Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

83den 400 e masallah cogul gebelik olabilir mi?

Maşallahhh tebrik ederim Allah hayırlıca kucağımıza almayı nasip etsin minik yavrularımızı sanırım keseyi görene kadar endişe devam edecek ben de
O merak hepimizde bugün ilk defa muayene oldum 3900 ile karından görünmedi ve idrar yolu enfeksiyonu çıktı inşallah bir sıkıntı yaşamadan atlatırız bu zor günleri

çok tebrik ederim cnm, pcosum demişsin bnde öyleyim, ilaç bişey kullandın mı? yoksa doğal yoldan mı oldu

Merhaba arkadaşlar, dün itibariyle hamis olduğumu öğrendim, Rabbım hayırla versin ne verirse inşallah. Müjdeyi alanların gözü aydın hayırlı olsun, bekleyişte olanlarında Rabbim yüzlerini güldürsün inşallah. Benim 9 yaşında bi kızım var bu 4. Gebeliğim iki sıkıntılı hamilelik gecirdim, o yüzden korkularım var. Rabbim neylerse güzel eyler dedik ciktik bir yola. Allahım hepimizin gönlüne göre versin hepimize sağlıkla doğum müjdeleri vereceğimiz günleri göstersin inşallah

Maşallah canım benim çok sevindim

Herkese Merhabalar,

Hikayem biraz uzun. Sizden gelecek güzel yorumları bekliyorum. Gebeliğim sağlıklı giderse sizlere ayrı bir konu açıp umut da olmak istiyorum. 8 aydır evliyim ve hiç korunmadık. 2. ayımda kimyasal gebelik yaşadım ve hcg 51e kadar çıkıp kendi kendine döküldü, sonraki aylarda nefesimi tutup bekledim. Bir çok insan daha çok yeni evlisin acele etme sakin ol dese de daha nişanlı iken çocuk hayali kurmaya başladım. sonraki 5 ay her adet olduğumda çok üzüldüm ve eşime karşı sinirli olmaya başladım. Kendisine doktora gitmesini söyledim. Ürolojiye gittiğinde morfoloji 0 idi ve şiddetli OAT vardı. Hem baş hem şekil hem sayı hem de ileri hızlı sperm yoktu. Takviye ilaç verildi ve 3 ay gibi bir süre kullanması söylendi. Dünyam başıma yıkıldı. Hemen kendimi motive ettim ve tüp bebeğe başlayalım dedim. Ne kadar erken başlarsak o kadar hızlı sonuç alırdık. Bu yüzden öncelikle geçen ay mayıs11de HSG çektirdim. Amh 2 geldi, HSG tertemiz. bende bir sorun yoktu. Eşimde de genetik ve kromozom sorunu da yok bu arada, testleri temiz geldi. Sonra kafamızı dağıtmak ve döndüğümüzde stressiz bir şekilde tüp bebeğe başlamak için Antalyaya tatile gittik. Yüzmeyi çok severim, atladım zıpladım hopladım. Sİgara kullanıyorum, bir ara çok siddetli düştüm. Her yerim morardı. Gebeliğe dair de asla bir umudum yoktu zaten. 1 hafta tatil yaptık çarşamba döndük, perşembe tüp bebek doktoruna göründük. Hallederiz korkmayın dedi. Eşime fitoterapi başladı. Bana da adet olduğunda gel tekrar ultason bakacağım dedi. 3 Haziranda adet olmam gerekiyordu, doktora gitmeye kendimi hazırladım, motive oldum. Pazar sabah siyah çok az kan geldi. Sonra kesildi. Anneme söylediğimde onun da 3 gebeliğinde aynısını yaşadığını ve bunun kesinlikle yerleşme kanaması olduğunu söyledi. İnanmadım. Adet sancım vardı, ama adet olacak gibi hissetmiyordum. bekledim. 4 haziranda içim içimi yedi çünkü çok farklı hissediyordum, gizlice hcg yaptırdım. 277!!! Ben ve herkes şok içindeydi. Tüp bebek doktorumuzu aradık, direkt hayırlı olsun dedi. Sorun olur mu düşük vs dedim (şiddetli oat den dolayı) korkma, hsg sonrası spontan gebelik oluşmuş sorun olmaz, fitil al dedi. Şimdi size sırasıyla HCG değerlerimi yazıyorum.

4 haziran 277
5 haziran 383
7 haziran 900
8 haziran 1390
9 haziran 1950.

Bu arada 8 haziranda kadın doğum uzmanıyla görüştüm. Kesemi de gördü. İlaç da yazdı. Bu çarşamba tekrar gideceğiz bebeği görmek için. Lütfen dua edin, benim de dualarım sizlerle

tebrikler! Allah tamamına erdirsin

canım benim, tebrikler, kocaman sarıldım, hayırlı olsun, bizim de dualarımız seninle, inşallah inşallah yolunda gidecek her şey! bizi haberdar et, harika bir hikaye bu!

Maşallah canım benim çok sevindim
Teşekkür ederim
Rabbim sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin canım aslında bir kez kendiliğinden olmuş kimyasal da olsa sonuçta döllenme olmuş kendini yıpratmışsın şimdi keşke o kadar yıpratmasaydın diyeceğimde o zaman öyle olmuyor hiç olmayacakmış gibi paniğe kapılıyor insan. Neyse artık güzel şeyler düşün kötü günler geride kaldı
tebrikler! Allah tamamına erdirsin
Teşekkür ederim Aminnn

Allah razı olsun iyi dilekte bulunan herkesten Bir an için anne olamayacak mıyım diye düşünüyorsun, umutsuzluğa kapılabiliyorsun. Çarşamba günü bebeği de görürsem durumu güncelleyeceğim ve her sey yolunda giderse konu açarak insanlara umut olmasını sağlayacağım. Çünkü gittiğimiz 2 doktor tüp bebek bile sizin için zor demişti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…