Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Progestron ne onu bilmiyorum ama içiniz rahatladığına çok sevindim. İnşallah hepimiz için en güzeli olacak öyle umut ediyorum
Teşekkür ederimProgesteron bebeğin tutunduğunu anladıkları değer. Yüksekse hamilelik var diyorlar. Birde sağlıklı olup olmadığını da anlıyorlar sanırım.

Bu arada sizlere bişey soracağım. Ben normalde diyet yapıyordum o süreçte kendimi aralıklı or
Teşekkür ederimProgesteron bebeğin tutunduğunu anladıkları değer. Yüksekse hamilelik var diyorlar. Birde sağlıklı olup olmadığını da anlıyorlar sanırım.
ben de öğrenmiş oluyorum sayenizde yeni yeni şeyler gittiğimde sorayım ben de

Merhaba güzel anne adayları,hepinize güzel sağlıklı bir gebelik için dua ediyor olacağım.Benim sat 2 mayıs ,cuma günü hamile olduğumu öğrendm kan testi verdim 1700 çıktı.Sadece kese için gitmek istemiyorum.Gittiğimde kalp atışını da duymak istiyorum allahın izniyle.14 haziranda tam 6 haftalık oluyorum.Sizler ne zaman gideceksiniz veya gittiniz.

Benim de 3 Mayıs ben 17 Haziranda gideceğim henüz hiç gitmedim doktora cuma senin 1709 çıktıysa muhtemelen benim de o civardır. Çok merak ediyorum ama maalesef daha erken gidemiyorum Yurtdışında yaşadığım için gidip beta baktıramıyorum mecburen doktor randevusunu bekliyorum

Yurtdışı cidden çok zor İnşallah sağlıkla duyarız seslerini

Yurtdışı cidden çok zor İnşallah sağlıkla duyarız seslerini
Evet ben ilk çocuğumu Türkiye’de doğurdum sezaryen ile 2 sene önce burada normal doğum olacak. Burada herkese normal doğum mecburi sezaryen bir seçenek değil. Allah korusun ters bir durum olursa zorunlulukta kullanılıyor. Benim zaten ilk hamileliğimden beridir normal doğum istiyorum sezaryeni trdeki doktor suyu azalmış plesenta eskimiş diye aniden yaptı. İnş burada normal doğum yapacağım. Ama korkan istemeyen için çok zor bi seçenek olmaması.

sat 27 nisan benim de. 27 mayısta beta 269, 30 mayısta 1100 çıktı. henüz doktora gitmedim. ben de sizin gibi kalp atışını duymak için gitmek istiyorum. bayramdan önceki cuma 14 haziranda gitmeyi planlıyorum. inşallah duyabiliriz

Tecrübeli değilim ama bende sizin gibi o şekilde gideceğim ilk defa, acele edip görememek bana göre değil
ilk doğumumda 6+3 de keseyi görmek için gittiğimde kalp atışını da duymuştum. Karından muayanede kalp atışını duymadık, vajinal muayene yapabiilirim istersen deyince kalp atışlarını duymuştum.

Günaydın güzel anne adayları enfeksiyon sebebiyle doktora gittim, normalde ayın 10 unda randevum vardı kese+bebeği görmek için. 5+3 üm şu anda, doktor vajinal bakmak istedi ben istemediğim için karından baktı kesen gayet güzel oluşmuş dedi ilerleyen zamanlarda bebeği görürüz dedi çok şükür kese oluşmuş dış gebelik gibi durmuyor iyi dedi için ferahladı idrar için tahlil istedi sonuca göre ilaç verir büyük ihtimalle

bazen geriden gelme bazen ileriye atıyor. Gebeliğiniz boyunca bu değişkenlik gösterebiliyor merak etmeyin :) bende ilk gebelikte çok kafama takmıştım

Kızlar az önce doktorumun yanından çıktım progesteron 22 çıkmış değerlerin güzel tutunmaya çalışıyor dedi bizde destekleyelim dedi progestan dex ve proluton depot iğne verdi onları kullanıcam. Lekelenmem de sabah yok gibiydi coraspin kullanıyordum onu bir kaç gün kullanmayalım dedi

Aynı gün gideceğiz szin sat benden erken inşallah duyarız

merhaba herkese sat a göre 7 haftalık ama geç döllenme olduğu için 5 hafta muhtemelen bebeğim o yüzden hem ocak ayı hem de şubat ayı anneleri grubundayım keseyi gördük kalp atışı için bayramdan sonra gidebileceğim ancak hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…