Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada iliskiye girerken size taktik vericem yattiginizda kalcanizin altina yastik koyun ve ayaklarinizi havaya kaldirin iliski bittikten sonrada ayaklarinizi indirmeyin en az yarim saat oylece kalın

Eeee kızlar napıypsunuz belirtilerinizi yazın modlarınızı düşürmeyin ben negatifi gördüm bakın sabrediyorum belki pozitife dönebilir geç döllenmiştir mod düşürmek yok erken test kesinlikle yapmayın o daha üzücü

Göğüs hassasiyetim devam ediyor arada da kasık ağrım var benim

ben de bugün kaset test yaptım tertemiz çıktı. 26 şubatta çatlatma iğnesini olmuştum. son 3 gündür göğüs hassasiyetim var bir tek. şişkinliğim çoktu ama azaldı sanki.

Benim iğnenin 6.günü şu an hiçbir belirtim yok 4.gün ağrım ve şişkinliğim fazlaydı hepsi kesildi bu zamana kadar 3 kere çatlatma iğnesi oldum hiçbirinde iğnenin etkilerini yaşamadım yarın iğnenin 7.günü iğne etkisinin geçip geçmediğini anlamak için sabah ilk idrar ile test yapmayı düşünüyorum

Sen bizden de tecrübelisin 3 kere vurulmuşsun benim ilk çatlatma iğnem 13. Günü negatif suanlık bence erken yapıyosun testi bir de bu çatlatma iğnesi kaç kere vuruluyor aşılamaya geçmediniz mi ?

Sen bizden de tecrübelisin 3 kere vurulmuşsun benim ilk çatlatma iğnem 13. Günü negatif suanlık bence erken yapıyosun testi bir de bu çatlatma iğnesi kaç kere vuruluyor aşılamaya geçmediniz mi ?
Benim iğne etkim hep 7.ve 8. Günler geçmiş oluyor 12.-13. Günler yaptığım testlerde silik çizgi çıktığında iğne etkisi mi diye tereddütte kalmamış oluyorum çünkü iğne ilk yalancı pozitif çıkartıyor belli süre sonra negatife dönüyor gebelik var ise tekrar pozitif çıkıyor Ben 2 yıla yakın korunmuyorum ve hamilelik oluşmadı ilk klomen denedim çatlatma iğnesi ile 2 tane nur topu gibi kist oldu ve mecburen 2 ay kistin kaybolmasını bekledim daha sonra ovülasyon ile takip ettim olmadı doktorum aşılama yapalım dedi o ay aşılamamda tutmadı bir süre sonra Aralık ayında femara ve çatlatma iğnesi oldum hamile kaldım ama kimyasal gebelik oldu şimdi tekrar femara ve çatlatma iğnesi kullandım inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Benimde bugün 13.günüm silik çıktı erken gebelik testim inşallah yalancı pozitif değildir

13 yada 14 mart die bende bekliyorum batı bakalım hayırlısı olsun
Biz ilaç kullandığımız ve iğne olduğumuz için normal bat günümüzü saymıyoruz iğneden sonra 14.veya 15. Gün bizim yeni bat tarihimiz oluyor mesela kendimden örnek veriyim normalde iğne kullanmasaydım benim bat günüm 23 mart idi ama iğneden dolayı şu an ki bat tarihim 19 veya 20 Mart

Amin canım

Immm yani bu dedne göre yeni bat tarihim o zaman yarın veya diğer gün mü olacak bugün 13. Günümdeyim eski bat tarihim 16 sı

Gene beyinler yandı ne zormuş şimdiki zamanda hamile kalmak gerçekten eskiden annelerimiz sorunsuz kalırdı şimdi yok hormon yok iğne yok şöyle yok böyle yaşlar ne durumda arkadaşlar sizin ben 30

o zaman 13 mart diyeyim sağlam olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…