Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bu grubu görünce çok duygulandım 2024 Şubat anne grubu yöneticisiyim taaa geçen seneye gittim ah mazi.. şimdi yan beşiğimde uyuyor ponciğim Zaman su gibi hızlıca geçiyor elinize alacak mis kokusunu içinize çekeceksiniz.. hepinize sağlıklı bir süreç diliyorum

Hayırlı olsun hoşgeldin

Reactions: dhn
Bende de öyle canım bizim doğumlar aynı hemen hemen benim de 5 şubat görünüyor. Adet 1 mayıstı. İnşallah yolk bebek kalp atışı hepsini aynı anda görürüz
Benim de 8 Şubat görünüyor
Görünür diye düşünüyorum allahın izniyle normalde 6 hafta olunca gidecektm de sonuçlarımda yanlışlık çıkınca telaş yapıp acele ettm İnşallah güzel haberler alırsınız
herbirimiz, bekleyen isteyen umut eden herkes çok güzel haberler alsın amiiiin çok teşekkür ederim

aa ne kadar iyi geldi yazdığınız, Allah bağışlasın bebeğinizi. Biz de bütün endişeleri atlatıp dünyaya getiririz inşallah

Sizin bebise de Allah uzun güzel sağlıklı ömürler versin inşallah

belirtiler bir gidip bir geliyor, onlara takılma.
Doğru söylüyorsun saldım artık valla
Ocak anneleri deyim 9.haftaya gircem inşallah ama şuan hamile değilmişim gibi bı tek 4 kilo aldım bı anda sistim
Ödemdir ödem
Ben de 2 gündür aynı şekildeyim ağrım varken ağrım var acaba bebeğe bişey mi oldu diye korkuyorum yokken de yine aynı endişe korku
Olsa bir dert olmasa bir dert değil mi
Benim kasık ağrım falan kayboldu ama göğüslerim şişmeye başladı
Sanırım sen benden öndesin gerçi

Ayy hoşgeldin canımm
Göğüsler benim de şiş ve damarlı 5+3 olduk
İçiniz rahat olsun mesela bende hiçbir zaman belirti olmadı
Haklısın canım bazen gidip gelebiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…