Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ben de 29 Ağustos için deli gibi heyecanlıyım. İnşallah her şey yolunda gider bir de bebek yüzünü gösterirse tadından yenmez.
İnşallah kuzummm sağlıklı olsunlar inşallah hiç bişey çıkmasın herşey çok güzel gecsinnn bütün anneler için tek dileğim bu ☺️ bizde çok heyecanlıyım hep devlete gidiyoruz orda ultrason çok kötü ilk defa net gorucez ve inşallah cinsiyet ogrenicez ama en önemlisi Rabbimden tek istediğim sağlık sağlık sağlık♥️

Kızlar 15+5teyiz henüz çok küçük ama ben bizimkini hissediyordum küçük küçük hareketlerini özellikle kahvaltıdan sonra hareket ettiğini hissediyordum ama bugün hiç hareket hissetmedim. Küçük olduğu için normal midir acaba ne dersiniz?

Merhaba Anneler
Gruba yeni katıldım benimde 2.hamilelğim oğlum henüz 9 aylık
Şuan 16+4 ve 21 ocakta doğum gözüküyor benimde troid hormonum yüksek bunun için ilaç alıyorum :KK43:
İlk gebeliğimde de aynı sorun yaşadım
Şuan daha yüksek görünüyor

Buna kız kıyafeti yazmışlar. Bu erkeğe de olur ama bence. Renk renk olmasını beğendim. Ne diyorsunuz?

Eklentiler

• 1000139778.jpg
    1000139778.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 44
Evet bende ankaradayım Medicana da yapacağım ilk doğumumda ordaydı ama dogum güzel geçsede sonrasında pek yardımları olmadı 🙈
Ayy tobb mükemmel 🤣
Ankarada yaşayan anneler ayrıntılı usg yi nerede yaptıracaksanız ve fiyatları ne ortalama
Kendisi yapiyor benim doktorum
Doktorun ne diyor açıklama olarak merak ediyorum.
Ahirda dogurmayacaksan gerek yok diyor🤣 yurt disinda hic hamilelere aşi vs yapılmıyormuş tr de bir prosedürmüş
Doktorunuz kim memnunmusunuz ben medicalparka gidiyorum ama değiştireceğim doktorumu
Benim arkadaşim medikalparkta dogum yapti hiç memnun kalmadi canim benim doktorum prof. Dr ümit korucuoğlu yda centerda kliniği ayni zamanda hastane ortami olsun istiyor isen illa ki tobbda da yarim gün calisiyor ben klinik tercih ediyorum daha rahat

X