Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar selam. 6+2deyim, yoğun mide bulantısı yaşayan var mı? afedersiniz çıkartacağım çıkartamıyorum, yemek öncesi değil sonrası garip şekilde sürekli midem bulanıyor. ilaç kullanmak istemiyorum. sakız çiğnemek(işe yaramıyor) gibi basit ve doğal yöntemi olan var mı?

Benim henüz başlamadı çok başlardayım ama çubuk kraker önerildiğini duymuştum

Hayırlı olsunn sağ sağlim kucağınıza alırsınız inşallah benim de sat 4 Mayıs ve tahmini doğum 8 Şubat seninle çok yakın tarihlerimiz

Hayırlı olsunn sağ sağlim kucağınıza alırsınız inşallah benim de sat 4 Mayıs ve tahmini doğum 8 Şubat seninle çok yakın tarihlerimiz
Maşallahhh tebrik ederim Allah hayırlıca kucağımıza almayı nasip etsin minik yavrularımızı sanırım keseyi görene kadar endişe devam edecek ben de

benim de var aynen, cikartmamaya çalışıyorum ama özellikle sabahları bulanıyor, merak etme, kotu bir şey degil

Merhaba kızlar gebeligimi 83 ile öğrendim 5 haziranda . 8 haziranda tekrar kan verdim 400 cikti sonuc nasıl sizce bide gec döllenme benimki yüksek ihtimal çünkü doktor ultrasyondan baktı kese görülmedi. Yukselis nasıl sizce son adet tarihi 19 Nisan pkosum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…