Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar ben ilk defa kadınlar kulübüne yazıyorum umarım yanlış bişey yapmamışimdir

Bende Şubat annesi olacam inşallah ikinci çocuğum olacak kızım 13 aylık son adet tarihim 19 Nisan kızımın doğum günüydü cuma günü testte net çıktı cumartesi doktora gittim ultrasonda görünmedi çok az bı kararti var dedi doktorum kan tahlili yaptık 1003 çıktı geç döllenme dedi 4 haftalık mis

Kızlar günaydın, 4+4 görünüyorum. Dün erik yemiştim sabaha karşı uykuda çok fena karın ağrısı yaşadım ama şimdi iyiyim bir şeyim yok. Acaba gaz sancısı mıydı? Normal midir sizce? Cuma doktor randevum var.

Sat a göre 5+4 haftalık hamileyim cuma günü doktora gittim ultrasondan baktı ultrasonda 4+6 çıktı. Geriden gelmesi normal mi kızlar ? 4+6 ise bi ayağımda burda olsun bari Ultrasonda yolk sac da oluşmaya başlamıştı. Ultrason görüntüsünde dikkatli bakınca sanki bebek de oluşmuş gibi görünüyor bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_7579.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba güzel anneler dün acilde baktırdım ben de dayanamayıp 250 çıktı :) yarın kadın Doğumdan randevu aldım. Çok değişik bir hismiş Allah herkese nasip etsin bu yolda da bize kolaylıklar sağlasın. İlk hamileliğim her türlü bilgi birikim desteğinize ihtiyacım olacak :)

Maşallah güzel çıkmış değerin batın geçmiş miydi?

2 günde bir kan vererek takip et canım betan 1000 küsürü geçince kese görünecek tebrik ederim

Doktor randevusunu haftaya falan ertele, şu an bebek kendini göstermez. 2 günde bir aynı yerde aynı saatte beta artışına bakabilirsiniz şimdilik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…