz ağır grip gibi geçiriyorum cunku vücut virüsle mi savaşsın yumurta mi dollesin😊

Ben de 28 şubatta femara ardından çatlatma iğnesi oldum su an 5. Gun 14 martta doktor gel dedi beklemedeyim gunler geçmiyor
Bana da geçmiyor, bende aynı gün iğne oldum canım🙈 göğüs hassasiyetin var mı, gözlerimden yaş akıyor benim 😔

Çatlatma gününü ve sonraki günü degerlendirebildik ben çarşamba günü korona oldum doktor sık ilişki dediği hafta korona oldum 😂😂 o yüzden 2 gun oldu korona ile fln tuttuğuna hic inanmıyorum biraz ağır grip gibi geçiriyorum cunku vücut virüsle mi savaşsın yumurta mi dollesin😊
Hiç belli olmaz o işler 😍 çatlama günü dediğin iğne günü mü?

Bizde de iğne öncesi, iğne günü ve sonrası oldu. Sonra ben rahatsızlandım biraz değerlendiremedik. Hayırlısı inşallah tutar 🤲
Amin canim inşallah tutar ikimizinki de ayın 14unde gel dedi doktor o zaman neye bakcak acaba bana test fln yap demedi cunku takvime gore 15inde adet oluyorum 14unde doktora gideceğim olmuşsa belli olur mu o gün acaba

IMG_20220305_063845-01.jpeg
kizlar iğnenin 14 .günü böyle çıktı iğnenin etkisi olabilir mi 🤔

X