21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

şuraya temizlikle ilgili bir alışkanlık takibi bırakalım. daha önce fii tarihinde bıraktığımız alışkanlık yumağı, bünyeye hararet yaptığından uygulanma imkanı bulamadı.

günlük temizlik rutini oluşturmak (1/30)
oğulcana ders çalıştırmak (0/30)

günlük temizlik rutininden kastım: her gün evin süpürülmesi, bir gün silinip bir gün tozunun alınması.

Sabah 7 de uyanmak 10/0

Her gun 1 duzen olusturmak 10/5
Oyuncaklari toplamak 10/5

Mutfagi toplu tutmak 10/6
Copleri atmak 10/6
Temizlik rutini olusturmak uygulamak 10/6
Bakimli olmak 10/6
Kitap okumak yada arastirma yapmak 10/6

Su içmek için sürahi ve bardağı gözünün önüne koy ben öyle yapıyorum ya da 1 ltlik cam şişe al yanına günde 3 kere doldur ondan iç. Şu içtikçe insanın daha çok içesi geliyor.
Teşekkür ederim önerin için canım aslında bir ay öncesine kadar neredeyse 4lt ye yaklaşıyordum bırakınca bide çok yeyince içemez oldum. O yüzden 2 buçuk litre yapcam maddemi sonra çoğaltabilirim..

Olabilir çocuk olunca yapılamayanlar çoğalıyor

Ay bende ondan dolayı takamaz olmuştum sütyen zaten. Valla komik ama başardım ben sütyen takıyorum artık bidaha salmayacağım öyle

Listeyi çok beğendim

Ptesi
1- karbonatlı su içmek 23/30
2- hergün birşey at 22/30
3 - Sabah akşam sezeryan dikişine krem sürmek 0/30

3 no. Lu maddeyi ekledim. dikişim tam iyileşmedi kabarık iz var doktora gittim senin vücudun yara dokusunu fazla oluşturuyor dedi krem verdi günde iki kere sürmem gerek en az 3 ay kullanıcam. Şimdilik başka madde eklemiyorum eşim izne ayrıldı belki bi yerlere de gideriz yeni bi rutin oluşturamam bu ara bu kadar yeter

İz geçiren bi krem varmış çok sonradan öğrendim hiç iz bırakmıyomuş. Ondan mı kullanıyosun acaba. Yara yeniyken mi başlamak gerekiyodu acaba sonradan da başlanabilir mi yani

İz geçiren bi krem varmış çok sonradan öğrendim hiç iz bırakmıyomuş. Ondan mı kullanıyosun acaba. Yara yeniyken mi başlamak gerekiyodu acaba sonradan da başlanabilir mi yani
Sanırım yeniyken başlamak daha iyi ama ben doktora yeni gittim bi de yaram tamamen iyileşmedi daha o kesik hattı kabarık ve mor bakalım işe yarar umarım biraz da pahalı bir krem ama çok az sürüyorsun baya gider o yüzden

Son düzenleme:
Benimkide öyle hala. Kabarık ve mor.
Yapıştırma olmadı ama benimki.
14 ay oldu bide. Bende mi alsam ki bilemedim ismi neydi kremin

BUgün neler yaptım.sabah kalktım.kahvaltı.sonra bi balkona çıkayım dedim sabah kahvem elimde.bi baktım balkon toz içinde hemen aldım elime ıslak bez.masaları sandalyeleri mermeri çamaşır telini be balkon demirini güzelce sildim.ve parlattım.sonra dışarıya çıktım .yürüyüş yaptım.sonra eve geldim.lifli makarna, kabaklı tavuk yemeyimi, yedim.akşam namazına vaktim vardı,diyerlerini kaçırdım.bende akşam namazını kılayım dedim, sonra.ondan sonrada.evde kahve bitmişti markete gittim, nescafe aldım 3.1 arada lardan.şuanda elimde kahve bilgisayar başında kadınlar kulübüne mesajlar yazıyorum

5 vakit namaz 15/21 Alışkanlık kazandığımı hissediyorum artık vakit biraz geçince huzursuzlanmaya başlıyorum kaçırcamdiye bu kadarını tahmin bile edemiyordum inşallah 1 hafta sonra namaz vakitlerini bekliyor olurum

Canım sen doğum yapalı nekadar oldu?

Ptesi
1- karbonatlı su içmek 23/30
2- hergün birşey at 22/30
3 - Sabah akşam sezeryan dikişine krem sürmek 1/30

Sabah 7 de uyanmak 10/0 bugün geç bile kaldım uyanamıyorum

Her gun 1 duzen olusturmak 10/6
Oyuncaklari toplamak 10/6

Mutfagi toplu tutmak 10/7
Copleri atmak 10/7
Temizlik rutini olusturmak uygulamak 10/7
Bakimli olmak 10/7
Kitap okumak yada arastirma yapmak 10/7

Dün işleri yetiştiremedim.
bugün toparlayıp durumu kontrol altına alıcam bakalım.

Arkadaşlar merhaba,
ben de hayatımı belirli bir düzen sokmak ve bir rutin oluşturmak istiyorum. bunun için hedef takibi diye bir uygulama var ben çok memnunum play storedan indirmiştim.

Dik durmak 21 /8
Kelimelere dikkat 21/ 8

Diğer maddeleri çıkardım çünkü hiç o modda değilim isteğim yok
Daha adapte olduğum bi zaman tekrar ekleyeceğim.

Her gun 1 duzen olusturmak 10/7
Oyuncaklari toplamak 10/7

Mutfagi toplu tutmak 10/8
Copleri atmak 10/8
Temizlik rutini olusturmak uygulamak 10/8
Bakimli olmak 10/8
Kitap okumak yada arastirma yapmak 10/8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…