21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

Ben gelemedim epeydir kızlar. Sağlık problemleri, hastane falan uğraş dolu günler geçirdim. Anca toparlandım. Yakın zamanda başlayacağım yine İnşaAllah. İhtiyacım var.

Selam. Giremiyorum pek. Benim zincirler kırıldı valla birden salıvermiş bulundum
Yeniden bi listyle geleceğim motivasyonunu artırayımda..

Benim de sistem çöktü :)
dün 10 kere mutfak temizlendi
11 kere kirlendi.
yok bitmedi işler.
oturma odası temizledi.
arkamdan yine kızım yine görevini başarıyla tamamlamış, dagıtmış.
acil plan lazım bana :)

Kızlar ben gidince buralar sessizlemiş mi ney ?
Yapmak istediğim çok şey var ama nerden başlayacağımı bilemiyorum.

Birer liste yapsak. Sonra içlerinden kura çekip başlasak olur mu ? Ya da ben liste yapayım biri bana desin ki sen şundan başla desin bende 1 tane hedefle devam edeyim.

Ben de aynı şekilde size söyleyeyim herkes 1 hefefle ilerlesin. Hiç yoktan iyidir ne dersiniz ?

Listem

En az 2 lt su
Asitlilileri bırakma
Cips çekirdek bırakma
Dik durmak
Kaş kirpik bakımı

Biri seçsin benimkini

En az 2lt şu ile baslayabilirsin

Ben de geçenlerde bi cevap deyip kaçmış gibi oldum ama bende de motivasyon eksikliği vardı kendimi toparlayıp geleyim diyorum ama toparlayamadım yok kendimi zorlayacak başka yolu yok ben de listemi yazayım
5 vakit namaz kılmak
Günde 2 kez diş fırçalamak
Gece mutfagi temiz birakmak

En az 2lt şu ile baslayabilirsin
Tamam canım teşekkür ederim

Dii fırçalama ile başla sende :)

Ben geldim :)

mutfagı hep temiz bırakıyorum.
çamaşırlarda kuruyunca katlanıp yerleşiyor.
ev işini idare ediyorum.
ama exra düzen yapsam süper olcak.
ve kendimi aralarda ihmal ediyorum.
en azından bi rimel sürsem parfüm sıksam iyi olcak.

Slm uzak kaldım buralardan. Tatil üstüne grip ve geçmeyen bir öksürük. hiç uyuyamıyorum zombi gibiyim. Herşeyi boşladım. Tek maddeyle listeye başlıyorum

Sabah akşam sezeryan dikişine krem sürmek 0/30

2 lt su içmek 21/2
Olumlama 21 /3

Olumlama listesi hazırlamıştım kendime onuda ekleyeyim bari buraya. 21 gün tekrarlamak en iyisi

hergün parfüm sıkmak şeklinde başlayabilirsin canım :) zor değil güzel bi alışkanlık hem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…