Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

İyi düşünelim iyi olsun bişey yoktur Allaha emanet bebişlerimiz

İnşallah bebişini kıpır kıpır göreceksin yarın merak etme bize de haber ver

İnş hemen düzelir canım doktorun takibini yapıyordur zaten Bursa damışsın sende hangi doktora gidiyorsun? Perinatolağa gittinmi?
Evet canım bursadayım hem ferhan sönmezde takipteyim hem de birkaç defa perinatolog olarak bilge çetinkayaya gittim şu an normal dediler durumum için risk var ama yapılabilecek bir şey yok dediler

O değil de gece kalkıp yemek yiyorum yemek dediğim peynir ekmek hiç huyum değildir aslında niye böyle oldum ki sizdede var mı böyle bir şey ilk hamilelikte yoktu daha kilo almadım da bu gidişle 20 kg falan alırım

Benim de canim hep eksili salatalar cekiyor gece vakti

Günaydın, tam 8 haftalik olduk normalde Mart ama sezeryan olacağı için Şubat son haftası alırız dedi doktorum..

Kızlarrr kızlarrrrr fetal dna sonucum temiz çıktı veeee kızım oluyor Allahıma şükürler olsun
merhabalar, hayırlı olsun çok güzel haber,
fetal sonucunda cinsiyeti testin hangi değerinden anladınız acaba yoksa doktorunuz mu yorumladı? bende ayın 15 ınde fetal için kan vereceğim ama neresinden anlıyoruz onu çözemedim

Günaydın arkadaşlar oglak_kadini canım ağrı normalmiymiş senin durumda bende şimdi devlet hastanesine gidiyorum dünden beri bıçak saplanır gibi kasık ağrım var
Canım benim ağrım o 5 deliği yaptıkları karnımda. Bıçaklanmış gibiyim. Gobegimdeki her delik ağrıyor. Ağrı normal dediler bugün için de endol verdiler. 4 tane kullanıp birakicam pazartesi kontrole çağırdılar.

Git kuzum bak bakalım ağrı nedenmiş ama ilk bebeğin olduğu için rahim genislerken oluyor o şiddetli ağrılar eşliğinde kanama yok di mi ? Yani küçükken hatırlarsınız büyü.e ağrısı çekerdik. Onun gibi buda ve inşallah öyledir. Başka kötü şey getirme aklina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…