21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

Salı
1- karbonatlı su içmek 24/30
2- hergün birşey at 23/30
3 - Sabah akşam sezeryan dikişine krem sürmek 0/30 sadece sabah sürebildim :KK43:

Videolar hoşuma gitti paylaşmak istedim belki işinize yarar kızlar

Perşembe
1- karbonatlı su içmek 26/30
2- hergün birşey at 25/30
3 - Sabah akşam sezeryan dikişine krem sürmek 2/30

Her gun 1 duzen olusturmak 10/8 bugün 1 kutu daha ayrıştırılacak.
Oyuncaklari toplamak 10/8 artık pek dağıtmıyor topladım yinede.

Mutfagi toplu tutmak 10/9 bulaşıklar yıkandı etraf toplu
Copleri atmak 10/9 her sabah çöp atıyorum. nerden çıkıyor anlamıyorum.
Temizlik rutini olusturmak uygulamak 10/9 planımı yaptım
Bakimli olmak 10/9 düzenli diş bakımı duş biraz makyaj yapılıyor.
Kitap okumak yada arastirma yapmak 10/9 yeni roman aldım başlıyacağım...

dün bildirim yapamadım
yarın 10 a tamamlıyorum sonra 20 ye çıkarıcam.
hersey yolunda maşallah bana :)

Hoşgeldin canım :KK66:

Hedefler güzel ve birçoğumuzun istediği şeyler hadi bakalım :)
Hosbuldum aynen herkesin sıkıntıları ortak sanırım. Aslında bi kaç daha var ama çok bunaltmayim kendimi bi bunları halledeyim dedim. Bildirimleri ne zaman yapıyorsunuz.ben sabahtan bir gün öncesinin bildirimlerini yapayım diyorum uygunsa

Hosbuldum aynen herkesin sıkıntıları ortak sanırım. Aslında bi kaç daha var ama çok bunaltmayim kendimi bi bunları halledeyim dedim. Bildirimleri ne zaman yapıyorsunuz.ben sabahtan bir gün öncesinin bildirimlerini yapayım diyorum uygunsa
Evet evet sakın kendini zorlama herkese söylüyorum. Birdwn bire herşeyi halletmek zor gelir çünkü insana.
Olur tabii canım nasıl istersen :KK66:

Düzenli namaz kılmak 21/21:KK73: Hiç becerebileceğimi sanmıyordum ama çok şükür yaptım Allah daim eder inşallah sanırım bünye ile de alakalı 10 gün sonra falan alışkanlığa dönüştü kazaya kalcak korkusu başladı şimdi erken kılma çabası oluştu konuyu açana çok teşekkür ederim motive edici bir konu bugün çok yorgunum yarın yeni hedef ya da hedeflerle Gelicem :KK39::21::KK15::KK76:

Düzenli namaz kılmak 21/21:KK73: Hiç becerebileceğimi sanmıyordum ama çok şükür yaptım Allah daim eder inşallah sanırım bünye ile de alakalı 10 gün sonra falan alışkanlığa dönüştü kazaya kalcak korkusu başladı şimdi erken kılma çabası oluştu konuyu açana çok teşekkür ederim motive edici bir konu bugün çok yorgunum yarın yeni hedef ya da hedeflerle Gelicem :KK39::21::KK15::KK76:
Canım ya maşallah sana valla :KK200:
Çok sevindim rica ederim böyle bişeye küçük bi sebep olabilmek bile beni mutlu etti :KK200: allah daim etsin hepimize nasip etsin :KK200:

X