Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa çıldırıyorum heyecandan, bugünde test sonucundan önce durduk yere bebek ayakkabısı bakarken buldum kendimiNe olur dua edin bana
İnşallah güzel sonuçlar alırısın canım benim değer çok güzel çıkmış iğne etkiside neredeyse geçmiş beta çok düşük 3-4 gün sonra test yapabilirsin bence

İnşallah güzel sonuçlar alırısın canım benim değer çok güzel çıkmış iğne etkiside neredeyse geçmiş beta çok düşük 3-4 gün sonra test yapabilirsin bence
evet yaa masallah kız benım 12.gun 3,5 tu ıgne etkısı hala vardı şaka gıbı...

aaaa ne dedın kuzu beta tsh falanda bakmısalr kız bn hıc baktırmadım bnde baktırım belkı
Doktorun özel muayenehanesine gidiyorum, şu şu tahlilleri istedi rica etsem bakabilir misiniz dedim, sadece progesteron istedim aslında troid problemim olduğunu bildiği için ona da bakmış

Doktorun özel muayenehanesine gidiyorum, şu şu tahlilleri istedi rica etsem bakabilir misiniz dedim, sadece progesteron istedim aslında troid problemim olduğunu bildiği için ona da bakmış
Bnde bir şansımı denerim o anki ruh halime bağlı bakalım , sağlık ocağı yaparsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…