Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

çok tebrik ediyorum canım, belirtilerin neylerdi
Teşekkürler canım
Benim 3-4 gün önceye kadar hafif kasık ağrısı dışında belirtim yoktu

Regle 3 gün kala göğüs uçlarım acımaya başladı ve ciddi bel kasık bacak ağrısı yaşadım adet oluyorum sandım. O ağrıların peşine az miktar şeffaf akıntım geldi sonra ağrılar kesildi

Dün regl günümdü peçeteye 1-2 kere kahverengi sümüksü akıntı bulaştı adetim başladı sandım. Akşam bulantı hissettim. Ve kasıklarıma bıçak batar gibi hoplatan sancılar giriyordu. Bugün kahverengi akıntı devam etmeyince test yaptım.

Artı olarak alakalı mı bilmem ama normalde bu kadar olmaz 2 kere uçuk çıkardım şu 10 günde. (Bağışıklık düşmesiyle alakalı olabilir)

anladım canım sağlıkla bebeğine kavuş çok sevindim senin adına

Selamın Aleyküm güzel hanımlar. Hamileliğimi bi hafta önce öğrendim aklıma buraya katılmak geldi bakalım bizi neler bekliyor yarışmacı arkadaşlara başarılar

Benimde sat 3 mayıs tahmini doğum tarihlerimiz aynı zamana denk geliyor hayırlısı olsun inşallah

Çok teşekkür ederim İnşallah en kısa zamanda siz de müjdeli haberler alırsınız canı gönülden dua ediyorum yani ben en son Aralık ayında başladım 2 ay kullandım olmadı ondan sonra da ara vermiştim Rabbim nasip etti çok şükür

anladim cnm bu agrilar adete kac gun kala baslamisti her ay oldugu gi

anladim cnm bu agrilar adete kac gun kala baslamisti her ay oldugu gibimiydi
31 Mart son regli günüm ondan sonra olmadım son dönemlerde ağrılarım vardı ama ben hasta olacağım ona yoruyordum inanın polikistik over olduğu için bunu pek ayırt etmem mümkün olmuyor

Son regl tarihim 2 mayıstı 2 gün önce kan verdim hcg 4178 çıktı henüz doktora gitmedim 6. Haftalık olsun öyle gidelim diyoruz ama çok heyecanlıyız eşimleinşallah sağlıklı bi gebeliktir. Ay zaman hiç geçmiyor sanki eğer zamanında doğarsa 6 Şubat doğum günü görünüyor annesi babası gibi Kova burcu olacak galiba

Seninde canm kan verdikten sonra baktık daha görünmedi hiç bişey sen gittin mi
Ben şmdi girdim doktora Keseyi gördü ama daha yolk sac görrmedi.Bebeğide göremedi hâliyle.Daha çok küçük çok erken dedi.Bide karından baktığı içinde sanırım.2 hafta sonraya kalp atışı için randevu verdi.Zaman hızlıca geçer inşallah

Hayırlı olsun darısı kalp atışlarına inşallah.beta değeriniz kaçtı acaba kese göründüğünde birde progesteron değeriniz kaçtı
Betam en son 2115 çıkınca bakmayı bıraktım. 6 gün sonra da keseyi gördük. Progesterona baktırmadım. Teşekkür ederim amin

Hayırlı olsun hamileliğin Benimde sat 2 mayıs.Doktora gittin mi keseyi görmeye acaba
Benim de 2 mayıs hcg kaç çıktı siz de. Hayırlı olsun inşallah

Bende 10 gün içinde yine gidicez, inşllah bende görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…