Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım benim sagolasın pes etmek yok kırmızıyı görene kadar ins seninkide tutunur saglıklı gelsin hemen kan testi vermeye git artık
haftaya kalcak benim kan testi işi eğer kırmız kartı yemezsem iş için şehir dışına çıkıyorum bugün yaptıramam oyüzden

Kızlar iğnenin 12. Aşılamanın 11. Günü bugün. İki gün önce negatifti testim. Az önce silik gibi çıktı umutlanmakta istemiyorum ama sanki silik gibi bakabilir misniz

Kızlar merhaba ben dün yani 10 martda ovitrella yumurta catlatma ignesi oldum oncesinde klomen kullaniyodum estrofemde kullaniyorum bugun vitamin ilacida icmeye devam edicem ve her gün bu sayfada olucam yorumlarınızı okumak bana iyi geliyor

Dun doktor bir ilac daha yazdi adi duphaston 3 gun sonra bala dedi sizce ne zaman baslamaliyim

Okuduğum yorumlarda 10 martda benim gibi igne olacak birisi vardi. Seninle beraber gun sayalim ve test yapalim ama assla erken test yapmayalim cunku kafa karışıklığı oluyor moral bozuluyor bu bile etkiliyor hamileligi o yuzden gununden once test yapmak yok sabredicez

Umarım pozitifi görürsün canım hosgeldin

Dun ovitrella ignemi oldum doktor yarin 11den sonra iliski baslasin dedi bir gun durup bir gun yapin dedi yani gun asiri. Bugun gece baslicaz insallaah hayırlısıyla hamile kalirim ve kaliriz

Dun ovitrella ignemi oldum doktor yarin 11den sonra iliski baslasin dedi bir gun durup bir gun yapin dedi yani gun asiri. Bugun gece baslicaz insallaah hayırlısıyla hamile kalirim ve kaliriz
Benim doktorum iğnemi 26 subat gece 10:00 da vurulmustum ertesi gün ilişki sonrasında gün aşırı demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…