Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende pas geçiçem galiba kızlar yumurtam 15 de kaldı normalde bgn coktan catlamıs olması gerekti döngünün 18. Günündeyim cuma tekrar cagırdı regl olayım 16 sında tekrar klomene baslıcam bu ay içememiştim

Bende pas geçiçem galiba kızlar yumurtam 15 de kaldı normalde bgn coktan catlamıs olması gerekti döngünün 18. Günündeyim cuma tekrar cagırdı regl olayım 16 sında tekrar klomene baslıcam bu ay içememiştim
Canım bal polen karışımı varsa her sabah bir kaşık ye ben bir kaç gün yedim yumurtam erken gelişti bu ay

Olabilir kuzum bende iğnemi oldum bu ay bende bir boşvermişlik var 😂 sende çok stres yapma kuzum bir dahaki kontrole kadar en kötü 20 mm olur bence ☺️
O zaman geç çatlama olucak 18. Günümdeyim ztn aslında yumurtlama döneminin son gününde olmam lazım ama anlamadım bu ay

Eee kizlar nasilsiniz nasil gidiyo yaa iyice burayi terkedip gittiler onceden bu sayfaya girdigimde bir suru sayfa sayfa yorumlarınızı okurdum simdi hic denecek kadar az konusma oluyo. S sultansultan90 MaviMujdem MaviMujdem bari siz birakmayin buralari. Eskilerden tanidigim bi siz varsiniz sizin haricinizde hep yeniler geldi sanki

Anlatin bakalim kacinci gununuzdesiniz bat a ne kadar kaldi. Bu mübarek gunde dualarinizi eksik etmeyin bol bol dua edin kizlar insallah cocuk isteyen herkese ravbim hayirlisiylla evlatlar nasip eder

Eee kizlar nasilsiniz nasil gidiyo yaa iyice burayi terkedip gittiler onceden bu sayfaya girdigimde bir suru sayfa sayfa yorumlarınızı okurdum simdi hic denecek kadar az konusma oluyo. S sultansultan90 MaviMujdem MaviMujdem bari siz birakmayin buralari. Eskilerden tanidigim bi siz varsiniz sizin haricinizde hep yeniler geldi sanki
Kuzucum günaydınn iyiyim ben bat tarihim 16 sı bu ayı kafamda pas geçtim cuma günğ kontrol var normalde yumurtlamamın geçmiş olması lazım hala yumurtam gelişiyo tutarsa geç döllenme olcak :) sen nasılsın iyimisin

Valla benim çok karışık kuzum, iğneden önce 3 yumurta vardı biri kendi çatladı, çatlatma iğnesi vurulduğunda 2 yumurta vardı iğne yapıldı, iğneden 6 gün sonra 3 yumurta daha geliştiğini öğrendim bu ay toplam 6 yumurta oldu ne oldum bende anlamadım :) senin keyfin nasıl bakalım???

Ay bu ay güzel haberler ver bize canım
Kızlar heyecandan elim ayağım dolandı, iğnenin 8. Günü progesteron baktırdım geçen ay değer 6 çıkmıştı, genelde değerim 15 falan çıkardı bu nasıl bi sonuç?çok heyecanlandım yoksa hamile miyim???🥰 Allah'ım lütfen olsun, lütfenn🙏
Eve gelirken test sonucu çıktı, eşimin iş arkadaşlarından ablanın biriyle karşılaştık eşimde yanımdaydı abla demesin mi "Sen hamile misin???😱" değilim abla nerden çıktı, "bilmem içime öyle doğdu" dedi.
Neyse ablayı geçelim progesterona ne diyorsunuz 😂😂😂 grubumun canım kızları çok heyecanlıyım bişey yazın😁

Eklentiler

• Screenshot_20220406-153827_OneDrive.jpg
    Screenshot_20220406-153827_OneDrive.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar heyecandan elim ayağım dolandı, iğnenin 8. Günü progesteron baktırdım geçen ay değer 6 çıkmıştı, genelde değerim 15 falan çıkardı bu nasıl bi sonuç?çok heyecanlandım yoksa hamile miyim???🥰 Allah'ım lütfen olsun, lütfenn🙏
Eve gelirken test sonucu çıktı, eşimin iş arkadaşlarından ablanın biriyle karşılaştık eşimde yanımdaydı abla demesin mi "Sen hamile misin???😱" değilim abla nerden çıktı, "bilmem içime öyle doğdu" dedi.
Neyse ablayı geçelim progesterona ne diyorsunuz 😂😂😂 grubumun canım kızları çok heyecanlıyım bişey yazın😁
Ayy kuzum insallah ya bu ay güzel haber ver bizeeeeee🙈🙈🙈🙈🙈🙈 sakın stres yapma ins olucak bu ay

Canım sonuç çok güzel kimyasal geçirdiğimde 23 çıkmıştı benim 🤗🤗 bende Pazartesi baktırmayı düşünüyorum

X