Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Evet gittim çok erken keseyi görmek için cuma günü tekrar gel dedi ama iç gebelik gibi gözüküyor dedi
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah Adet gecikmenizin kaçıncı gününde gittiniz ikinci kez de kan vermiş miydiniz? Olur da benim de tutarsa diye soruyorum bilgilenmek için

Benim de 17 kasım, aynı şekilde ben de çok çabaladım
Ben 13 aralıkta 19 haftalık ikiz bebeklerimi aldırmak zorunda kaldım. Plesantaya yapışıklardı. Fazla büyüdükleri için doğum yapmak zorunda kaldım. 6 ay hamile kalmamamı önerdiler. Size o konuda bir şey söylemediler mi?

Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah Adet gecikmenizin kaçıncı gününde gittiniz ikinci kez de kan vermiş miydiniz? Olur da benim de tutarsa diye soruyorum bilgilenmek için
Gecikmemin 4. Günü gittim doktora. 2. Kez kan vermedim ilk kanı da gecikmemin 3. Günü verdim 229 çıktı değerim cuma günü tekrar gideceğim hem ultrason hem kan için. İnşallah sizinde gönlünüze göre olur

Öncelikle kaybınız için çok üzüldüm, Rabbim size bir daha benzer bir acı yaşatmasın

Hayır bana reglim düzene girdikten sonra hamile kalabileceğimi söylediler o da zaten 3 ay sürdü. 11 haftalıktı henüz kürtaj oldum belki o yüzdendir, sizin bebekleriniz büyükmüş

Maalesef öyleydi. Dediğiniz gibi rabbim kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Tarifi inanılmaz zor. En kısa zamanda kucağımız dolsun inşallah

Teşekkür ederim sizin de güzelce ilerlesin süreciniz inşallah hayırlı haberler yazarsınız yine

Maalesef öyleydi. Dediğiniz gibi rabbim kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Tarifi inanılmaz zor. En kısa zamanda kucağımız dolsun inşallah
Kayiplariniz için Allah sabır versin ama bence doktorların dediği gibi en az 6 ay bekleyin rahim, vücut anca toparlanır

Kayiplariniz için Allah sabır versin ama bence doktorların dediği gibi en az 6 ay bekleyin rahim, vücut anca toparlanır

Toparlanması için elimden geleni yaptım sanırım. Spora başladım fazla kilolarımı verdim. Sağlıklı besleniyorum. Stres yapmadan yaşamaya çalışıyorum. 2 gün oldu öğreneli. Çok yeni bir anne adayayım

Kızlar dün kan testi yaptırdım. Beta hcg 183 çıktı. Riskli sayılır mı. Düşebilir mi yani kimyasal gebelik felan? İlk bebeğimde 385 çıkmıştı. Aynı süre içerisinde.

Kızlar dün kan testi yaptırdım. Beta hcg 183 çıktı. Riskli sayılır mı. Düşebilir mi yani kimyasal gebelik felan? İlk bebeğimde 385 çıkmıştı. Aynı süre içerisinde.
Hayırlı olsun beyanın kaç çıktığı değilde nekadar arttığı önemli kimi insanda daha düşük çıkıyor ilk sefer kimisinde daha yüksek neyle alakalı bilmiyorum bende ama endişelenecek bisey yok bence takip edin biksc yeter yeter

Her gebelik birbirinden farklıdır. Söylenildiği gibi önemli olan 2 günlük kontrollerde ne kadar arttığıdır. Evham yapmayın. Yarın tekrar verin. Güzel düşünelim güzel şeyler olsun inşallah

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah. 2 hafta sonraya almanızın sebebi kalp atışını duymak mı? Bilmediğim için soruyorum
Hayır Almanya’da yaşıyorum burada frauenarzt yani kadın doğum doktorları biraz geç randevu veriyor sanırım kimyasal gebelik falan varsa diye bilmiyorum. Açıkçası önceden doktora kayıt olduğuma seviniyorum jinekoloğa kaydı olmayanlar hamile kalınca uzun süre doktor arayıp 2 ay sonrasına randevu alabiliyor anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…