Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gene beyinler yandı 🤩🤩 ne zormuş şimdiki zamanda hamile kalmak gerçekten eskiden annelerimiz sorunsuz kalırdı şimdi yok hormon yok iğne yok şöyle yok böyle yaşlar ne durumda arkadaşlar sizin ben 30
sormaa anneme anlatıyorum ilaç iğne hormon erken testler falan diyo onlar ne biz hiç bilmezdik günümüz geçerdi gider kan verir öğrenirdik siz ne çok şey biliyosunuz :KK48:

sormaa anneme anlatıyorum ilaç iğne hormon erken testler falan diyo onlar ne biz hiç bilmezdik günümüz geçerdi gider kan verir öğrenirdik siz ne çok şey biliyosunuz :KK48:
Valla benim annemde benden öğreniyo anlattıkça ne kadar uğraşıyoruz smdi ne kadar emekler veriyoruz allah ins emeklerimizi dularımızı kabul etsin

Biz ilaç kullandığımız ve iğne olduğumuz için normal bat günümüzü saymıyoruz iğneden sonra 14.veya 15. Gün bizim yeni bat tarihimiz oluyor mesela kendimden örnek veriyim normalde iğne kullanmasaydım benim bat günüm 23 mart idi ama iğneden dolayı şu an ki bat tarihim 19 veya 20 Mart
13. Günde iğne etkisi kalmamıştır kuzum🤗 çünkü yarın yada ertesi gün regli günün oluyor
Ben de bunu merak ediyordum bgm21 bgm21 1 martta çatlatma iğnesi oldum. Normal adet tarihim 19 Mart ama iğneden ötürü daha erken bekleyeceğim o zaman?? İnşallah gelmez tabi de😁

Gene beyinler yandı 🤩🤩 ne zormuş şimdiki zamanda hamile kalmak gerçekten eskiden annelerimiz sorunsuz kalırdı şimdi yok hormon yok iğne yok şöyle yok böyle yaşlar ne durumda arkadaşlar sizin ben 30
Benim anam en çok yumurtlama gününe şaşırmıştı 😄 onuda doktor başkasına anlatırken dinlemisti gelip bana anlattı evet biliyorum demiştim 🤤

Ben de 1 martta çatlatma iğnesi oldum kızlar. Dün iğne gününü saymazsak 9. Günümdü kaset test yaptım iğne etkisi geçmiş mi diye net bir negatif gördüm. 14. Güne kadar test yapmam artık sanırım dün biraz kasık-bacak ağrısı yaşadım ama şuan bi şey yok. Gebelik olsa anlaşılır mıydı şimdiden onu da bilmiyorum ☹️

Bende 28 şubatta çatlatma iğnesi yaptım
Bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı acaba iğnenin etkisi mi

Bende 28 şubatta çatlatma iğnesi yaptım
Bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı acaba iğnenin etkisi mi
İğne etkisi olmayabilir ama yine de yarın öbür gün tekrarlamakta fayda var. Bu testinizden önce iğne etkisini görmek için hiç yapmış mıydınız test

Çatlama iğnesi sonrası 11.gün testim bi de bu silik çizgi çıktı

Eklentiler

• AB8C7355-82BB-4894-8447-1826844F2AE5.jpeg
    AB8C7355-82BB-4894-8447-1826844F2AE5.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 70
  • 78409DB2-24D6-4FC6-A1C7-586B6A7C0A9B.jpeg
    78409DB2-24D6-4FC6-A1C7-586B6A7C0A9B.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 67
X