Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen zevkine gıcıklık yapıyor kova erkekleri eşim de öyle herbokolog arada tenhada kıstırıp dövesim geliyor

Aynen zevkine gıcıklık yapıyor kova erkekleri eşim de öyle herbokolog arada tenhada kıstırıp dövesim geliyor
Hiç sorma ben birde oğlağım iki zıt burç nasıl bulduk birbirimizi hiç bilmiyorum delirtiyor beni sonra karşıma geçip bende sen gibi düşünüyorum ama gıcıklık olsun diye dedim deyince bir güzel dövesim geliyor yalan yok Benim bebiş tam arada kalıyor gün olarak ya kova olacak ya balık Bu denkleme bir balık katmaktansa erken doğurup kova katmayı tercih ederim sanırım

Ayh oğlak mı hiç anlaşamam erkeği ile ama oğlak kadını asildir karizmanız var bence

Ladincim çok çekmişsin Benim gibi ben de böyle sürekli gülmek mutlu olmak için yollar arıyorum.

Ayh oğlak mı hiç anlaşamam erkeği ile ama oğlak kadını asildir karizmanız var bence
Oğlak erkeği ile oğlak kadını bile anlaşamaz ki Fazla karamsar ve fazla işkolik olmamız dışında oğlaktan zarar gelmez genelde zararı sadece kendinedir (inadı dışında ) Teşekkür ederim düşünceniz için genelde sevilmeyen bir burca sahibim

Ladincim çok çekmişsin Benim gibi ben de böyle sürekli gülmek mutlu olmak için yollar arıyorum.
Aynen canım ya kayıplar beni mahvetti 2. Gebeliğimde düşük yaptım hastaneye gidiyorduk sabah kaza yaptık canımdan da oluyordum. Doktor hatta o kanama değil kaza düşüğe sebep oldu dedi nasıl vicdan azabı çekti eşim hep kendini suçladı offf say say bitmez şişmansın şekerin var tiroit var dediler o yüzden tüp mide oldum vs vs ama bugünüme şükür dicem artık napayım.

Ya işte evet bence erkek kadın bile farkediyor burçlarda. Oğlak kadınlarını ben karizmatik buluyorum genelde bi havaları var yani çekici

aynen bana da şişmansın dediler 25 kg verdım oğlana hamile kaldım. erken doğdu. 20 kg aldım hıc regl oolmadan yıne hamıle ollup tıroıt cıkınca 7 nkılo daha aldım simdi yıne sısmnsın dıyorlar

Ayh tüküren onların ağzına valla şişmansın şişmansın dediler en sonunda kayınvalidem ayı gibisin yeme artık dedi kafam attı ameliyat oldum şimdi de mide fıtığı özofajit oldum hiç yiyemiyorum al işte hamileliğin başında 1 kilo almıştım şimdi verdim gene 2.5 kilo azalarak bitecem bunlar yüzünden

Çok sıkıntılar çekmişsin gerçekten çok zor günler geçirmişsin ben hayal bile edemiyorum sen çok güçlü bir kadınsın canım. Bundan sonraki her günün güzel ve mutlu geçsin hakediyorsun hepsini Bundan sonrası için içini rahat tut bence güzel günler çok yakın kötü zamanların geçmişte kalacak inşallah

ben dıyetle sporla verdım ama bebeğimi doğurduktan sonra en erken ve uygun zamanda mıde balonu dusunuyorum. senın kv aı demıs benım kv deve dedı

O elalim ağzını torba gibi büzmek lazım sana ne ya şişmansın diyenleri de yiyin diye bir karikatür var ya çok doğru herkes dönüp önce kendine baksın Bende kiloluyum şişmansın diyenleri bir kaşık suda boğasım geliyor fesatlıklarından zayıf kalıyorlar sanırım

Valla mutlu olmaya bakıyorum zaten yakında Antalya’ya gidiyorum memleketime oh be yüzcem sıcak güneş oh içim açılıyor düşündükçe antalyamı çok özledim. 2 senedir kardeşimi görmüyordum o da Antalya’da şu an onu da görücem nasıl mutluyum gün sayıyorum gün

ben dıyetle sporla verdım ama bebeğimi doğurduktan sonra en erken ve uygun zamanda mıde balonu dusunuyorum. senın kv aı demıs benım kv deve dedı
Kız benim kayınvalide konusuna girersek çıkamayız benim psikiyatri doktorum onun için başlı başına bir vaka invaziv kişilik patolojik kelimelerini tercih ediyor sen düşün. Ayrıca kilon 100 üzeri değilse ameliyat olma sakın kendin zamanla verirsin bıçak altına yatma

genelde dısardan ınsanlar demiyor kı kuzum. en yakınındaki ınsanlar dıyor. kalkıp agızı buzsem kaynanasını döven gelın olucam

O zaman git ve memleketinin ailenin keyfini çıkar tüm kötü şeyleri geride bırak keyfine bak canım. Havalar biraz fazla sıcak ama ona hazırlıklı gel

O zaman git ve memleketinin ailenin keyfini çıkar tüm kötü şeyleri geride bırak keyfine bak canım. Havalar biraz fazla sıcak ama ona hazırlıklı gel
Kuzum ben 14 sene Antalya’da yaşadım bana komaz sıcak seviyorum hatta Almanya çok soğuk asıl ben buraya hiç hazırlık değilmişim geçen kış döndüm bu ne soğuk diye diye milleti canından bezdirdim

genelde dısardan ınsanlar demiyor kı kuzum. en yakınındaki ınsanlar dıyor. kalkıp agızı buzsem kaynanasını döven gelın olucam
O işte daha zor dışarıdakini kafana takmaman daha kolay oluyor can sıksa da geçiyor ama çevrende böyle kötü kalpli insanlar olunca insanı yıpratıyor. Gene de sen duyma onları fesatlıklarına yapıyorlar. Hatta kudurtmak için kocam bana çok iyi bakıyor öyle zayıf kuru bir şey olupta kocası bakamıyor mu dedirtseydim de

Benim sıcakla hiç aram yok eskişehirde yaşıyorum ben burası hiç bu kadar sıcak olmazdı afakanlar basıyor bana soğuk memleket bulun bana yeter artık diyorum resmen

ben kocamın sulalesınden sadece kocamla görusuyorum. artık o derece hayatımdalar. tamamen cıkardım.

Diyete başladığımda 92 idi. 67 ye dustum hedefım 65 di rüzgara hamılelıgı ogrendım. tsh cok hızlı yukseldı sonra da vajınal serklaj oldu. o turunde sureklı yatıyporsun 6 ayda 20 kılo aldım. işte 88le şimdiki hamileliğim oldu. en son 95.8 dım hastaneden donuste tartılmadım. şişmiş de olabılırım. yemek yemedıgım ıcın vermıs de olabılırım. bugun bol su ıcıp yarın tartılıcam ınsallah ıyıdır sonuc.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…