21. Hafta ikiz gebelik serklaj ve rahim kasılmaları

23 haftamda rutin kontrolde 14mm oldugunu ögrenmistim. Serklaj riski daha yüksek oldugu icin yapilmamisti
10 hafta sadece yemek ve wc icin kalkmistim. 34+0 da normal dogum yaptim.
Oda arkadasimin da ikizleri vardi onun da rahim agzi 12mm di dikis yapilmadi.
38 te sezeryanla dogum yapti.
Allah yardımcınız olsun.
Yatmak sıkıntı değil zor da degil. Sabirli olun. Bir kaç haftaya bebeğinizi sağlık sıhhat afiyetle alacaksiniz inşallah kucaginiza.

Ah ne güzel hikayeler okudukça içim açılıyor, insallah bizlerde sağlıkla kucağımıza alırız, daha bugün öğren taburcu oldum 3 den beri nefes darlığı cekiyorum. İkiz çok yorucu Allah yardımcımız olsun . Herkese şifasını versin .

Sakin olun. Sabirli olun. Bol bol okuyun. Dinlenin. Gerekmedikce doktara hastaneye acile gitmeyin. Enfeksiyon kapma riskinden uzak durun.

Kızlar serklajın 10.gün kontrolüm vardı çok şükür herşey yolunda 35mm uzamış rahim uzunluğu. 24 tü dikiş atıldığında. Bi 10 gün daha dikkat et dedi ev içinde kendimi yormadan yemek falan yapabilirsin sürekli yatma dedi doktorum.

Ay çok sevindim sizin için Allahım kolaylastırsın zamanınızı hızlandırsın . Çok güzel sonuçlar alın.

Cok geçmiş olsun. Nasil oldunuz?

InsAllah sag salim 3nuzde cikarsiniz hastaneden Allah yardimciniz olsun

Çok üzgünüm genel olarak , cocuklara tutunmaya çalısıyorum.
Cok gecmis olsun. Rabbim tez zamanda feraha kavustursun inşallah.
Inşallah vakti gelince sag salim evinize gidersiniz.
Icini ferah tutmaya calis.
Arkadaşım da 27 haftada dogum etmisti. 7 yaşında simdi oglu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…