22 yaş nasıl olmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsi saçmalamış. Nasıl istiyorsan öyle ol. Ben neredeyse kirkima geldim yine de senin gibiyim.

Haha hoşuna gitti mi bari :) Bu sıcakta ne pantolonu yav, gerçi ben çalıştığım için bazen giyiyorum ama genelde elbise giyiyorum hep. Şort, tayt falan anca hafta sonu. :/

Haha hoşuna gitti mi bari :) Bu sıcakta ne pantolonu yav, gerçi ben çalıştığım için bazen giyiyorum ama genelde elbise giyiyorum hep. Şort, tayt falan anca hafta sonu. :/
Astoria nerelerden giyinirsin genelde kodlayarak yazarsan da anlarım dün brand.... ya baktım bayağı ındırım vardı ama karar veremedim çok urun beğendim alamadım hepsini tabiki beklemedeyim ama sassy senın kadife eşofmanlar ındırımdeydi bak.ha bir de home sto...... var o da güzel bir sitede çok ındırımli şimdi baktım

Benim öyle çok marka takıntım yok ya, gezerim nereden beğendiysem oradan alırım. Bazen H&M'den alıyorum, bazen Twist, bazen NetWork... Öyle illaki şu markadan alırım gibi bir kıstasım yok. Ayakkabı ve çantada var ama, onlara önem veriyorum.

kız ilahi onlar marka değil mi hm hariç diğerleri gayet te tuzlu hele sezonda.Bende ki kötü taraf çalışmadığım için mubarekler hiç eskimiyorlar tek eskıyen sırt çantam diğerleri 5 senelik te olsa yepyeni

Hayır onu demek istemedim sormuşsun ya hangi markalardan giyiniyorsun diye, illaki X ya da Y markasından giyinmem anlamında söyledim yoksa ucuz markalardan da giyiniyorum pahalı markalardan da. O anlık bütçeme ve beğeni seviyeme göre değişiyor. Çanta ve ayakkabı için belli markalarım var, diğer markalardan almam asla.

22 yaşında biri üniversiteyi bitirmiş, yüksek lisans düşünüyorsa YDS-ALES hazırlıklarına başlamış, yabancı dilini önemli ölçüde ilerletmiş, yeni mezun için iş arayan biri olmalıdır. Giyiminiz ya da makyajınız vs. kimseyi ilgilendirmez. Hoş, bu söylediklerim de ilgilendirmez ama 22 yaş denince aklıma gelenler bunlar.

şincik anladım thanks

22 yaşındayım ama 1 yıl hazırlık, bu yıl yurt dışına geçiş derken okulun bitmesine 2 yıl var daha. yani bunları düşünüyorum diye eğitimle ilgilenmiyorum anlamı çıkmasın, okulum gayet iyi ve umrumda. teşekkür ederim. :)

haklısınız ama kolejlere bir uğrasanız makyajsız ombresiz tarz giyimsiz kız yok neredeyse. sassy artık karıyer planlama yaşında bir kaç parça da olsa almalı iş tarzı kıyafet. okulda gene bildiği gibi takılır no problem

Elbette ilgileniyorsunuzdur, ilgilenmediğinizi ima etmek istemedim asla, ben sadece giyiminiz ya da makyajınızın sizi yansıtmayacağını söylemek istedim. Eğer bu durumu çok kafanıza takıyorsanız birkaç basic parça ile giyiminizi değiştirebilirsiniz belki, ütülü kumaş bir beyaz gömlek gibi.

Ne istiyorsan onu giymeli ne istiyorsan onu sürmeli saçını istediğin gibi yapmalısın.. 22 yaş bunu gerektirir. Genç kalmanında sırlarından biri budur bence

Yavru bu konuyu actiginda banliydim yazamamistim

Babanin arkadaslariyla gorusmelerinde şık giyin , adabi muaseret kurallarina uy mutlaka

Spor ama şık olabilirsin cok rahat , keten pantalon ustune bol keten beyaz gomlek vs gibi , minyonsun da cok yakisir hemde agir durur yada bikac tane sifon elbise alabilirsin , saclarini topuz yapip cok hafif makyaj yaptin mi gayet guzel olur
Kendi ortaminda nasil rahat ediyorsan oyle takil :)

sana birazdan birkaç fotoğraf atacağım. babam geçen gün bana "sanki eline ne geçiyorsa giymiş gibisin bu ne" dedi çok bozuldum.

onun arkadaşlarının yanına giderken genelde elbise giyerim. geçen sefer elbise giydim ona da "bu ne pareo gibi" dedi. asla beğenmiyor.

ne yapayım artık beğense de beğenmese de bir şeyler yapıyorum...

27 yaşındayım patronum ogrenci gibi giyiniyorsun diyo umrumda mi istediğini yap. Ama benim de itici bulduğum seyler var mesela koca koca kadınların utanmasa barbie baskılı tshirtler giymesi gibi. yinede herkes gonlunce giysin gezsin tozsun. Herkesin zevki kendine

önü baskılı tshirt sevmem ve giymem zaten ben genelde hep basic şeyler giyerim. yani çok sade oluyormuşum çevremdekiler bir hareket istiyor. zaten okuduğum yerde istediğim gibi giyiniyorum ama türkiyede olunca nedense sürekli bir eleştiriliyorum

At bakim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…