Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende iyiyim cok sukur yarin doktor kontrolum var insallaah keseyi gormeye gidicez. Arada bi mide bulantisi falan oluyo iste. Gunler gecmiyo yaa icim hic rahat degil nedense hayirlisiyla kucagimiza aliriz insaAllah yaa. Ravbim en kisa zamanda hayirlisiyla bi hamilelik sizede nasip etsin insaAllah

Yumurtanin catladigini nasil anladin pekii ?? Bende iyiyim cok sukur de gunler gecmiyor bendede.

Progesteron olayindan hic anlamiyorum bilmedigim icin yorum yapamiyorum. Nasil oluyo anlatsaniza biraz yoksada internetden bakayim

Ayyy hadi insallahh hamilesindir guzel haberlerle gel bize

Canim simdi internetden progesteron olayina baktim kac olmali falan diye. Ve ben hamileleyken kan vermeye gittigimdeki peigesteron sonucuma baktim 18 cikmis. Ondada 2 haftalik hamileydim.ayy hadi insallaah hamilesindir guzel haberlerle gel bize.

Amin canım benim seninde herşeyin sorunsuz ilerlesin insallah

Canim simdi internetden progesteron olayina baktim kac olmali falan diye. Ve ben hamileleyken kan vermeye gittigimdeki peigesteron sonucuma baktim 18 cikmis. Ondada 2 haftalik hamileydim.ayy hadi insallaah hamilesindir guzel haberlerle gel bize.
Yaaa çok umutlandım bende ama hayırlısı inşallah kuzucum

Kızlar günaydınnn
İğnenin 9. Günü kaset testim böyle, elf gözlerinizle bakınca hayalet çizgimi görebilirsiniz
dün ki progesteron sonucu yüzünden gece heyecandan uyuyamam sandım ama sızıp kalmışım

Eklentiler

• 20220407_091643.jpg
    149,9 KB · Görüntüleme: 33
Kuzucum insallah hep böyle devam eder 12 de iğne etkisi kayboluyor 13 de güzel haberlerini bekliyoruz

Azz kaldı canımm dayan iyimisin bgn peki belirti fln biiey varmı
Ya tek belirti gece erkenden uyuyup kalmak, gün içinde de uyumasam da sürekli uyku halim var, ha birde sol kasık ağrısı
Uyku progesteronun etkisi 31 çıktı vücut şaşırdı
Değerlendirmeye devam etsem mi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…