Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Amin inşallah allah razı olsun Bugün doktor sadece keseyi gördü bebeği görmek için bile çok erkenmiş 2 hafta sonra gel dedi
Zaman hiç geçmiyor değil mi olsun en azından güzelce yerleşmiş kesesi oluşmuş bundan sonra da kalp atışını duydunuz mu dünyalar sizi olur

Bende de öyle canım bizim doğumlar aynı hemen hemen benim de 5 şubat görünüyor. Adet 1 mayıstı. İnşallah yolk bebek kalp atışı hepsini aynı anda görürüz

Sizin kese göründüyse ben de Salı falan gideyim mi acaba görünür mü 4 mayıstı benim de son adet tarihim
Görünür diye düşünüyorum allahın izniyle normalde 6 hafta olunca gidecektm de sonuçlarımda yanlışlık çıkınca telaş yapıp acele ettm İnşallah güzel haberler alırsınız

Kızlar beta değerime bakabilir misiniz 2 gün aralıklarla verdim.
1- 69.9 (19.00)
2- 98 (farklı hastanede 10.00)
3- 249 (16.00)
4- 522 (16.00)
Bu arada sat 5 mayıstı. Femera ile gebe kaldım. Saat saat yazmamın sebebi 98 değerle gittiğim doktor 300 altı çıkarsa kötü demişti ama çok araştırdım son değerlerim hep iki kat artmıs

Bence gayet iyi artmış neden öyle dedi anlamadım
500ü gördüğün gün reglden sonraki kaçıncı günündü canım

Merhabalar ☺ pcos ile baş etmeye calısırken iki tüpümde de hidrosalpenks tanısından sonra tüp bebeğe basladık, yumurta toplatıp tüpleri aldırdım . İlk transferimi oldum 3. Gün çift embriyo. 5 haziran esas test günümdü beta 515 ile buradayım. Daha kese mi keseler mi bilmiyoruz. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucagımıza almak nasip olur

Hayırlı olsun sağlıcakla ilerlesin inşallah

Reactions: dhn
Maşallah Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…