Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Randevum gelene kadar kaç haftalık öğrenmek için test yaptım 2-3 hafta önce hamile kalmışım

Eklentiler

• 26a04cce-bfd2-4c95-8970-c4129ba545f0.jpeg
    18 KB · Görüntüleme: 97
Keseyi gördük bakalım. Muhtemelen bugün 4+6. 10 Haziran'da kalp için gideceğim :)
Ben de aynı durumdayım. 4+6 olarak gözüküyor. Son adet tarihim 27 Nisandı. Aynı gün doğururuz inşallah. Doktora gitmedim henüz. Ben de 10 Haziran gibi gitmeyi düşünüyorum. İnşallah sağlıklı ve kolay bir hamilelik geçiririz

Aslında benim sat 13 Nisan ama geç döllenme olduğu için sat 27 nisana çekildi. İnşaallah sağlıkla kucağımıza alırız. 3 ay önce 8. Haftada kaybım oldu o yüzden çok korkuyorum ama inşaallah bu sefer sağlıklı olacak.

Merhaba kızlar bugün kontrole gittim bi önceki muayenede iki kese olduğundan şüphelenmişlerdi bugünkü muayene kist olduğu tespit edildi ve doğum ocakta olacakmış hepinize sağlıklı huzurlu hamilelikler diliyorum

Güzel şeyler düşünelim. Ben de çok zor şeyler yaşadım. Kötü hikayeleri okumamak için çok uğraşıyorum. Dediğin gibi bu sefer sağlıklı olacak

ocak şubat farketmez vallahi sağlıkla doğsunlar da hayırlısı inşallah şifa versin rabbim

Selamun Aleyküm kızlar bende bu gün kan verdim 46.55 çıktı değerim. 4 buçuk yıldır istiyoruz ne tedaviler denedik rabbim hiç tedavi olmadan nasip etti inşallah sağlıklı artar değer

Selamun Aleyküm kızlar bende bu gün kan verdim 46.55 çıktı değerim. 4 buçuk yıldır istiyoruz ne tedaviler denedik rabbim hiç tedavi olmadan nasip etti inşallah sağlıklı artar değer
Aleykümselam canım hayırlı olsun çok yeni öğrenmişsin sağlıklı artarak devam etsin inşallah

Aleykümselam canım hayırlı olsun çok yeni öğrenmişsin sağlıklı artarak devam etsin inşallah
Amin canım inşallah daha 3 4 gün var bata ben bi anda test yaptım sabah silik çıkınca inanamadım test bozuktur diye diye gidip kan verdim sonuç çıktı hala inanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…