Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar selam. 6+2deyim, yoğun mide bulantısı yaşayan var mı? afedersiniz çıkartacağım çıkartamıyorum, yemek öncesi değil sonrası garip şekilde sürekli midem bulanıyor. ilaç kullanmak istemiyorum. sakız çiğnemek(işe yaramıyor) gibi basit ve doğal yöntemi olan var mı?

kızlar selam. 6+2deyim, yoğun mide bulantısı yaşayan var mı? afedersiniz çıkartacağım çıkartamıyorum, yemek öncesi değil sonrası garip şekilde sürekli midem bulanıyor. ilaç kullanmak istemiyorum. sakız çiğnemek(işe yaramıyor) gibi basit ve doğal yöntemi olan var mı?

Benim henüz başlamadı çok başlardayım ama çubuk kraker önerildiğini duymuştum

Son regl tarihim 2 mayıstı 2 gün önce kan verdim hcg 4178 çıktı henüz doktora gitmedim 6. Haftalık olsun öyle gidelim diyoruz ama çok heyecanlıyız eşimle😍😍inşallah sağlıklı bi gebeliktir. Ay zaman hiç geçmiyor sanki😂😂 eğer zamanında doğarsa 6 Şubat doğum günü görünüyor annesi babası gibi Kova burcu olacak galiba😂😂
Hayırlı olsunn sağ sağlim kucağınıza alırsınız inşallah 🐣 benim de sat 4 Mayıs ve tahmini doğum 8 Şubat seninle çok yakın tarihlerimiz ☺️

Hayırlı olsunn sağ sağlim kucağınıza alırsınız inşallah 🐣 benim de sat 4 Mayıs ve tahmini doğum 8 Şubat seninle çok yakın tarihlerimiz ☺️
Maşallahhh tebrik ederim Allah hayırlıca kucağımıza almayı nasip etsin minik yavrularımızı🥰 sanırım keseyi görene kadar endişe devam edecek ben de🫣

benim de var aynen, cikartmamaya çalışıyorum ama özellikle sabahları bulanıyor, merak etme, kotu bir şey degil 🤍

Merhaba kızlar gebeligimi 83 ile öğrendim 5 haziranda . 8 haziranda tekrar kan verdim 400 cikti sonuc nasıl sizce bide gec döllenme benimki yüksek ihtimal çünkü doktor ultrasyondan baktı kese görülmedi. Yukselis nasıl sizce son adet tarihi 19 Nisan pkosum.

X